karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ryugamine, ale są dwa karne nieodgwizdane na Alexisie (100%) i na Puyolu (80%)
0
jaki transfer ? a ktoś płacił za niego jakieś pieniądze ? w tym wieku to raczej kwestia dogadania się z rodzicami zawodnika, podejrzewam, że to oni mają najwięcej do powiedzenia, za Messiego ktoś płacił Old Boys'om ?
0
Benzema i Igla wtedy mieli "prawie dwa razy wiecej" bramek niz teraz a nie "prawie o polowe wiecej" jak jest w napisane w artykule
0
historia -> byli zawodnicy :) jest już coś takiego tylko trzeba dodać te video
0
@barcatikitaka, myśleć można ;> ale na pewno nikt teraz nie sprowadzi rezerwowego bramkarza
0
barcatikitaka Pinto przedłużył kontrakt
0
taka sobie pora, dobrze, że szybko bramki padły to się obudziłem :P Niedziela jest do odsypiania ;>
0
a co słychać u boixos noi ? dalej mają zakaz wstępu na CN ?
0
cała drużyna rozegrała świetne spotkanie, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Song, nawet Orłowski porównywał go do Busiego i miał rację, świetnie się ustawiał, umiejętnie rozgrywał, co na spokoju wyszedł z własnego pola karnego przekładając sobie piłkę krzyżaczkiem gdzie w promieniu kilku metrów było ze 3 przeciwników to nie mam pytań :) kolejnym miłym akcentem był występ Thiago, szkoda, że ten chłopak nie dostaje więcej szans kosztem przemęczonego Xaviego, zamiast dwóch asyst mógł mieć dwie bramki, Iniesta to klasa sama w sobie, ale chciałbym zobaczyć go w takiej formie przeciwko mocnemu przeciwnikowi (Real, Milan) Reasumując wszyscy zagrali na plus, aż szkoda, że to nie my gramy w ten tydzień w LM
0
brawo ! ale emocje na koniec
0
bez hejtu poproszę, do ilu zwycięstw się gra ? czy to tylko jeden mecz ?
0
"11" z tym numerem grał Overmars, oby to było swego rodzaju namaszczenie i Cuenca jeszcze bardziej się rozwinie, posiądzie talent Holendra i wróci do Barcy
0
moim zdaniem takie marne prowokacje jak w wykonaniu new_mana powinny byś nagradzane banem
0
tak życzymy powodzenia, najlepiej strzelaj jak z Granadą :P
0
teraz z Chelsea w 1/16 grają, tylko nie wiem kiedy :/
0
nie licząc dziewcząt, na 11 meczów 9 wygranych 2 remisy :) a ostatnio był artykuł, że wszystkie roczniki wygrały swoje mecze
0
ale jest wymówka dla Roury "no przecież wczoraj zagrał tylko 91minut a mógł 93 ! gdyby nie zmiany Xavi pauzowałby przez miesiąc"
rozumiem, żeby generał grał jakieś świetne spotkanie i ciągnął całą drużynę i można było liczyć, że to on przesądzi o losach meczu, ale grał słabo i niezależnie od tego czy odczuwam dyskomfort czy nie, powinien zostać zmieniony
0
Z całym szacunkiem dla jego geniuszu, ale chyba już w trakcie meczu miał te dolegliwości, bo grał po prostu słabo, jakoś bez pomysłu, bez przyspieszenia akcji. Miałem nadzieję, ze Roura też to widzi i zmieni generała, a wstawi Thiago, który zawsze jak gra stara się dużo biegać, dryblować, zagrać niekonwencjonalnie, niestety ta nadzieja była złudna :(
0
czemu znowu nie ma zmian ?!
0
Xavi słabiutko gra, chciałbym zobaczyc Thiago w jego miejsce
0
co to za spolszczenie ?! AjaKS ? Ajaks to była jakaś postać w mitologii, może piszmy jeszcze SeWilla (drużyna nie miasto) MeKSes albo GalatasaraJ
0
poza tym bez sensu takie porównania, trochę mijają się ze celem wg mnie, już lepiej wspomnieć, że w ostatnich 9 meczach na SB Barca strzelała przynajmniej jedną bramkę, a bilans tych spotkań to 5-2-2
0
lew23, no tak ale artykuł dotyczy ogólnej postawy w meczach poza CN, więc niby czemu nie wspomniano o porażce z Celticiem ? wtedy już statystyki w LM nie są już takie "niesamowite"
0
"chłopcem z mojego gimnazjum" dobra nieważne już rozumiem
0
WybitnyMessi, not sure if trolling or just stupid
0
Tak odchodząc od tematu pilki nożnej, to co szczypiorniści Hiszpanii zrobili z Danią to dosłowna masakra:)
0
wg mnie ta cała gra nogami jest przekoloryzowana, dzisiaj oglądałem Real i w jednej akcji obrońca Getafe naciskany przez zawodników Realu zagrał do bramkarza, już myślałem, że ten wyekspediuje piłkę jak najdalej przed siebie a ten na spokoju przyjął i zagrał pomiędzy dwoma piłkarzami przeciwnika do swojego obrońcy i poszła akcja. Więc... bez przesady z tą grą nogami, często właśnie wystarczy nie spanikować i zagrać prostą piłkę na kilkanaście metrów. Poza tym Valdes potrafi zaskoczyć niestety siebie i swoich kolegów jak na przykład przy podaniu piłki do Di Marii (po czym padł gol Benzemy, 30 sekunda meczu)
0
@Grande91, tym bardziej bo ciążyła na nich "klątwa mistrza LM", więc nie mogli znowu wygrać ;> a tak poważnie to Barca wtedy siała postrach, jedynie z Chelsea mieli problem, a tak 5-2 z Lyonem, 4-0 z Bayernem, 6-2 w lidze z Realem, to musiało budzić respekt i podziw
0
a ja wiem, czy ManU było bardziej faworyzowane w tamtym meczu? raczej każdy kto stawał na przeciwko Pep Teamu był uznawany za potencjalnego przegranego
0
ostatnie mecze są dość wyrównane (5 remisów i 7 wyników różnicą jednej bramki) a rezultaty ciągle się rotują, (tylko dwa mecze z rzędu zakończyły się tym samym rozstrzygnięciem)
W-D-W-D-L / D-W-W-L-W / D-W-L-D-? dzieląc ten ciąg na serie 5 meczów wygląda to bardzo podobnie, gdyby teraz Barca wygrała, to w każdej "piątce" dokładnie jedno zwycięstwo Realu, przynajmniej jeden remis i przynajmniej 2 wygrane Barcy,
nie tylko na podstawie statystyki, ale uważam, że nawet przy absencji 5 zawodników z Madrytu nie będzie tak łatwo o wygraną, jak niektórzy myślą