karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a mówią CI cos takie wyrazy jak marketing, reklama, promocja ? no to wyobraź sobie, że nie da się bez tego prowadzić wielkiego zespołu takiego jak Barca czy Real, chyba, że się pompuje grube miliony z kieszeni szejków bądź rosyjskich milionerów
0
max żółć Alvesowi,
mogło być czerwo przy ataku Fabregasa,
reka Busquetsa = karny, chyba, że sedzia rzeczywiście nie widział, ja się osobiście przyznam , że dopiero w powtórce to dostrzegłem (tam były chyba 3 4 głowy przy tej ręce:P)
dwie bramki Barcy nie uznane chyba prawidłowo, w obu przypadkach zagaranie ręką ale czy celowe ? kwity chyba sie nie należały
0
co wy z tym Jordi Albą ? nam by sie przydał lewy obrońca, a nie kolejny ! pomocnik/skrzydłowy
0
Rosberg na pewno to on? pamiętam że coś takiego zrobił albo Kolumbijczyk albo Ekwadorczyk
0
szkoda ze w 98' Paragwaj nie dotrwał do karnych z Francja, mysle że Chilavert wybroniłby parę 11tek :)
0
ciekawe jaki wynik ustaliłby Alcantara gdyby grał od sezonu gdy powstała Primera Division
0
Cesar - 195, więc Messiemu jeszcze sporo brakuje jeśli chodzi o rozgrywki hiszpańskiej ligi
0
Zarra - 251
0
6 baniek po ulicy nie biega ;]
0
owszem to jest kwestia motywacji, już o tym pisałem wcześniej, gdyby Barca wychodziła na jakikolwiek mecz i ktoś im wmówił, że przeciwnikiem jest niejaki Real z Madrytu to nie przegrali by żadnego spotkania ! oni na ten zespół motywują się na 200% a na taką Osasunę pewnie ten procent sięga max poziomu 80 pkt
0
właśnie nie ma co piszczeć, tego finału i tak nie będzie na SB. 2 lata temu Barca miała wielką niepowtarzalną okazję by móc zagrać w Madrycie finał LM i jej nie wykorzystała, gdyśmy popchnęli Inter to jestem przekonany, że wygralibyśmy też z Bayernem i Puyol uniósłby puchar na trybunach Santiago, okazja przepadła i jak widać powtórzyć się może tylko w LM a do tego szybko nie dojdzie
0
Co tam Pep powie ze zagrali dobry mecz, sie starali, walczy i jest z nich dumny
0
dobrze, że na zdjęciu ten najbardziej z lewej strony to nie Pepe, bo Pedro nie miałby juz przynajmniej jednej nogi
0
marne porównanie ;] nie będzie żadnego problemu, puchar Króla to jednak wielki prestiż (znacznie mniejszy niz liga i LM ale jednak) i finał na pewno zostanie rozegrany, gdziekolwiek.
0
musi być jakaś pomyłka, w artykule kolejnym jest napisane ze 6 razy Barca grała z Atheltikiem
0
chyba, że chodzi o mecze w CdR ale po pierwsze nie pasuje kontekst, do drugie ilosc meczów też nie dokonca pasuje, w 3 edycjach Barca dochodziła to finału czyli rozegrała od 1/16 do ostatniego meczu 24 spotkania do tego doliczyć można 2 finały więc w sumie 26. Napiszcie dokładnie o co chodzi, bo jak czytam "Na drodze do ostatniego etapu poszczególnych rozgrywek, Blaugrana rozegrała 26 meczów, wygrała 24 z nich." to rozumiem, że Barca aby dojść do 12 finałów różnych rozgrywek potrzebowała w sumie 26 spotkań co jest bzdurą
0
skad sie wzielo te 26 meczów ? Barca zagrała w półfinałach 12 razy (6 meczów półfinałowych w CdR, 4 mecze w LM, 2 w KMŚ, do Superpucharów nie ma półfinałów) doliczając te 4 (Inter i Sevilla) które nie dały finału to 16
0
fanbarcelony09 czasem sie zdarzylo, 0-0 z Chelsea półfinał LM, 0-0 też półfinał z Milanem tym razem (tylko ze to juz 6 lat temu) jednak tez jestem zdania, że dzis coś wpadnie do sieci Valencii :)
0
wyobrażacie sobie za kilka lat skład Barcy złożony z samych wychowanków ? Messi-Cesc/Cuenca-Tello z przodu Iniesta-Busi-Thiago w pomocy i obrona Montoya-Pique-Muniesa/Fontas-Alba i takim składem sięgnąc po LM to byłby nie lada wyczyn i zapisanie się w historii piłki nożnej złotymi zgłoskami
PS. nie podałem Puyola i Xaviego gdyż za takie 3 lata będą w dość zaawansowanym wieku jak na piłkarzy (37 i 35 lat) a nasza terazniejsza młodzież w godny sposob będzie potrafiła ich zastapić :)
0
o wiedzę, że ktoś dysponuje lepszą pamięcią (ewentualnie skwapliwie korzysta z dobrodziejstw intternetu :P )
0
z tego co pamiętam to za czasów jak grał we włoszech był zdyskwalifikowany nawet na jakiś czas, ale po kilkiu latach został oczyszczony z zarzutów
0
dokładnie nie ma co kalkulować i sie trzymać bezbramkowego remisu, który daje awans ale łatwo go zaprzepaścić, trzeba wyjść z nastawieniem na wygraną i pełną mobilizacją, wtedy bez kłopotu Barca znajdzie się w finale
0
reka ewidentna ale tak czy inaczej bramkarka się nie popisała w tej sytuacji
0
Pep gra na remis nie wierze:/
0
mam nadzieję, że to wersja dla mediów, a w szatni porządnie ich opie....
0
a tak odnośnie tego czytania naszych komentarzy przez piłkarzy Barcy, można przecież na tłiterach czy innych g***ach ( sorry ale osobiscie nie bawie się w takie rzeczy i nie bardzo mnie one przekonują ale...) napisać jakieś "BARCA, we believe, cules from POLAND" aby okazać wsparcie. Osobiscie gdybym był piłkarzem takiej drużyny i po tylu wygranych nie mógł odnaleźć motywacji w samym sobie to starałbym się właśnie poszukać jej wśród kibiców, którym zawsze będzie mało
0
ktoś wspomniał o realizmie, fakt realizm zabija wiarę, dlatego jestem ateistą, nie wierzę w bajki, tylko w rzeczy realne, a realia są takie: Barca gra źle na wyjazdach i czesto nie przywozi 3pkt z boisk rywala, a Real nawet jak gra słabo zazwyczaj nie traci punktów, więc moja wiara w wygranie ligi nie jest zbyt duza, jednak chciałbym aby Barca pokazała wszystkim niedowiarkom (w tym mi), że jest w stanie w tak niesprzyjających okolicznościach, gdy własnie sporo kibiców straciło wiarę sięgnąć po 4 mistrzostwo z rzędu
0
oRaid3N no nie wiem, jak dla mnie mógł zdjąć i Messiego, który też jedną akcją może odmienić losy spotkania, ale zeby zagrać taką jedną sytuację trzeba mieć ambicję motywację a tego jakoś nie było widac u niektórych, za to taki Tello wchodzi i wie, że to jego szansa i się rwie do gry
0
Barca mogłaby zamienić wszystkie wyjazdy na mecze z Realem na SB, na pewno zdobyliby więcej pkt
0
misiekVEB tak samo się mówiło przy mniejszej przewadze realu i jak na razie to my gubimy pkt nie oni niestety watpie zeby to sie diametralnie zmieniło