0

a Xavi srebrną czy brązową piłkę ?

0

jak ładnie Guardiola po angielsku szprecha ;]

0

a można linkę dostać do relacji PL? bo mam trochę roboty na kompie i nie bardzo mam jak siedzieć przed tv

0

Messi będzie się wyróżniać nie tylko muchą, ale także jako jedyny będzie dzierżył piłkę koloru złotego :)

0

miejsce Fergusona jest w Manchesterze, a Guardioli w Barcelonie

0

jak dla mnie Barca zagrała ten mecz na odpie..ol, takiej liczby straconych piłek i niedokładnych podań dawno nie widziałem

0

Barca od kiedy odszedl Eto'o nie gra z typową "9", Henry Zlatan Villa ladowali na skrzydlach. Zazwyczaj właśnie jest ta "fałszywa" a w jej roli Messi czy teraz Cesc. Ciezko powiedzieć, która opcja lepsza, w sezonie 08/09 Kameruńczyk strzelil w lidze ok 30 bramek, a Messi jako skrzydłowyzdobył ponad 20, poźniej Leo miał pełną swobodę w ataku i każdy wie jako to przełożyło się na liczbę goli. Jednak za to nie było porównywalnego strzelca w ekipie Barcy. Chciałbym zobaczyć jak teraz zagraliby z typowym napastnikiem na szpicy (i właśnie w tej roli chciałbym zobaczyć Villę)i Messim na skrzydle. Sądzę ze wyniki nie byłyby gorsze.

0

średnia wieku na treningu 20 lat i Marquez emeryt ;] ciekawe czy będzie trenował czy dostanie szanse na grę

0

jakiej grafiki ? mówisz o tej stworzonej przez SPORT ?

0

No na kim jak na kim ale na takiej Osasunie to Barca raczej nie musi stosować żadnych zagrywek poza boiskowych. Kto powiedział, że Messi nie zagra ? ... SPORT a im to rzeczywiście można wierzyć ;]

0

Jacek770 przewrotka była zwieńczeniem całego świetnego występu, nie na darmo na youtubie filmiki zatytułowane są "Rivaldo - Valencia 3-2"

0

może za wysokiej emerytury żąda :P

0

podoba mi sie pierwsze zdanie:) w 2009 i 10 Valdes byl trzeci, TYM RAZEM byl..trzeci ;]

0

raul7 szczęsliwa jedna, niestety dla Malagi prócz tej jednej stracili jeszcze 2

0

OnelifeBarca owszem wlaśnie tak powinni zagrać przy 0-2, nie skończyłoby się 3-2
ps. nie kalecz nazwisk

0

Malaga trochę za odważnie zagrała, przy 2-0 powinni stanąć całą drużyną łącznie z ławką przed polem karnym

0

tak z nienawiści zminusuję was do minus nieskończoności, nie mam nic lepszego do roboty ;] heh

0

heh jestem ciekaw czy byś postawił jakiekolwiek pieniądze na to, że Khedira strzeli, bo po Twojej pewności siebie widzę, że uważasz go za mega cracka i zawodnika, który niesie cały Real

0

Mam nadzieję, że mecz Realu będzie przestrogą dla zawodników Barcy i dzięki temu wyjdą na mecz w pełni skoncentrowani i zmotywowani

0

z tym tylko, że żaden WYCHOWANEK Barcy nie pójdzie do Madrytu, a tak w ogóle to się zdecyduj skoro Messi nie jest wychowankiem Barcy, to Raul nie jest Realu, a z tym Guti to juz cie poniosło ;] dlatego widzę, że jesteś zwykłym trollem tyle ode mnie

0

muhaha Eto'o wychowankiem Realu dobre:D ale skoro tak, to niezle go sobie wychowali... "Madrid Cabron.." hmm kto to śpiewał ?
skubus1995 dziękuję skautom Realu, że ściągnęli Czarna Perłę, dziękuję także zarządowi tej samej drużyny, że się go pozbyli ;]

0

a sformułowanie "kupić za darmo" jest co najmniej dziwne :P

0

dzizes niektórzy naprawdę nie czytają newsów albo nie rozumieją co czytają, Hlebowi z dniem 31 grudnia kończy się kontrakt, więc... 1. nie pójdzie na żadne wypożyczenie 2. nikt go nie kupi 3. będzie wolnym zawodnikiem z kartą na ręku 4. dziękuję pozdrawiam Wesołych Świąt ;]

0

no chyba, że jakiś klub chce mieć Hleba jeszcze w tym roku, wtedy musi zaplacic ;] albo chociaż daliby z worek nowych piłek

0

spokojnie, przecież wiadomo, że nie zostanie, bo nikt mu nie odnowi kontraktu :)

0

czytacie do końca? za tydzien konczy sie kontrakt wiec Barca nic za niego nie dostanie

0

i skoro tak to się wiąże z ruchami narodowościowymi to czemu nie został powołany Oleguer z tego co pamiętam z niego to był wręcz fanatyk

0

@Queras nie mówię o piłkarzach, tylko o tych którzy tym wszystkim zarządzają. Kto wykłada na podróże, zakwaterowanie itp? a ogólnie nie lubię polityki, a gdy się miesza ją ze sportem to po prostu mnie wku... tak jakby w Polsce powstała reprezentacja Śląska, jak dla mnie bezsens.

0

nie rozumiem po co to komu ? Przeciez to reprezentacja "towarzyska" nigdy (prawdopodobnie) nie będą grać w żadnym poważnym turnieju. Tak tylko piłkarze są narażeni na kontuzje i zmęczenie. Chodzi o pieniądze ? Bo jak nie, to nie wiem po co w ogóle powstała ta drużyna

0

tak jak twoja pewność siebie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?