karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cans, własnie na odwrot „Zdjęcie Leo wyszło bardzo dobrze, Macherano jest podświetlone i nie wygląda dobrze" z tego co mnie nauczyli czytac ze zrozumieniem (fakt dawno to było :P) to wydaje mi się, że zdjeie Macherano czyli, które ON ROBIŁ jest podświetlone, a zdjęcie MEssiego (a nie z Messim) wyszło dobrze
0
W sumie dziwne, aczkolwiek zrozumiałe skoro taki ma charakter. Mi osobiście się wydawało, że każdy chciałbym doznać takiego zaszczytu, jednak jak widać nie każdy umie ponieść te brzemię
0
Messi od roku nieprzerwanie lideruje w tym rankingu i pewnie tak będzie przez dłuższy czas
0
może źle to napisałem Barca + Messi, lepiej Barca z Messim ;>
0
niektórzy mówią, że Messi nie istnieje bez kolegów z drużyny, a Barca nie istnieje bez Messiego. Ja się i zgodzę, i nie :P bo rzeczywiście może sie wydawać, że w reprezentacji Leo gra słabiej ale to kwestia tego, że terazniejsza Argentyna jest po prostu przeciętna, gdyby np wylądował w jakimś MU czy realu to pewnie też by grał świetnie bo to pożądne ekipy i by go odpowiednio wspierały. A czy Barca nie istnieje bez Messiego? zdarzały się takie mecze i widać było, że sobie doskonale radzą. Ten zespół ma swój styl i gra nim czy w 11stce jest Messi czy nie. Aczkolwiek faktem jest, że siła rażenia w czasie absencji Argentyńczyka maleje. Reasumując Barca + Messi to idealna kompozycja, dobrze naoliwiona maszyna do wygrywania
0
o włączyłem i gol :P dobrze niech szybko strzelą pare bramek i Alexis zmiana
0
oby Alexis'owi nic się nie stało
0
chodzilo mi o 2008 i 2010 pomylka :P
0
olik1234 w 2006 i 08 to grali stylowo pewnie jak real nie ?
0
Wg mnie wlasnie na odwrot, Valdes przy pierwszej bramie nie mial za wiele bo powiedzenia, za to przy drugiej pilka przelatuje przez pole bramkowe i spada na 4metr, bramkarz powinien w takiej sytuacji zrobic dwa kroki i wypiastkować futbolówke niweulując zagrozenie, komentuje jedynie zachowanie przy stracie gola meczu nie widzialem niestety
0
mniejsza możliwość zdobycia Złotego Buta przez gracza z La Liga
0
Shiv3R
Valdes, Puyol, Pique, Sergio, Villa, Cesc, Iniesta, Xavi
0
zagra reprezentacja Hiszpanii plus Abidal :)
0
dlatego o niej nic nie napisalem ;]
0
Pierwszej bramki nie oceniam, ale wg mnie to nasz portero zawinił przy drugiej. Piłka spada na 4 metr Valdes stał metr moze dwa przed linia! nie było żadnego zawodnika Athleticu przy nim, nie rozumiem czemu do niej nie wyszedl, chyba lepiej wypiąstkowac piłe byle gdzie za pole karne niz dac sie pomylic obroncom
0
7 druzyn zagra ? w tekstu wynika, że udział wezmą:
1. Barca 2. Santos 3. Monterrey 4. Auckland City 5. Al-Sadd 6. zwyciezca Ligi Afrykańskiej 7. Mistrz Japonii ?!
Zawsze grał mistrz Japonii ?
0
jedyny zawodnik, którego nie darzyłem przesadną sympatią za czasów "kolonii holenderskiej" to Zenden i jego uwazam za najslabszego Holendra w dziejach Barcy (oczywiscie licze czasy ktore ogarnia moja pamiec :P )
0
@ABC a istnieje cos takiego jak "kat Barcelony" ? kiedys chyba był Villa czy Torres, a z relau bodaj Raul najwiecej strzelal, w obecnej ekipie z Madrytu nie ma kogos takiego i raczej jeszcze długo nie bedzie
0
widzieliście ten filmik co jest na dole głównej strony (nad zdjęciem tygodnia) http://fcbarca.com/video/dani-alves-i-leo-messi-38.html
jestem ciekaw ile dokladnie Messi bramek strzelil przy akcjach z Danim
0
No to Pep nas zagial:p
0
olacrazy serio ? :/ po pierwsze jak juz chcesz zostac strażnikiem pięknej polszczyzny to Argentyńczyk, po drugie podejrzewam, że chłopak napisał to specjalnie (słowo takie występuje w języku angielskim)
..a do tematu głupotą jest porównywanie zawodników czy zespołów z różnych epok, to tak jakby zastanawiać się czy teraźniejsza Barca jest lepsza niż np. Ajax z lat 70' albo sam Dream Team Cruyffa nigdy na takie pytanie sie nie odpowie. Przy takich porównaniach można mówić, że teraz stosuje się odpowiednią suplementację nowoczesne technologie w butach piłkach koszulkach i gdzie nie tylko, a kiedyś się grało w trampkach i piłkami, które nasiąkały wodą, ale za to z drugiej strony obrońcy byli słabsi, można było podawać do bramkarza itp. itd. etc. i można tak się bić na argumenty, a rezultat z tego żaden. Osobiście na żywo nie widziałem jak gra Pele (podejrzewam, że jak większość ze wszystkich obecnych z tej stronie) więc tym bardziej cięzko byłoby powiedzieć kto jest lepszy. Można się posiłkować filmikami z neta, ale to chyba nie jest miarodajne. Jeden jest najlepszym piłkarzem świata teraz, drugi był kiedyś, o co mają się bić? W sumie Pele jest najlepszym piłkarzem XX wieku, ale gdyby teraz przyznano nagrodę za wiek XXI podejrzewam, że Messi by ją zgarną. Reasumując wg. mnie nie da się jednoznacznie określić kto jest wyżej w hierarchii.
0
O nie nie nie najlepszym rocznikiem jest moj 87' chyba nie musze wymieniac zawodnikow urodzonych w tym roku:)
0
fcb191 o czym Ty mowisz? grasz w piłke ? jak rywal uderzy kogoś z Twojej drużyny (w twarz! ) to stoisz i się przyglądasz? juz nie mowie, zeby wykonać lincz na delikwencie, ale od razu takiego typa się odpycha itp, tak samo było jak Valdes do Cristiano wyskoczył bo ten Pepa odepchnal, tu chodzi o obrone przyjaciół z boiska czy ławki
0
Ma kontrakt w Barceolnie, jest pod opieka klubowych lekarzy i to od klubu powinno zalezec kiedy wroci do gry, powinni dac mu "zielone swiatlo" po reprezentacjach
0
Kurpinho cel ? no własnie nei został osiągnięty 3 pkt poszły się... ja zdecydowanie wolałbym a Barca zagrała słabiej a bramka padła po samobóju ale komplet pkt został na CN, poza tym od takiej drużyny w każdym meczu oczekuje się aby pokazywała wolę wali i chęc zwycięstwa
( no chyba, że to dwumecz gdzie w pierwszym pojedynku było 5-0, to wtedy można zagrać z mniejszym zaangażowaniem)
0
pewnie Cesc coś mu szepnął za to, że Messiemu przeszkadzał w ustawianiu piłki
0
Messi podsumowal swoj wystep, brawo dla bramkarza,widzialem tylko jednego karnego gdzie Messi strzelil w drugi rog bramki
0
Stoper potrzebny od zaraz, trzeba spojrzec prawdzie w oczy Puyol ma juz swoje lata i jak widac stal sie podatniejszy na kontuzje, no chyba ze Pep juz zawsze chce grac 3 z tylu i a z Masche zrobic 100% obronce co mi sie osobiscie.nie podoba bo to swietny DM, tylko ze wszyscy wiemy ze przy mocniejszych druzynach w LM czy zrealem trio w obronie to samobojstwo
0
super! teraz pozostaje tylko czekać na powrót Alexisa i siła rażenia zespołu będzie maksymalna
0
a tak serio to wyniki na CN są w tym roku imponujące, gdyby nie głupie 2 bramki z Milanem, bilans bramkowy byłby 25-0