karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdyby bylo napisane "zarabiać mniej dokładnie O 3mln" to bym zrozumiał :P no to teraz... przez 3 lata czyli 3x3mln = 9mln mniej ? czy 1mln rocznie i w sumie 3 ? ;] chce wiedzieć ile Cesc ma zamiar dołożyc do transferu
0
3mln to chyba niewysoki poziom zarobkow jak na Barce, pamieta ktos jaka to grupa ? w sensie kto zarabia podobnie ?
0
ja tam nie rozumiem tego szykanowania, dziwki ?! wielkie mi halo, nie slyszalem zeby naduzywali alkoholu czy imprezowali nie wiadomo ile, a to są sprawy za które mozna miec pretensje to zawodowych pilkarzy. Nie maja żon dzieci, są młodzi i bogaci i korzystają z tego, w ich sytuacji lepiej isc na dziwki niż ciągnąc łacha z imprezy, który potem zgłosi na policji, że doszło do gwałtu, aby wyciągnąć wielkie odszkodowanie
0
sanchez gra naprawde bardzo dobrze, chcialbym go zobaczyc w brwach blaugrana
0
klocek12355 to bedzie dostawal kary finansowe, ma obowiązujący kontrakt musi trenować i grać, ale może sie opier... i mówić ze to szczyt jego umiejętnosci, wtedy nikt mu nic nie zrobi :P
0
Geble tak więc mozna powiedzieć, że przepisy UEFA maja się nijak do logicznego myslenia :P dla mnie jak najbardziej dzieciak który całe czy poł życia spędził w szkółce danego klubu ale odszedł w wieku 18 lat jest jego wychowankiem
0
to wlasnie ojciec biegal po boisku a Messi sobie siedzial na trybunach;]
0
haha, jakby zagrali nawet pierwszym skladem z Polska to by nie wygrali:p
0
a tak sie zastanawialem czy isc spac czy obejrzec mecz, ehh
0
Gago? no zobaczymy czy dopasuje si do poziomu kolegow
0
haha ma tvp pokazuja arg-pol wlasnie poziom naszej repry prezentuje teraz argentyna
0
no ku*wa banega manekin na 3 metrach nie umie zagrac, jeszcze Messiego popsul:/
0
potwierdza to wszystko trafnosc teorii ze Messi w Barcelonie i Argentynie to dwaj inni zawodnicy
0
ale ta argentyna slaba niech przegrywaja jak najszybciej i Messi niech wraca do Barcelony, ten wolek to taki znawca, w argentynie najlepsi pilkarze swiata? kto ? milito lavezzi cambiaso zanetti banega zwykle pionki, nie rozumiem tego Batisty trzymac Aguero na lawie a na boisku lavezziego po ostatnim meczu, na razie trio z FCB nie zachwyca, dobrze ze czas Milito na CN dobiega konca, gdyby cos takiego odwalil w meczu Barcy dostalbym zawalu
0
ktos wie z czego sa robione te koszulki? mam kilka treningowych i meczowych większosc podje*ki z allegro za 100zł, jedne made in Thailand inne made in Portugal czy UK a i tak kazda 100% poliester, a poliester "nie oddycha", nie znam sie za bardzo na tkaninach, moja kobieta mowi ze najlepsza jest bawełna bo przepuszcza powietrze. Niby maja te drifity i co nie tylko, ale czy to nie jest ściema marketingowa ? czym sie rózni zwykly 100% poliester od tego z drifitem i czy ktos moze ma ORYGINALNA prawdziwa koszulke w ktorych graja pilkarze i wie z czego jest zrobiona
0
messi199 na pewno;] idac takim tokiem rozumowania Eto'o powinien dostać dożywocie w Barcelonie
0
Robertfrbdg
mi sie wydaje, ze to jest tak, ze jak klub kupujacy wykłada wartość klauzuli to zespoł, który jest posiadaczem karty zawodnika nie ma nic do gadania, musi go sprzedać. Dlatego daje sie takie zaporowe ceny, żeby móc negocjować transfer pilkarza, a tak przychodzilby szejk z kasa i nie ma rozmowy, jak na zakupach w biedronce. Dla przykladu jak juz wziałes Benzeme, klauzula załóżmy 45mln, a za rok okaże się że będzie najlepszym pilkarzem świata (wiem wiem fikcyjny przyklad:P) i jego wartość wyniesie 80mln, a wystarczy wtedy zaplacić klauzule czyli owe 45
0
nie wiem czy z tym trenerem argentyna wyjdzie z grupy
0
nie chce powtarzac tego co wszyscy ale.. ten Lavezzi sam powinien zejsc z boiska..porazka
0
gdyby nie dziwki byłoby ich sześciu ;]
0
...madridista qui no boti ;]
0
krzysiek-fcb-17 ale ja nie mowie ze takich newsow nie powinno byc bo nikt nie pamieta czasow jakich one dotycza tylko ze nikt ich nie komentuje, bo ciezko tu sie odniesc do samych siebie, zazwyczaj piszemy "mysle, uwazam, moim zdaniem" itp :P
0
moze dlatego ze dotyczy czasow których nikt z nas nie pamieta :P no chyba ze sa tu 40, 50latkowie w dodatku mało jest związany z Barca, w zasadzie tylko ostatni akapit sie odnosi do zawodnika Blaugrany. Ja bym chciał sie zapytać czy ktoś wie dlaczego Hugo nie grał we wszystkich meczach tylko w ostatnim? bo ogolnie calkiem ciekawa historia, nie gra nie gra nagle w pierwszej 11 w finale i strzela bramke dajacą mistrzostwo
0
pewnie jest, ja odpalalem przed KMP i tez na poczatku nie wiedzialem gdzie zmienic sciezke (jakby komus to bylo potrzebne nad paskiem odtwarzania "MP3" ) tak do tematu mam pytanie jak zrobie sobie DVD Video to na dvd bede mogl zmieniac dzwiek ?
0
dominico a co to mało razy zawodnicy w euforii po zdobyciu bramki kopia chorągiewki czy banery tym razem padlo na mikrofon :P
jak ogladam te bramki to mam ciary na plecach i gesia skorka podobnie jak ogladajac gole z 2006 i 2009, a gdy zobaczylem jak Abidal podnosi puchar to łzy polecialy po polikach :)
0
noo to chociaz 350 kibiców już jest na miejscu ;] jeszcze 24 650 i bedzie komplet :)
0
no to by była mega porażka jeśli by do Londynu nie datarli kibice z Barcelony:/ pewnie wszyscy juz maja pobookowane bilety, Angole farciarze ze na ich terenie, szkoda ze w tym roku finał nie w Madrycie. Po prostu nie wyobrazam sobie czegos takiego, ze Messi strzela brame a na trubunach cisza:/
0
spoko jak coś to i tak będziemy mieli relacje online z podróży na stronce rm.pl
0
stawiam na Espanyol ;]
0
wiem ze podwojne ll to j ale myslalem ze moze jest jakis wyjatek jak jest na koncu wyrazu:P a temat jak sie co wymawia to juz bylo poruszany i w hiszpanii ciezko do tego dojsc, co region to inny dialekt