0

ojj mam obawy, że Dani w następnym sezonie zasili szeregi Chelsea albo ManCity, choc wolalbym aby zostal na CN

0

Helleniusa chyba najladniejsza, a Messiego bez szału tylko co jest najlepsze on takie strzela na zawołanie, no i prosze spojrzec ze kobieta tez jest nominowana a jej bramka przedniej urody :)

0

jak sie klika "click here for the better version" odpala sie filmik "Ibrahim Afellay We never forget you" i w nim 48 sekunda, to Kluivert ? z tego co pamietam to w PSV grał pare lat temu i mial ok 30stki ale patrze techniki mu nie ubylo

0

wypożyczyć, bo sprzedawanie z opcja pierwokupu nie ma chyba sensu, dobrze by bylo zeby Pep go zaczal go "pokazywac" w pierwszej druzynie jego wartosc powinna wzrosnac, jesli maja sie go pozbyc to za jakies z miare rozsadne pieniadze

0

a mogl złapac zoltko w poprzednim meczu, jestem ciekaw co wymysli Pep, ława z Almeria czy jednak zaryzykuje wystawienie Pique

0

no odpowie mi ktoś na moje pytanie? redakcjo ?

0

~Messi10 1-0 Pedro dalsze pomysły ? pozdrawiam ;]

0

w LM zdobył 30 a w Europejskich Pucharach 32 ? gdzie są te 2 ? bo KMŚ nie można raczej nazwać EUROPEJSKIM pucharem

0

bądź co bądź najpierw trafił w piłkę ;] pamietam jak kiedyś chyba Therry nakładką wjechał w udo Messiego ale uprzednio wybijając piłkę faulu nie było, a spodenki porwane :P

0

4 mecze 2 wygrane 1 remis 1 przegrana bilans bramkowy 4-4 az dziw bierze ze to staty meczów domowych Barcelony, miejmy nadzieje, że już dzisiaj uda sie je zdecydowanie poprawic

0

calkiem niezla godzina :P meczyk Barcy w pubie a bezposrednio po nim impreza

0

no właśnie każdy wie ze sprzedaz Milito bylaby bledem, a Jamal sobie troszeczkę zażartował

0

a z anteny naziemnej coś sciagne? ;]

0

dwa sezony temu Pique powiedzial ze strzeli Realowi :)

0

proponuje zrobic newsa pt. "Barca B nie może grać w tej samej lidze co pierwsza druzna" i bedzie spokój ;]

0

mackk no no szczególnie na Stamford Beach gdy przyjezdzala Barcelona

0

przeciez tu wszystko jest nieprawdziwe, w końcu to reklama:P jedynie jak widać twarz Villi to mozna byc pewnym ze on to on, i ten strzał też montowany, gdyż 100x szybciej jest to zrobić na komputerze niż wykonać milion prób

0

w takich meczach defensywa musi wysoko grać, po pierwsze dzięki temu może włączać sie w rozprowadzanie piłki, po drugie jest większa szansa na odbiór po stracie, gdyby była bliżej swojego pola karnego to powstaje dziura między formacjami i wtedy kontra moze być zabójcza bo zawodnik na szybkości jest baardzo cięzki do zatrzymania (2 bramki Ronniego z realem, na szybkosci bez nie wiadomo jakich zwodów prosty balans ciałem)

0

jak trwoga to do Boga, no raz im się udało więc limit "boskich cudów" wyczerpany :P

0

chyba przy uzyciu painta ktos przerabial to zdjecie :P

0

0

ma ktoś linke do meczu ?

0

user pode mną użył tak dobrze wszystkim znanej na tej stronie ironii ! :) nie podniecać sie i nie wyzywać

0

no i poza tym dostają wypłaty :)

0

albo tu http://www.bukmacherzy.com/tabele_hiszpania/liga_adelante/ jak Barca wygra moze wskoczyć na trzecie miejce

0

jakby Villa nie zagrał dwoch spotkań to ominie go Valencia

0

Messi powinien juz ustrzelic hattricka :P

0

Xavi Ty altruisto ! strzelaj sam !

0

miki666 dobra luz, ja to przepraszam za swoja poprzednia wypowiedz, moze nieco za ostra, aczkolwiek dorzuciles troche do pieca, pozdro

0

miki666 pijesz do mnie pajacu? jeszcze moze mi sezonowcem rzucisz ?! to ze nie rzucam ku**ami na forum po przegranym meczu nie znaczy, ze nie jestem wściekly, choc teraz to mi podniosles jeszcze bardziej cisnienie, ale wg ciebie pisanie postów typu "zenada" czy "tragedia" jest idealnym wyrazem negatywnych emocji, zapraszam na wspolne ogladanie meczu to zobaczymy czy potrafie byc "zły po porazce" , ale jesli wolisz wylewanie zali w internecie to juz twoja sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?