0

no nie, zmienili zdjecia i moj poprzedni koment jest teraz bez sensu :P

0

3 pierwsze zdjecia niezwykle ciekawe ;]

0

dobra dobra a teraz szybko w samolot do Hiszpanii, Sevilla czeka ;]

0

naoglądał sie reklam ze Zlatanem :P

0

raczej mi chodziło o komentarze, bo forum to ta strona nie jest :P małe sprostowanie

0

musze Cie zasmucic na tym forum nie mozna uzywac pogrubionej ani pochylonej czcionki :) a tak poza tym uzywanie słow cantera czy tez na przyklad cule jest powszechne, robia to dziennikarze i felietoniści. Ogolnie to mi chodzilo tylko o to, ze napisales jakby taki wyraz w ogole nie istniał, a tak btw po prostu nie trawie ludzi ktorzy po powrocie z anglojezycznego kraju mowia "otworz window" itp. tragedia :/

0

Culé a muerte to niby skąd sie wzięło to słowo, samo sie wymyśliło? ;] http://es.wikipedia.org/wiki/Cantera_%28f%C3%BAtbol%29

0

real tez ma 8 superpucharów, miło by było samodzielnie liderowac w tej klasyfikacji :)

0

to dobrze co ?

0

może kiedyś dozyjemy czasów kiedy bedzie mozna ją pochwalic :P

0

z jednej strony dobrze ze mlodzi zawodnicy pokazali iz dysponuja odpowiednimi umiejetnosciamy by moc grac w pierwszej druzynie, jednak to bedzie oslabienie Barcy B i moga miec spore problemy z utrzymaniem sie w lidze Adelante

0

za takie pieniadze niech przychodzi, pomocników potrzebujemy bo w tym momencie z pierwszego skladu zostało ich 4(!)

0

no jak dla mnie to żadne wytlumaczenie bo tak czy inaczej ma 22 lata ;]

0

to samolot czy hotel ? ;]

0

0

a Abidal chyba najszybszy na boisku :)

0

2-0 ;]

0

czemu nie ma newsa o meczu ? 11 minuta 1-0 dla Barcy

0

co by się stało jakby zawodnicy Barcy po prostu sie nie stawili na meczu ? federacja mogłaby nałozyc na nich kary pieniezne czy zawieszenia w lidze ? mam nadzieje ze nawet jesli zagraja w tym meczu to sobie beda truchtac po boisku i przegraja wyraznie.

0

no bez przesady takie temp. w Barcelonie sa w lipcu i sierpniu (no mozna doliczyc jeszcze czerwiec i wrzesien) a skoro ma to być 17 spotkań więc pewnie ominie się te najgoretsze miesiace

0

wyimaginowanych :)

0

nie przesadzaj ? to zagranie jak dla mnie było na miarę rozgrywek na najwyzszym swiatowym poziomie, sam az wstalem z fotela jak to zobaczylem

0

:O ale wolny wykonany bajka po prostu

0

aż łezka się w oku kręci oglądając te zdjęcia, gdyby zdobył MŚ to byłoby piękne pożegnanie, a tak swoją drogą to mógł jeszcze pokopać ze 2 sezony:)

0

no najwyrazniej ;]

0

nie wiem dlaczego ale przeczytałem "... nie pozwoli nam na seks" :P jesli chodzi o Sergio to sie chłopak wyrobił po tym sezonie, choc dalej czasem zdarzaja mu sie wpadki (np w meczu finalowym MŚ) myśle że w przyszłosci jesli wyłączy nonszalancje to ma szansę stać sie najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie

0

rozumiem, że kolega nie z Polski ? :) witamy

0

ciekawe czy jak sie skończy sezon w stanach to sobie pojdzie na wypozyczenie na pare meczów do jakiegos klubu jak Donovan czy Beckham

0

a Ty się weź za coś innego niż pisanie komentarzy

0

bilety na mecz tylko w necie można kupić ? myslicie ze beda do kupienia na miejscu w tej samej cenie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?