karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no nie, zmienili zdjecia i moj poprzedni koment jest teraz bez sensu :P
0
3 pierwsze zdjecia niezwykle ciekawe ;]
0
dobra dobra a teraz szybko w samolot do Hiszpanii, Sevilla czeka ;]
0
naoglądał sie reklam ze Zlatanem :P
0
raczej mi chodziło o komentarze, bo forum to ta strona nie jest :P małe sprostowanie
0
musze Cie zasmucic na tym forum nie mozna uzywac pogrubionej ani pochylonej czcionki :) a tak poza tym uzywanie słow cantera czy tez na przyklad cule jest powszechne, robia to dziennikarze i felietoniści. Ogolnie to mi chodzilo tylko o to, ze napisales jakby taki wyraz w ogole nie istniał, a tak btw po prostu nie trawie ludzi ktorzy po powrocie z anglojezycznego kraju mowia "otworz window" itp. tragedia :/
0
Culé a muerte to niby skąd sie wzięło to słowo, samo sie wymyśliło? ;] http://es.wikipedia.org/wiki/Cantera_%28f%C3%BAtbol%29
0
real tez ma 8 superpucharów, miło by było samodzielnie liderowac w tej klasyfikacji :)
0
to dobrze co ?
0
może kiedyś dozyjemy czasów kiedy bedzie mozna ją pochwalic :P
0
z jednej strony dobrze ze mlodzi zawodnicy pokazali iz dysponuja odpowiednimi umiejetnosciamy by moc grac w pierwszej druzynie, jednak to bedzie oslabienie Barcy B i moga miec spore problemy z utrzymaniem sie w lidze Adelante
0
za takie pieniadze niech przychodzi, pomocników potrzebujemy bo w tym momencie z pierwszego skladu zostało ich 4(!)
0
no jak dla mnie to żadne wytlumaczenie bo tak czy inaczej ma 22 lata ;]
0
to samolot czy hotel ? ;]
0
http://www.saidfoot.com/Chaine_1.php
0
a Abidal chyba najszybszy na boisku :)
0
2-0 ;]
0
czemu nie ma newsa o meczu ? 11 minuta 1-0 dla Barcy
0
co by się stało jakby zawodnicy Barcy po prostu sie nie stawili na meczu ? federacja mogłaby nałozyc na nich kary pieniezne czy zawieszenia w lidze ? mam nadzieje ze nawet jesli zagraja w tym meczu to sobie beda truchtac po boisku i przegraja wyraznie.
0
no bez przesady takie temp. w Barcelonie sa w lipcu i sierpniu (no mozna doliczyc jeszcze czerwiec i wrzesien) a skoro ma to być 17 spotkań więc pewnie ominie się te najgoretsze miesiace
0
wyimaginowanych :)
0
nie przesadzaj ? to zagranie jak dla mnie było na miarę rozgrywek na najwyzszym swiatowym poziomie, sam az wstalem z fotela jak to zobaczylem
0
:O ale wolny wykonany bajka po prostu
0
aż łezka się w oku kręci oglądając te zdjęcia, gdyby zdobył MŚ to byłoby piękne pożegnanie, a tak swoją drogą to mógł jeszcze pokopać ze 2 sezony:)
0
no najwyrazniej ;]
0
nie wiem dlaczego ale przeczytałem "... nie pozwoli nam na seks" :P jesli chodzi o Sergio to sie chłopak wyrobił po tym sezonie, choc dalej czasem zdarzaja mu sie wpadki (np w meczu finalowym MŚ) myśle że w przyszłosci jesli wyłączy nonszalancje to ma szansę stać sie najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie
0
rozumiem, że kolega nie z Polski ? :) witamy
0
ciekawe czy jak sie skończy sezon w stanach to sobie pojdzie na wypozyczenie na pare meczów do jakiegos klubu jak Donovan czy Beckham
0
a Ty się weź za coś innego niż pisanie komentarzy
0
bilety na mecz tylko w necie można kupić ? myslicie ze beda do kupienia na miejscu w tej samej cenie ?