karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh czym niby mam sie interesować co robi prezydent czy kto dostaje zaproszenia? ten portal jest moim głownym zrodlem wiedzy (+plus komenatrze w czasie meczów od ładnych kilku lat) i jeśli byla taka informacja to przepraszam przeoczyłem to, tak czy inaczej od momentu gdy byla znana data meczu chyba wiadomo było ze prezydent nie poleci do Madrytu
0
?? jakieś brednie, nie wierze, że prezydent zrezygnował z lotu do Madrytu na 2 dni przed meczem, takie uroczystości jak te zwiazane z Katyniem są ustalane wczesniej i chyba wiadomo, że bedzie w nich uczestniczyła głowa państwa, dobrze ze sie pojawił ten news teraz niech kazdy kto chce wylewać swoje żale robi to tutaj a nie po wątkami dotyczącymi meczu
0
taak niech już nikt nie wsiada do samolotu, idąc tym tokiem rozumowania nie prowadźmy samochodów przeciez codziennie gina tysiace ludzi i dacie spokój z tymi "świeczkami" bo jest to zenujace,
co do tematu to ciezko powiedziec kto powinien zagrac za Ibre, Heniek czy Bojan, tak czy inaczej ten mecz bedzie megaa trudny, Real ma niezłą ekipe ale mam nadzieje uda sie wygrać choćby 1-0
0
a sorry jest :p miałem na angielski nastawione i tam nie ma wszystkich newsow... No to szkoda wolałbym, że Zlatan zagrał
0
niech ktoś sie ogarnie z tym newsemi go poprawi bo ludzi w bład wprowadzacie, a tak swoja droga gdzie na oficjalnej jest o tym wspomniane ?
0
Xavi, Milito i Touré sprzątali szatnię ? :P
0
no u Jeffren nie wygladalo to na "lekki" uraz, wg mnie do najgorszych można doliczyć, ZNOWU rozluznienie i spadek koncentracji przy korzystnym wyniku
0
liczą się po kolei 1. pkt 2. wynik bezpośredniej konfrontacji 3. rożnica bramek 4. strzelone bramki
0
genius czy ja wiem ? raczej sobie poradzą beze mnie, po zaprezentowanej grze w Londynie jestem dorej mysli, no ale jeśli przyjdzie powołanie to ubieram dreski i lece na CN ;]
0
okoliczności strat bramek ? pierwsza - beznadziejny błąd Busquetsa, druga - błąd.. Puyola czemu ? bo przy podaniu Walcotta powinien piłke wyekspediować pod pole karne Arsenalu, albo jeszcze dalej a ta przeszła w niewiadomy sposob pod/miedzy(?) nogami Carlesa, a poza tym bład w kryciu jak dla mnie Keity i Busquetsa ten drugi podwaja Anglika a Malijczyk ? biegnie sobie? jak na joggingu w lesie, zamiast wrócić za Fabregasem, który sam wbiega w pole karne i jest moment gdy Pique robi ruch w strone Cesca a za chwile leci do Bentnera, w konsekwencji tak jakby nie pokrył żadnego, no i suma summarum gol na 2-2
0
pewnie miał złe sny po meczu z Arsenalem
0
raczej nieszczęscie w szczęściu
0
mi sie wydawało ze w pewnym momencie jak byl przy pilce kibice buczeli, ale moze mi sie przesłyszało, tak czy inaczej bład Pepa, Heniek w ogole nie istnial na boisku, grał jakby nie chcial zrobic krzywdy Arsenalowi do tego zszedł Ibra i Messi, został jak dla mnie malo produktywny Pedro, wiem ze Leo miał wczoraj słabszy mecz ale to jest pilkarz, ktory jedna akcja moze zakręcic cąłym blokiem obronnym przeciwnika, a Zlatan jak widac w końcu zaczyna łapać optymalna formę, zmiany wiec dla mnie niezrozumiałe
0
morm nie ćpaj tyle :P
0
taa już Krysia i Ramos mowili o wygraniu z Lyonem nawet 3-0 jak sie skonczylo każdy wie, nie lubie takiego gadania przed meczem, trzeba wyjsc na murawe, pokazac pełnie swych umiejetnosci i walczyc do upadlego, jesli tak zrobia pilkarze Barcy jestem spokojny o wynik
0
jeśli można to daje link do fotek z treningu http://www.fcbarcelona.cat/web/english/galeries/futbol/temporada09-10/03/entrenament_london/galeria.html ale mysle ze lepiej go "przykleic" do newsa :)
0
nie od dzis wiadomo kto z kim najbardziej sie trzyma, a te fotki to potwierdzaja Maxwell-Ibra, DosSantos-Bojan, Pedro-Jeffren, Abidal-Henry, Toure-Keita, Pique-Busquets, Titi-Pep ;] ciekawe jak inni sie poparowali? pewnie Messi-Milito, Xavi-Puyol, Valdes-Pinto, Alves-Marquez(?)
0
no z ostatnich wynikow widać ze to niewygodny rywal, ale po prostu musimy to wygrac inne opcje nie wchodza w gre
0
no własnie odczepcie sie od Zlatana skoro taki szusti93, za którego real dawał 60mln, nie strzela 4 setek na wfie, to co wy wymagacie od biednego Szweda, jak widac kazdemu moze sie przydarzyć gorszy mecz ;]
0
mam świetny pomysł niech nikt nie pisze w komantarzach o grze Ibry :) zobaczycie jak bedzie spokojnie i milo
co do meczu totalna nuuda nie wliczając końcówki, gdyby nie bylo Messiego to by sie skonczylo pewnie 0-0 (a gdybym nie kibicowal Barcelonie to przelączylbym po pierwszych 10minutach drugiej polowy), sedzia to nie wiem co gwizdal ? i to wiekszość na korzyść Barcy, widać ile daje Xavi i Iniesta (w formie) środek w ogóle nie istniał, słabe zmiany wg mnie powinien wejsc Heniek za Pedro, ktory procz asysty niczym sie nei wykazał, brak jakiejkolwiek koncentracji przy straconych bramkach, wolałbym aby sie skończylo na 3-0 niz te 4-2
0
przypominam ze to głosowali internauci :) miedzy innymi ja :P
0
zostały 3 miesiace do rozpoczecia mundialu więc o czym Ty mowisz ?
0
no to sie ciesze, że znasz hiszpański, jeszcze tylko popraw swoj rodzimy język i bedzie w ogóle super ;] pzdr :)
0
niesamowite, ale ze nawet Ronaldinho mu wyslal esa ?! ;]
0
dobrze ze przetlumaczyles ;]
0
gostek15 na mundo deportivo nawet szybciej :P
0
nieciekawie z tym Xavim ale myśle że bez niego tez damy rade
0
hmmm nie no moze zmienie, nie "slabego" aaa mniej pasujacego do stylu Barcy niz Eto'o ale jak juz mowilem, takie byly posuniecia zarzadu trzeba sie z tym pogodzic
0
nie interesuje mnie ile to bramek i komu strzelil Eto'o(jego w Barcelonie juz nie ma, nie jest juz czescia tego klubu, proponuje sie obudzic, ja na przyklad wiezi emocjonalne z nim zerwalem, albo inaczej zszedlem z milosci do sympatii ;] ), zarzuty byly pod adresem Zlatana (ktorego uwazam za slabego napastnika) ze niby nie strzela waznych bramek jak na razie dla mnie te byly bardzo wazne, a jak bardzo to sie jeszcze okaze
0
CSKA z Sevilla wygrało :o nie spodziewalem sie