karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aaa ale gafe popelnilem w poprzednim poscie tez mi chodziło o GOL TV a nie SPORT :P przypomnial mi sie jeden tekst komentatora na polski nawet zabawnie brzmi bo sie rymuje, mniej wiecej to bedzie tak "Kto teraz zatrzyma potwora, którego zbudował(stworzył) Guardiola"
0
jego przydomek został mu nadany chyba nie tylko ze wzgledu na wyglad :P
0
skrecenie kostki to problem miesniowy ? czy ostatnio bylo cos innego ?
0
jaco78 dobrze powiedziane tak czytam komentarze ze Orłowski niby jest za Realem i daje to po sobie poznac w czasie komentowania meczu, a ja od kibicow Realu slyszalem ze wlasnie jest na odwrot, jesli mam sam wysnuc jakies wnioski to zauwazylem ze on poprostu zachwyca sie tym klubem, który jest na antenie (no i oczywiscie jesli dobrze gra) juz chyba nie ma za bardzo co tu dopowiadac bo wiekszosc forowiczów wq. mnie trafnie ocenia Pana Leszka i także sie podpisze pod tym ze swietnie sie uzupelnieja z Laskowskim. Jak mysle o ich komentarzu to mam w głowie taki obraz Pan O. opowiada jakąs anegdotke z życia piłkarza czy historie ligi a tu nagle... "GOOOOOOLLL co za bramka" przerywa mu Pan L. :P
czasem tez fajnie posłuchac angielkiej relacji ze SPORTU jak gra Barca .."MAGIC" ..."AAACH"... "BRILLIANT" ..."OOOCH" ..."GENIUS" coś w ten deseń
0
niedawno był krzyk ze wszystkich stron(kibice, media) ze w LaLiga istnieje hegemonia dwóch klubów a teraz widać ze Sevilla tez może sie włĄczyć (sorki za zboczenie ale mierzi mnie jak ktos mówi włańczać albo lepiej włooąńczać czy jakos tak:P) do walki o mistrzostwo ale zobaczymy jak długo ta rozpedzona, od meczu z Valencia maszyna pojedzie, bądź co bądź bedzie ciekawie w tym sezonie :)
0
bolllo co swietowac ? rozumiem ze superpuchary, bo na razie nic wiecej nie mamy... ja poczekam do maja :)
0
Barcelonista nie powiedziałem ze nikt nie pracuje w weekend sam nawet w te niedziele mam robote :P a o tym ze ludzie odpowiedzialni za energie musza pracowac non stop to wiadomo, choć sporo rzeczy jest zautomatyzowanych :)
0
550 x załóżmy 300 dni = 165 000 , nie wiem ile tam mial zarabiac w Interze ale chyba mu starczy z 2-tygodniowki :P
0
żeby nie być gołosłownym , średnia temperatura powietrza w Hiszpanii I - 13 II - 14 III-16 IV - 18 V -21 VIII - 25 X - 21 XI - 16 XII - 13 w Barcelonie nawet jeszcze niższe (swiadomie pominałem czerwiec lipeiec sierpien)
0
wielki piłkarz, jeden z tych pod etykietą "ulubieni" :)
0
FlyEmirates sporo ? a kto pracuje w niedziele, w sobote tez raczej ludzie nie pracuja , na CN i tak wiekszosc chodzi z rodzinami wiec podejrzewam ze wczesniejsze godziny by im pasowaly, jesli chodzi o temperatury to nie Izrael od pazdziernika do kwietnia raczej 30 stopniowych upałów nie ma co sie spodziewac, co nie zmienia faktu ze osobiscie jestem przeciw tej inicjatywie :)
0
no no dziekuje ale to jutro jak juz, studencki czwartek w koncu;]
0
tylko co innego jest interesowac sie, oglądać mecze i wymieniac poglady na temat gry przeciwnika a co innego teksty typu "ale sreal słaby pojedziemy ich 5-0" "haha mierdy zremisowaly/przegraly cieniasy" i znane na wszyskich portalach swiata "2-6" itd.
szacunek, pokora i zdrowa rywalizacja - coś na kształt dewizy, motta skierowanej do osob o gorących głowach i z wysokimi wahaniami poziomu hormonow :)
0
ja tam obsesji zadnej nie mam ale całe zycie jak kibicuje Barcelonie to interesuje sie co u "białasów" sie dzieje i uwazam to za normalne, te kluby bez siebie nawzajem by nie istniały, to jest symbioza :) a dodatkowo posłuze sie takim powiedzonkiem - przyjaciela trzymaj blisko wroga jeszcze blizej.
0
zdjecie chyba sprzed 20 lat :D hehe
0
nie ma Realu bez Barcelony i Barcelony bez Realu:)
0
i nazwisko ma takie pasujące do Barcy :P już slysze hiszpańskich komentatorów Suarez Suarez gol gol gol gol gol gol .... itd :)
0
Instant Zlatan ? znaczy ze natychmiastowy czy błyskawiczny jak zupka chińska :P
0
w Drugiej połowie Serwer II trzeba usunąć jedno Hyyy z adresu :)
0
to zależy można tak wykrecic kostke ze z 3 tygodnie bez pilki a czasem po kilku minutach można biegać a nastepnego dnia nie odczuwa sie bólu, ale jesli jest napisane ze skrecenie I-II stopnia to ja bym dał tak pomiedzy czyli tydzien moze 1,5
0
Giovani filarem Meksyku ? to oni tacy słabi ? :P
0
i to bedzie dobre na angielskie zespoły, takiego Zlatana to przepchnąć nie bedzie łatwo. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale mnie to w oko ukuło, przy pierwszej bramce Messiego Ibra bierze obrońce na plecy, który wydaje mi się, że chciał wyskoczyć przed Leo. O asyscie przy bramie Piquenbauera nie ma co wspominac po prostu miUT :)
0
a no temu to nie zaprzeczę :P
0
już po problemie :P
0
tylko ja mam skrót bez głosu ?
0
"olbrzymi wyciek krwi z jego narządu odpowiedzialnego za myślenie." Barca gra na fantazji to i patrze redaktorzy tez szaleją :)
0
no tez mi sie wydawało ze to tylko lekkie skrecenie(wykrecenie), które jest koszmarne w bolu ale szybko ustaje :) widac kolega za duzo na onecie przebywa i przybrał postać trola
0
hehe na co my narzekamy ? :P na wyniki 5-2 4-1 , na to ze nie ma emocji po pierwszej polowie bo przeciwnik rozbity - cos pieknego :) ja to dzis narzekałem jeszcze na to ze Messi zszedl przeciez mogl strzelic hattricka. Oby tak do końca sezonu narzekania brzmiały w takim własnie tonie
0
i tak w ogole jakie zrodla na oficjalnej nic nie pisza
0
mam nadzieje ze robisz sobie jaja