0

aaa ale gafe popelnilem w poprzednim poscie tez mi chodziło o GOL TV a nie SPORT :P przypomnial mi sie jeden tekst komentatora na polski nawet zabawnie brzmi bo sie rymuje, mniej wiecej to bedzie tak "Kto teraz zatrzyma potwora, którego zbudował(stworzył) Guardiola"

0

jego przydomek został mu nadany chyba nie tylko ze wzgledu na wyglad :P

0

skrecenie kostki to problem miesniowy ? czy ostatnio bylo cos innego ?

0

jaco78 dobrze powiedziane tak czytam komentarze ze Orłowski niby jest za Realem i daje to po sobie poznac w czasie komentowania meczu, a ja od kibicow Realu slyszalem ze wlasnie jest na odwrot, jesli mam sam wysnuc jakies wnioski to zauwazylem ze on poprostu zachwyca sie tym klubem, który jest na antenie (no i oczywiscie jesli dobrze gra) juz chyba nie ma za bardzo co tu dopowiadac bo wiekszosc forowiczów wq. mnie trafnie ocenia Pana Leszka i także sie podpisze pod tym ze swietnie sie uzupelnieja z Laskowskim. Jak mysle o ich komentarzu to mam w głowie taki obraz Pan O. opowiada jakąs anegdotke z życia piłkarza czy historie ligi a tu nagle... "GOOOOOOLLL co za bramka" przerywa mu Pan L. :P

czasem tez fajnie posłuchac angielkiej relacji ze SPORTU jak gra Barca .."MAGIC" ..."AAACH"... "BRILLIANT" ..."OOOCH" ..."GENIUS" coś w ten deseń

0

niedawno był krzyk ze wszystkich stron(kibice, media) ze w LaLiga istnieje hegemonia dwóch klubów a teraz widać ze Sevilla tez może sie włĄczyć (sorki za zboczenie ale mierzi mnie jak ktos mówi włańczać albo lepiej włooąńczać czy jakos tak:P) do walki o mistrzostwo ale zobaczymy jak długo ta rozpedzona, od meczu z Valencia maszyna pojedzie, bądź co bądź bedzie ciekawie w tym sezonie :)

0

bolllo co swietowac ? rozumiem ze superpuchary, bo na razie nic wiecej nie mamy... ja poczekam do maja :)

0

Barcelonista nie powiedziałem ze nikt nie pracuje w weekend sam nawet w te niedziele mam robote :P a o tym ze ludzie odpowiedzialni za energie musza pracowac non stop to wiadomo, choć sporo rzeczy jest zautomatyzowanych :)

0

550 x załóżmy 300 dni = 165 000 , nie wiem ile tam mial zarabiac w Interze ale chyba mu starczy z 2-tygodniowki :P

0

żeby nie być gołosłownym , średnia temperatura powietrza w Hiszpanii I - 13 II - 14 III-16 IV - 18 V -21 VIII - 25 X - 21 XI - 16 XII - 13 w Barcelonie nawet jeszcze niższe (swiadomie pominałem czerwiec lipeiec sierpien)

0

wielki piłkarz, jeden z tych pod etykietą "ulubieni" :)

0

FlyEmirates sporo ? a kto pracuje w niedziele, w sobote tez raczej ludzie nie pracuja , na CN i tak wiekszosc chodzi z rodzinami wiec podejrzewam ze wczesniejsze godziny by im pasowaly, jesli chodzi o temperatury to nie Izrael od pazdziernika do kwietnia raczej 30 stopniowych upałów nie ma co sie spodziewac, co nie zmienia faktu ze osobiscie jestem przeciw tej inicjatywie :)

0

no no dziekuje ale to jutro jak juz, studencki czwartek w koncu;]

0

tylko co innego jest interesowac sie, oglądać mecze i wymieniac poglady na temat gry przeciwnika a co innego teksty typu "ale sreal słaby pojedziemy ich 5-0" "haha mierdy zremisowaly/przegraly cieniasy" i znane na wszyskich portalach swiata "2-6" itd.

szacunek, pokora i zdrowa rywalizacja - coś na kształt dewizy, motta skierowanej do osob o gorących głowach i z wysokimi wahaniami poziomu hormonow :)

0

ja tam obsesji zadnej nie mam ale całe zycie jak kibicuje Barcelonie to interesuje sie co u "białasów" sie dzieje i uwazam to za normalne, te kluby bez siebie nawzajem by nie istniały, to jest symbioza :) a dodatkowo posłuze sie takim powiedzonkiem - przyjaciela trzymaj blisko wroga jeszcze blizej.

0

zdjecie chyba sprzed 20 lat :D hehe

0

nie ma Realu bez Barcelony i Barcelony bez Realu:)

0

i nazwisko ma takie pasujące do Barcy :P już slysze hiszpańskich komentatorów Suarez Suarez gol gol gol gol gol gol .... itd :)

0

Instant Zlatan ? znaczy ze natychmiastowy czy błyskawiczny jak zupka chińska :P

0

w Drugiej połowie Serwer II trzeba usunąć jedno Hyyy z adresu :)

0

to zależy można tak wykrecic kostke ze z 3 tygodnie bez pilki a czasem po kilku minutach można biegać a nastepnego dnia nie odczuwa sie bólu, ale jesli jest napisane ze skrecenie I-II stopnia to ja bym dał tak pomiedzy czyli tydzien moze 1,5

0

Giovani filarem Meksyku ? to oni tacy słabi ? :P

0

i to bedzie dobre na angielskie zespoły, takiego Zlatana to przepchnąć nie bedzie łatwo. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale mnie to w oko ukuło, przy pierwszej bramce Messiego Ibra bierze obrońce na plecy, który wydaje mi się, że chciał wyskoczyć przed Leo. O asyscie przy bramie Piquenbauera nie ma co wspominac po prostu miUT :)

0

a no temu to nie zaprzeczę :P

0

już po problemie :P

0

tylko ja mam skrót bez głosu ?

0

"olbrzymi wyciek krwi z jego narządu odpowiedzialnego za myślenie." Barca gra na fantazji to i patrze redaktorzy tez szaleją :)

0

no tez mi sie wydawało ze to tylko lekkie skrecenie(wykrecenie), które jest koszmarne w bolu ale szybko ustaje :) widac kolega za duzo na onecie przebywa i przybrał postać trola

0

hehe na co my narzekamy ? :P na wyniki 5-2 4-1 , na to ze nie ma emocji po pierwszej polowie bo przeciwnik rozbity - cos pieknego :) ja to dzis narzekałem jeszcze na to ze Messi zszedl przeciez mogl strzelic hattricka. Oby tak do końca sezonu narzekania brzmiały w takim własnie tonie

0

i tak w ogole jakie zrodla na oficjalnej nic nie pisza

0

mam nadzieje ze robisz sobie jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?