karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko ze nie jest zgloszony jako zawodnik i nawet jakby bardzo chcial to by nie mogl... juz wszyscy wrocili na ziemie ? no to zająć sie kibicowaniem :P
0
gryzio a gdzie te perełki ? no chyba ze mowimy o czarnej perle :)
0
"Chłodny i powściągliwy, taki nadal jest José Mourinho" jakby sie tu gryzło pare wyrazów :P mi sie on bardziej kojarzy z goracymi napinkami
0
chciałbym aby Busquets gral jak którykolwiek z powołanych do pomocy
0
nowy styl Barcy wszystkie bramki GŁOWĄ :)
0
nowoczesny Jezus zamienił alkohol na cole :P a tak btw nie wiem co bardziej niszczy organizm
0
nie poznaje tego zespolu :/
0
na razie slabo to wyglada :( mam nadzieje ze sie rozkreca
0
tylko ze po hiszpansku x jest ks :P
el texto (czyt. el teksto) próximo (proksimo) ale polemizowac na temat wymowy hiszpanskiego czy katalonskiego nie ma sensu, gdyby postawic 100 mieszkancow Hiszpanii i kazac im wypowiedziec jakis
"kontrowersyjny" wyraz uslyszelibysmy ze 104 wersje :P
0
choc w sumie po hiszpansku 'v' to tez takie 'b' , ale nigdy nie slyszalem zeby ktos mowil biktor baldes :P
0
po katalońsku 'v' sie czyta jako 'b' ale nie wiem jak to jest to pisowni
0
z 69 gral kiedys Lizarazu :) a ja mam pytanie czemu Henry nie wzial 12 ? z tego co kiedys czytalem czy slyszalem do tego numeru jest bardziej przywiazany niz 14stki
0
z 69 gral kiedys Lizarazu :) a ja mam pytanie czemu Henry nie wzial 12 ? z tego co kiedys czytalem czy slyszalem do tego numeru jest bardziej przywiazany niz 14stki
0
z czego slyna Polacy kazdy chyba wie (niestety sa to same negatywne cechy) ale teraz patrze ze dodatkowo preznie rozwija sie wrozbiarstwo i proroctwo
0
Carbon to moze byc nfs :P albo węgiel po angielsku
0
a moze bana ?
0
spoko spoko sa przeciez dwa mecze :) w tym zagraja sobie mlodzi a pozniej na CN trio (bylo REM HEM no to teraz...) HIM rozbije przyjezdnych i odbierzemy pierwszy puchar :) (ewentualnego gampera nie licze)
0
nie wiem dlaczego ale mi sie te koszulki ze smerfami kojarza :P
0
hehe Beckham pomaga Henkowi sie rozebrac :P
0
a Pep to chyba przegral jakis zaklad :P albo powiedzial sobie " jesli w koncu pozbede sie Eto'o gole glowe na zero " :D
0
adam4991 idiota to jestes ty skoro nie umiesz linki odpalic
0
Messi to troche sobie olal mecz , w sumie wiem ze to okres przygotowawczy ale denerwowalo mnie gdy dzieciaki walczyly biegaly a Leo dostawal pilke to albo zwalnial albo zaczynal wozic i go faulowi no i w najgorszym wypadku tracil ja , bardzo ladnie zagrali Pedro i Jeffren
0
nowa naszaklasa sie robi :P
0
dyskryminacja seksualna smiesznie to zabrzmialo :P no w sumie powinnismy byc tolerancyjni :)
0
ale Messi zaczynal z 30 :P na razie troche Gaiowi brakuje do tego co nawet kiedys gral Leo ale niezle sie zapowiada :)
0
to czekamy na mierdy ? mzoe im jakis transparent przygotowac :P "o nie, zremisowalismy ze slabeuczem PS a wy roznieslicie potege irlandzka tak jestesmy beznadziejni wy jestescie bogami, oddajemy potrojna korone bez walki juz w presezonie "
0
jest 11 zmian wiec cala lawka weszla przeczytajcie sobie tu na gorze w newsie REZERWOWI i macie sklad :P
0
chyba cala 11stka sie zmienila
0
a ja myslalem ze 'horkera' :P
0
no juz wiadomo kto kapitanem :)