0

tylko ze nie jest zgloszony jako zawodnik i nawet jakby bardzo chcial to by nie mogl... juz wszyscy wrocili na ziemie ? no to zająć sie kibicowaniem :P

0

gryzio a gdzie te perełki ? no chyba ze mowimy o czarnej perle :)

0

"Chłodny i powściągliwy, taki nadal jest José Mourinho" jakby sie tu gryzło pare wyrazów :P mi sie on bardziej kojarzy z goracymi napinkami

0

chciałbym aby Busquets gral jak którykolwiek z powołanych do pomocy

0

nowy styl Barcy wszystkie bramki GŁOWĄ :)

0

nowoczesny Jezus zamienił alkohol na cole :P a tak btw nie wiem co bardziej niszczy organizm

0

nie poznaje tego zespolu :/

0

na razie slabo to wyglada :( mam nadzieje ze sie rozkreca

0

tylko ze po hiszpansku x jest ks :P

el texto (czyt. el teksto) próximo (proksimo) ale polemizowac na temat wymowy hiszpanskiego czy katalonskiego nie ma sensu, gdyby postawic 100 mieszkancow Hiszpanii i kazac im wypowiedziec jakis

"kontrowersyjny" wyraz uslyszelibysmy ze 104 wersje :P

0

choc w sumie po hiszpansku 'v' to tez takie 'b' , ale nigdy nie slyszalem zeby ktos mowil biktor baldes :P

0

po katalońsku 'v' sie czyta jako 'b' ale nie wiem jak to jest to pisowni

0

z 69 gral kiedys Lizarazu :) a ja mam pytanie czemu Henry nie wzial 12 ? z tego co kiedys czytalem czy slyszalem do tego numeru jest bardziej przywiazany niz 14stki

0

z 69 gral kiedys Lizarazu :) a ja mam pytanie czemu Henry nie wzial 12 ? z tego co kiedys czytalem czy slyszalem do tego numeru jest bardziej przywiazany niz 14stki

0

z czego slyna Polacy kazdy chyba wie (niestety sa to same negatywne cechy) ale teraz patrze ze dodatkowo preznie rozwija sie wrozbiarstwo i proroctwo

0

Carbon to moze byc nfs :P albo węgiel po angielsku

0

a moze bana ?

0

spoko spoko sa przeciez dwa mecze :) w tym zagraja sobie mlodzi a pozniej na CN trio (bylo REM HEM no to teraz...) HIM rozbije przyjezdnych i odbierzemy pierwszy puchar :) (ewentualnego gampera nie licze)

0

nie wiem dlaczego ale mi sie te koszulki ze smerfami kojarza :P

0

hehe Beckham pomaga Henkowi sie rozebrac :P

0

a Pep to chyba przegral jakis zaklad :P albo powiedzial sobie " jesli w koncu pozbede sie Eto'o gole glowe na zero " :D

0

adam4991 idiota to jestes ty skoro nie umiesz linki odpalic

0

Messi to troche sobie olal mecz , w sumie wiem ze to okres przygotowawczy ale denerwowalo mnie gdy dzieciaki walczyly biegaly a Leo dostawal pilke to albo zwalnial albo zaczynal wozic i go faulowi no i w najgorszym wypadku tracil ja , bardzo ladnie zagrali Pedro i Jeffren

0

nowa naszaklasa sie robi :P

0

dyskryminacja seksualna smiesznie to zabrzmialo :P no w sumie powinnismy byc tolerancyjni :)

0

ale Messi zaczynal z 30 :P na razie troche Gaiowi brakuje do tego co nawet kiedys gral Leo ale niezle sie zapowiada :)

0

to czekamy na mierdy ? mzoe im jakis transparent przygotowac :P "o nie, zremisowalismy ze slabeuczem PS a wy roznieslicie potege irlandzka tak jestesmy beznadziejni wy jestescie bogami, oddajemy potrojna korone bez walki juz w presezonie "

0

jest 11 zmian wiec cala lawka weszla przeczytajcie sobie tu na gorze w newsie REZERWOWI i macie sklad :P

0

chyba cala 11stka sie zmienila

0

a ja myslalem ze 'horkera' :P

0

no juz wiadomo kto kapitanem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?