karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
smiech !! i co z tego ze powiedział cos 4 lata temu ?! na rm pisza ze Villa nie podpisal koszulki Barcy tutaj jakies wypowiedzi jeszcze ze starozytnosci niedługo bedzie news o tym ze Ribery w wieku 8 lat grał w koszulce Barcelony w jakiś trampkarzach.. żałosne oczywiscie to nie jest zarzut do redaktorow tej strony tylko do ludzi ktorzy w ogole takie rzeczy wymyslaja, a tak do tematu Villi to mysle iz niestety real go zgranie
0
cracker no fakt mam nadzieje ze nei bedzie takich koszulek sa beznadziejne :P co to ma byc człowiek pszczoła ? :D
0
to czemu Henry całuje nadgarstek to jego sprawa i moze ma w ogole jakies inne powody by to robic a tak btw kiedys jak Iniesta strzelił brame to słyszalem ze zonaci całuja miejsce po obrączce a zaręczeni wlasnie nadgarstek a jak jest na prawde trzeba sie pytać kazdego z osobna co to za dedykacje
0
teraz powinna byc z lwem i druzyna realu :) ja to bym widzial tak Pep zabiera chlopakow do ZOO (na głownym planie oczywiscie Pique) pierwsza klatka to jakies tam słonie - podziw w oczach obesrwatorow kolejna to lwy - wielkie przerażenie a na koncu real z krysia na czele - smiech pilkarzy blaugrana ;)
0
1.92 m i 83 kg ?!?! glupota! mam tyle samo wzrostu i waze 90 kg i z pelna skromnoscia powiem ze jest dobrze zbudowany i zadnego zbednego tluszczyku, w sumie to nie wierze zeby tyle wazyl, miesnie sa najciezsze a Pique ma zapewne dobrze rozbudowane nogi z klata tez nie najgorzej :P
0
arkag17 Messi gra w Barcelonie od 13 roku zycia
0
caminero tylko ze Ribery krecił Alvesem az milo :)
0
Eto'o
+ szybkość, wie jak sie ustawic, (dosc) sprawny trybik maszyny Pepa, liga hiszpańska to jego żywioł, nienawiść do realu :)
- setki niewykorzystanych sytuacji, PNA, karne ;/
Ibra
+ równiez jest szybki a do tego silny no i te uderzenie z dystansu (wolne) , technicznie lepszy od Kameruńczyka, na pewno wielki głod sukcesow na arenie Europejskiej
- niesforny gwiazdor, cena, nieznajomość ligi
and the winner issss ... FORLAN badź VILLA i wszyscy beda happy :) a tak serio jesli mialbym wybierac miedzy dwójka z głownego planu to choć darze Eto'o wielka sympatią to jednak wole Szweda (ze wzgledow czysto pilkarskich)
0
pesymistyczna to jest wiadomość dla Deportivo tak mogliby zagrać w pucharze uefa znaczy w lidze Europa, chyba ze jesli Barca i tak gra w LM to moze jest jakis przepis ze kolejna druzyna ma szanse, nie wiem jak to jest
0
bo zwycięzców sie nie ocenia :P
0
szkoda ze nie liczyla sie domowa atmosfera w czasie meczu, u mnie bylo kilkanascie osob, 8-10 w koszulkach Barcy, szaliki wisiały na telewizorze, grill na tarasie hulanki i swawole, ja dodatkowo smigalem z pilka po domu i w czapce wiadomo jakiego klubu ;) no niestety flag zabraklo, i w sumie nie pamietam czy ktos robil zdjecia ogolnie to nie wiele pamietam:P ... no i dlaczego moj pies siedzi na dachu a sofa pływa w oczku ?! :|
0
a myślałem ze takie "zabawy" tylko na onet.pl i nie wiem z kogo wiekszy "rzal" :|
0
na podstawie tego rankingu to z ligi hiszpańskiej w takiej LM powinien grac tylko mistrz :P nawet ukrainska wydaje sie lepsza
0
harpagan na stronie realu jest napisane ze Kaka jest juz praktycznie w madrycie... 65mln... nie zdziwie sie jesli to prawda
0
16 sierpnia gramy juz pierwszy oficjalny mecz wiec nie uwazam aby przerwy bylo za malo maja caly czerwiec i czesc lipca. 1,5 miesiaca wakacji ? jak dla mnie wystraczajaco duzo
0
mam pytanko takie, czy piłkarz moze sobie powiedziec ze nie chce grac w danym klubie ? kto ma karte zawodnika? chyba klub nie ? wiec to on decyduje gdzie go sprzeda, tak na prawde to zawodnik jest jak przedmiot o jakiejs wartosci, przyjdzie jakis arab i zabuli klauzule przy czym kupi karte zawodnika i co taki pilkarz moze ? jesli tak rzeczywiscie to mozna to nazwac niewolnictwem XX wieku :P
0
dzizes nie wiem co powiedziec po prostu jestem niesamowicie szczesliwy :) tradycji stalo sie zadość moi starzy wyjechali na wakacje wolna chata kilkanascie osob na chacie i Barcelona wygrywa LM :) piekna sprawa ledwo juz to pisze ale jest suuuuper kocham was kocham ten klub Visca el Barca
0
no ja sie nie dziewie ze jeszcze sie nie spieszy za miesiac konczy 22 lata a ona ma 19, mam identyczna sytuacje wiekowa i jak na razie nie mysle o tym zeby sie hajtac :)
0
a oddalony z/od boiska to niby lepiej brzmi ? :D
0
myśle ze ta "jedna z najgorszych ciur okrętowych" pokona dzis Barce gdyz te 3pkt sa im duzo bardziej potrzebne
0
to zes mnie rozbawil :D historia ? hehe a kogo obchodzi ze Real sto milionow lat temu zdobyl jakies trofea ? pieniadze i slawa nie no skad w Barcelonie czegos takiego to on nie doswiadczy... no i co ? zostaje po "waszej" stronie tylko nowy projekt Pereza a po stronie Barcelony kontynuacja projektu Guardiolii czyli piekny futbol, jesli Barca i Real beda sie staraly o Francka i on wybierze biala koszulke straci wiele w moich oczach
0
prawie identyczne jak z 05/06 ta sama ilosc paskow i w tej samej kolejnosci tylko te sa ciete w serek :P takze jestem zwolennikiem mniejszej ilosci pasow a jeszcze do tego kolnierzyk mmm dlatego moimi ulubionymi sa te ze stulecia klubu :) ... na tym zdjeciu powiem szczerze malo atrakcyjnie wyglada ta koszulka na oficjalnej stronie "na manekinie" duzo duzo lepiej :) tylko po co ten unicef :/
0
zaraz Abidal pilke zmechaci a i tak w finale nie zagra :P
0
finał za 6 dni a tu "wkrótce zacznie biegać oraz trenować z piłką" a 2 dni przed Rzymem bedzie "wkrótce bedzie w optymalnej formie" obawiam sie troche tego meczu jesli Iniesty i Henka by nie bylo to bedzie ciezko ale to bradzo ciezko, obrona w rozsypce jesli Yaya i Keita maja zagrac w obronie to w pomocy tylko Xavi zostaje no i Andres jesli wydobrzeje i... Busquets niestety ale na ManU to on jest za słaby juz wolałbym Gudiego widziec , chyba ze na lewej obronie zagra Sylwek i wtedy zadnego z wczesniej wymienionych nie zobaczymy na boisku, jesli wystapi Henry to mam nadzieje ze zaprezentuje forme z niedawnych meczów a Eto'o? ... no własnie co z tym Eto'o eeh no wierze ze zapomni w ogole co ostatnio wyprawial i zagra finał z Paryza zdobywajac wazna bramke, reasumujac wszyscy musza sie wznieść na wyzyny swych umiejetnosci(w szczegolnosci Puyol i Sylvinho bo wydaja mi sie najslabszymi punktami) aby w srode móc swietowac kolejny tytul, oby to byla magiczna noc zycze tego sobie, Wam i kazdemu sympatykowi tego 'wiecejnizklubu' :)
0
no akurat to nie jest jakas dramatyczna wiadomosc, choć przydalby sie z Osasuna by wspierac dażenia druzyny do zdobycia 108 bramek w lidze
0
no ja az takim niepoprawnym optymista to nie bede :P tak 2-1 i bedzie dobrze
0
nie wiem jak dla mnie Bojan nie jest jakis fenomenalny widac to w meczach z lepszymi druzynami poprostu nie istnieje, a ten chlopaczek jest paradoksalnie i za mlody i za stary bo ani go dac do szkolki czy rezerw a w pierwszej druzynie nie mialby miejsca, moze za 2-3 lata ale wtedy cena na pewno sporo wzrosnie, chyba zeby go wypopzyczyc z mozliwoscia pierwokupu, sam nie wiem dobrze ze nie jestem w zarzadzie Barcy bo podjecie dobrej decyzji byloby bardzo ciezkie
0
dziwne, trzeba miec jakis specjalny kodek do tego? zawsze mi wszystko elegancko chodzilo a teraz nie moge odpalic tego skrotu
0
aaale elegancka stronke znalazlem
http://www.barcaloco.com/kit-history/
nie wiem czy mozna tak wlejac linki nie chce bana
wiekszosc koszulek jakie mam wiedzialem z jakich sa lat ale teraz mam pewnosc
H 99-00, T 01-03, H 02-03, T 03-04, H 05-06, H 06-07 i jeszcze jedna ale jej tu nie widze wiec chyba te zestawienie nie jest kompletne, hmmm moze adminowie by sie pokusili i w historii dorzucili zakładke "stroje" ? :)
0
mam taka koszulke w swojej kolekcji, jedna z moich ulubionych ale sie szczerze przyznam ze nie do końca wiem który to dokładnie sezon