0

FCB-kat. Barca - Real 1-0 , Stuttgart - Barca 1-1 tyle co do Twoich wymysłow

0

przepraszam, że sie czepial alee czasem nawet jak obejrze mecz to lubie poczytac jego podsumowanie, a w tym dostrzeglem blad. Przy trzeciej bramce do Henrego zagrywal Iniesta (nie Xavi) i piłka nie przeszla miedzy nogami bramkarza a przeleciała nad jego prawą :) tyle ode mnie, mam nadzieje ze autor nie odbierze tego w jakis zly sposob

0

jakie dwie asysty Heńka ? podanie na skrzydlo a potem Messi przebiega z pilka 20-30 metrow obok dwoch obroncow i oddaje strzel, nie widze tu kluczowego podania, ktore otworzylo bezposrednio droge do bramki, tak czy inaczej Henry zaliczyl dobre zawody

0

dostanie miejsce zaraz za lawka rezerwowych i bedzie mogl normalnie dyrygowac zespolem, kto mu niby zabroni krzyczec z trybun? :P

0

ale co ManU zrobilo z Milanem ? :o

0

spokojnie jeszcze 15 minut, nie mówmy hop

0

Toure to ktos chyba niezle wkurzyl ze taki kaliber wybral :D

0

ojojoj i co chlopcy czujecie sie urażeni moja wypowiedzia ? takie skojarzenie odnosnie nazwiska mi padlo i juz jakies szykanowanie? moze wiecej luzu

0

pewnie wygra, a pozniej urzadzi w Barcelonie Alcatraz ;]

0

przeczytałem zasady i jest tylko napisane ze asysty sa uwzgledniane tak jak na Soccernet.espn.go.com... czyli ? jesli zawodnik podaje do drugiego ten przyjmuje i strzela to asysta ? czy liczy sie tylko dołozenie nogi (tudziez czegos innego), chcialbym wiedziec czy przy ostatniej bramce w meczu z Racingiem Messi zaliczyl asyste

0

no dwa sezony temu Villareal sie wdarł na 3 pozycje i to mial przewage nad Barca 10pkt, a tak poza tym to rzeczywiscie od 04/05 pierwsza dwojka byla wiadomo jaka, mi sie osobiscie podoba ta "swieta wojna" :)

0

forma formą, statystyki statystykami ale zawsze trafią mu sie takie klopsy jak ostatnio z dynamo czy atletico a z takich odleglejszych czasow to na stale utkwila mi w pamieci interwencja(!?) z Liverpoolem o akcjach z villa nawet nie bede wspominał, a niestety w światku bramkarskim jedzie sie na wyrobionej opini

0

musi być niesamowity skoro trafił do takiej silnej drużyny ;]

0

i znowu te porównania , Zlatan < Eto'o , Ibra > Samu itd po co to ? ale tak juz odnosnie tego drugiego pana, co zawinął lewą nogą w meczu z Chelsea przy dograniu Sneijdera w polu karnym, to jest ciekaw ile czasu pozniej jej szukał i gdzie wylądowała

0

Barca ostatnio co raz trafia na inna niemiecka druzyne, Schalke, Werder, Bayern, Stuttgart i wyniki raczej byly pozytywne, żadnej porazki a gdy byl remis 1-1 to w rewanzu Barca juz wygrywala, nawet nie podpierajac sie statystykami mysle ze powinnismy na CN wygrac z 2-0

0

dlatego aktualnie moja jedyna miloscia jest Barcelona, i mam nadzieje ze mi zrobi z tego powodu ładny prezent w niedziele :)

0

napisałem to między wierszami ;]

0

oczywiscie chodzi o grupy gdzie jest 6 zespołow

0

nie liczą się wtedy pkt z najsłabszą drużyną

0

taa ladna ta pietka, ale co teraz na fioletowej sie wyprawia z tego powodu?! co drugi news związany z asysta Gutiego, "zagranie po ktorym zatrzymala sie Ziemia" !? heh fakt zagranie pierwsza klasa, ale bez przesady to juz podanie Zlatana do Pique (z 4 zawodnikami na plecach ) czy do Pedro z Mallorca bylo efektowniejsze

0

dobrze ze od Alvesa nie wzieli bo ten na pewno coś wciąga :D

0

heh a te zdjęcie to jakiś "fake", wyglada jakby zawodnik Malagi dalej trzymał Cristiano, oglądalem w tv i filmiki w necie, nic takiego nie ma miejsca w czasie gdy krysia łamie nos Mtilidze

0

u Zlatana denerwuje mnie fakt, że strasznie czesto po prostu sobie stoi na spalonym, idzie akcja a on stoi metr za ostatni zawodnikiem, ale tak poza tym to bardzo przydatny zawodnik, mam nadzieje ze strzeli w tym sezonie przynajmniej 20 bramek

0

ja go "lubiam" do tej pory ;]

0

tylko ze w tamtym sezonie goleada byla na CN a na wyjezdzie marne 0-1, gdy Barca jechała na mecz z Xerez murowanym kandydatem do spadku, tez kazdy chcial wyniku 0-5, a skonczyło sie 0-2 i wg mnie słaba gra całego zespołu, Teneryfa tez została zlekcewazona na poczatku meczu i moglismy przegrywac 0-2 w ciagu 20 czy 30 minut, (choc w tym meczu bylem spokojny o wynik, bo wiedziałem ze nie da sie utrzymac pressingu na całym boisku przez 90minut) więc mam nadzieje ze piłkarze poważnie podejdą do tego spotkania i pewnie wygrają, uciekając na 8 pkt, o reszte niech sie martwi klub z Madrytu

0

ale pass przy pierwszej bramce :o

0

Badzi69 jeszcze mnie oświec co ma ironia do wiedzy o pilce noznej to przyznam Ci racje, nie mowilem konkretnie o jaki komentarz mi chodzi tylko o ogoł glupot jakie mozna niestety tu czy ogolnie w internecie przeczytac

0

mniej piszcie wiecej czytajcie, bo wiedza niektórych osób na tej stronie na temat ligi hiszpańskiej czy w ogole pilki noznej nie jest wysoka

0

no jest Keita i nie ma problemu kogo na DM

0

Ryuzaki 4 lata ? 3 na ławie ? skąd Ty takei dane bierzesz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?