karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z niewolnika nie ma pracownika :) dał jasno do zrozumienia, że nie chce zostać na Anfield. Manager Liverpoolu jest z tym pogodzony, więc chce wyciągnać za niego jak najwiecej kasy, poza tym jakiei grube miliony? jakieś 22mln czyli tyle ile teraz proponuje Barca
30 mln ? haha czyli ten transfer nie ma szans, bo wtedy głupotą było sprzedawanie Toure za tę samą cene.
0
a ile jest wart zawodnik, który nie chce grac w pańskiej druzynie Panie Hodgson? :P
0
realgol tylko ze kwota transferu tyczy sie druzyn a wysokosc zarobkow pilkarzy, wiec co za roznica ile dadza za Messiego jesli by odszedl (w co osobiscie watpie) to bylaby to decyzja klubu oni maja karte zawodnika, inna sprawa gdyby zaproponowali mu zarobki wysokosci np. 20 mln rocznie wtedy mozna powiedziec ze Leo polecial na kase
0
ja juz nic nie rozumiem, sa jakies wiarygodne zrodla ? bo wiki raczej takim nie jest, ale tam znalazlem ze Cezar strzelil 294 bramki z czego 226 w lidze, rozumiem zeby rozbierznosci byly w granicach kilku goli ale nie kilkudziesieciu czy jak w przypadku Alcantary 200!
0
lukasoon15 no nie przesadzaj :P na razie najlepszym strzelcem jest Paulino Alcántara 357 bramek !! chyba ze chodzi Ci o samą ligę to 195 bramek Cezara, czyli Messiemu brakuje 107 bramek więc mysle ze przynajmniej 3 4 seozny:) btw jakie wyniki w PL 6-0 Chelsea Arsenal i Newcastle :o
0
ciekawostką jest fakt że, Messiemu brakuje jednej bramki by zrównac sie z 3 strzelcem Barcy(Kluivertem) w europejskich pucharach i tylko sześciu by zepchnąć Rivaldo z piedestału
0
~Messi10 google nie gryzie, Telmo Zarra 251 bramek w ciagu 16 lat
0
rok się jeszcze nie skończył, może Messi ma jeszcze szanse na złotą piłkę:)
0
legenda puyol, closeness sprobujcie przeprogramowac dekoder
0
Messi na tym pierwszym zdjeciu wyglada jak malutki chlopczyk :)
0
wilifcb
http://allegro.pl/item1189755100_nike_fc_barcelona_pomaranczowa_koszulka_rozm_m.html
moze super oryginalnoscia to ona nie grzeszy aczkolwiek swoj urok ma :) dokladnie taką jaką ma Xavi na zdjeciu jest niezmiernie ciezko znalezc (a juz w odpowiednim rozmiarze graniczy z cudem)
0
na allegro czasem mozna wyrwać taka koszulke
0
na koniu ;]
0
dudek89 no jesli Ty oceniasz cały nadchodzący sezon po jednym sparingu to ja moge powiedziec "żenada", real moze wystawić dwie porownywalnie silne jedenastki, natomiast jesli u nas posypie sie 2 3 zawodników to bedziemy mieli nie lada klopot
0
hmm tak pomyślałem i sam sobie odpowiem, widocznie trening był od razu po sesji :P
0
wciskacie zignoruj ostrzeżenie i tyle :P lukasoon15 a jak sie robi restart dysku ? nigdy czegoś takiego nie doswiadczylem ;] i dlaczego pilkarze trenuja w koszulkach meczowych ?!
0
no i zaczyna sie nowa opera mydlana :)
0
hmm no dobra niby przy zagraniu z piatki nie ma spalonego, tak czy inaczej gdy igła dotyka pilki Di Maria jest na spalonym :P
0
hehe bramka dla Argentyny z 10metrowego spalonego :P
0
widzieliscie sklad Holandii ? i o to chodzi, porzadnie zbudowana druzyna wicemistrz świata i daje sie szanse pokazania nowym zawodnikom w meczu o pietruszke, nie grają Van Bommele Sneidery czy inne Van der Varty, ale hiszpanska federacja jest jak pzpn i tylko jak sie nachapać $$
0
no nie, zmienili zdjecia i moj poprzedni koment jest teraz bez sensu :P
0
3 pierwsze zdjecia niezwykle ciekawe ;]
0
dobra dobra a teraz szybko w samolot do Hiszpanii, Sevilla czeka ;]
0
naoglądał sie reklam ze Zlatanem :P
0
raczej mi chodziło o komentarze, bo forum to ta strona nie jest :P małe sprostowanie
0
musze Cie zasmucic na tym forum nie mozna uzywac pogrubionej ani pochylonej czcionki :) a tak poza tym uzywanie słow cantera czy tez na przyklad cule jest powszechne, robia to dziennikarze i felietoniści. Ogolnie to mi chodzilo tylko o to, ze napisales jakby taki wyraz w ogole nie istniał, a tak btw po prostu nie trawie ludzi ktorzy po powrocie z anglojezycznego kraju mowia "otworz window" itp. tragedia :/
0
Culé a muerte to niby skąd sie wzięło to słowo, samo sie wymyśliło? ;] http://es.wikipedia.org/wiki/Cantera_%28f%C3%BAtbol%29
0
real tez ma 8 superpucharów, miło by było samodzielnie liderowac w tej klasyfikacji :)
0
to dobrze co ?
0
może kiedyś dozyjemy czasów kiedy bedzie mozna ją pochwalic :P