karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jesli juz mialoby do tego dojsc to najlepszym rozwiazaniem byloby umieszczenia sponsora na spodenkach i.... Unicef na rekawie bo powiem szczerze ten wielki beznadziejny napis kole w oczy, to ze Barca pomaga organizacji nie znaczy, ze trzeba sie z tym afiszowac
0
pamiętacie sytuację z bramka Deco/Eto'o ? wtedy chyba przyznano ja Portugalczykowi i tytuł pichichi poszedl sie.... tylko nie pamietam jak wtedy ten gol wygladal Deco strzelał ?
0
mógł dać Messiemu :P
0
jest eskorta policji dadzą rade :) w sumie bardzo cieszy mnie ta wiadomosc bo pedzacy autokar po ulicach miasta to nie jest zbyt bezpieczna opcja, na autostradzie nie powinno byc juz problemow z ruchem
0
niech wysiadaja z tego pociagu i walą na lotnisko ! szybciej bedzie :P
0
Real przed meczem z Barca byl niepokonany(Iker - Zamora do 13 kolejki), Almeria przed katalońskimi batami byla na 3 miejscu jesli chodzi o ilosc straconych bramek (oczywiscie po Barcelonie i Realu) wiec takie statystki nic dla mnie nie znacza
0
2802adrian ale u nas chodzilo o pogode i tony sniegu a nie o problemy z dojazdem(dolotem)
0
prawie 500km pociagiem ? hmm mam nadzieje ze to cos pokroju TGV
0
a propos tych grafik co tu zostaly umieszczone Pana/Pania villlena moze ma ktos linke do karykatury o ktorej chyba mowiono na C+, gdzie Jose mowi "chyba teraz to ja zostane najbardziej znienawidzoną postacia na CN" a po chwili odzywa sie świnski ryj lezacy obok niego "musialbys sie chyba bardzo postarac"
0
zeby pilkarze Barcy za kazdym razem wychodzi na boisko z nastawieniem ze przeciwnikiem jest Real to byłyby same pogromy
0
taaa po wodzie
0
no jestem w szoku, za sam BRUTALNY faul z PREMEDYTACJĄ powinien dostać min. 2 (jeden to sie dostaje za bylejakie czerwo) po prostu nieporozumienie
0
dzisiaj na C+sport2 o 16 czy 17 powtorka, przezyjmy to jeszcze raz :)
0
cieszy jedynie fakt, że Lass był w odpowiednim miejscu i troche zamortyzował uderzenie bo tak to mogloby byc nieciekawie z Messim
0
a 15sta ? "no robi mi ktoś zdjęcie? " :D
0
szafarz chociaz go nie bron, emocje? 93minuta wynik 5-0, emocje skonczyly sie przy 3-0! od tamtej pory ogladalem ten mecz z ironicznym usmieszkiem na twarzy, tu wlasnie mozna pokazac jakim jest sie czlowiekiem, spokojnie dograc do ostatniego gwizdka spuscic pokornie glowe i udac sie do szatni. Puyol za bardzo nie mial czasu czegokolwiek powiedziec nawet "wesolych świat" od razu zostal mile przywitany przez Ramosa. Jesli chodzi o sam faul to byl przejawem frustracji, chamski i calkowicie zamierzony, gdyby Lass nie oberwal po nogach to nie wiem czy Messi zszedlby z boiska o wlasnych silach. Myślę od 3 meczów w góre dostanie
0
TheMusli to trzeba po prostu obejrzec jeszcze raz cały mecz :)
0
szkoda, że Messiego trwa również, ale żeby wpadł ten kołnierz Casillasowi mmm bramka miód:)
0
nie pamietam ktory to byl sezon ale chyba przed meczem z Sevilla tak lało, że jakies rózne przedmioty sobie plywały po murawie i poza nia :D
0
no no coś mi świtało z tymi grupami ale chodziło mi w, którym konkretnie sezonie to się zmieniło, teraz wiem 2003/2004 pierwszy sezon gdzie byly 1/8, rok wcześniej z grupy do grupy i ćwierćfinały.. nasz pojedynek z Juve i mecz na CN :/ pamietam ogladalismy z kumplami na obozie w górach gdzie nie bylo prawie zasięgu i strasznie śnieżyło... stres w dogrywce i łzy rozpaczy na koniec :/
0
dobra już mniejsza o tego pana, odpowie ktoś na moje pytanie ? bo w newsie jest napisane, że Barca do 2003 po wyjściu z grupy grała w ćwierćfinałach, w 2004 na bank były 1/8 bo Barca przegrała wtedy z Chelsea, a wczesniej od razu ćwierćfinały?
0
kolego chyba żeś zbłądził, ten news nie tyczy się GD
0
w którym roku wprowadzono "1/8" po 2004 ?
0
*potrafią
0
bo "biali nie umieją skakać" :)
0
groszek26 takie rzeczy chyba sa ustalane pozniej, jak bedzie pewne ze na przyklad Real nie zagra w finale to moze byc na SB, albo Valencia to na Mestalla, w kazdym badz razie chyba zawsze jest tak ze finalisci nie graja na swoim stadionie
0
Xavi;) ale te 1000ojro to na tydzień? czy moze na dzien ?
0
ojj mam obawy, że Dani w następnym sezonie zasili szeregi Chelsea albo ManCity, choc wolalbym aby zostal na CN
0
Helleniusa chyba najladniejsza, a Messiego bez szału tylko co jest najlepsze on takie strzela na zawołanie, no i prosze spojrzec ze kobieta tez jest nominowana a jej bramka przedniej urody :)
0
jak sie klika "click here for the better version" odpala sie filmik "Ibrahim Afellay We never forget you" i w nim 48 sekunda, to Kluivert ? z tego co pamietam to w PSV grał pare lat temu i mial ok 30stki ale patrze techniki mu nie ubylo