karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ddaber chodziło mi raczej o całoksztalt "Co ciekawe, WSZYSTKIE kartoniki były wynikiem protestów Hiszpana." poza tym myslisz za co te kartki za slowa typu "ależ drogi Panie sędzio ze sporą dozą prawdopodobięnstwa mogę stwierdzic, ze tam byl faul" podejrzewam ze raczej za " %^&@# ślepy jestes?! "
0
Villa po prostu musi grać w Barcelonie... bo koszulka z numerem 7 czeka na kogoś kto na nia zasługuje :)
0
rufus ale czemu Ty chcesz doliczac te 20mln? (jak juz to je podziel przez ilosc wychowanych zawodnikow bo kazdy kosztowal tyle samo) szkólka działa bez względu na to czy wyjdzie z niej jakiś Messi czy Xavi i potem beda grac pierwsze skrzypce w podstawowej 11, przeciez tam jest jeszcze kilkuset (chyba nie przesadzilem ) pilkarzy w róznym wieku , ktorzy moga byc pozniej sprzedani za pare groszy, poza tym Real (czy tez kazdy inny klub) tez na swoich wychowankow wydaje pieniadze i mysle wcale nie mniejsze jak Barca, jeśli chodzi o transfery to chyba jednak Barcelona dokonała gorszych(patrzac na aspekty czysto pilkarskie niefinansowe), bo taki Benzema czy Kaka jeszcze beda grac na swoim wysokim poziomie, natomiast nasz Ukrainiec raczej nie, a Zlatan? jesli zostanie, to byc moze jeszcze pokaze klase, nie wierze ze taki zawodnik nagle zapomnial jak gra sie w pilke
0
chyba siesty a nie fiesty, jak sam Pep poweidzial nei ma jeszcze czego świętować:)
0
niestety ale to świadczy o głupocie Xaviego, kartki za sprzeczki z arbitrem sa po prostu bez sensu, z facetami w czerni nie da sie wygrać i słowne ataki nic nie pomogą
0
jaka niespodzianka? no już bez przesady, na 5 bramkarzy to Del Bosque musial dać Valdesa w innym wypadku by się ośmieszył, ale i tak najpewniej w tej 23osobowej kadrze sie nie znajdzie, to samo z Pedro, choć życzę mu tego z całego serca, fajnie by bylo gdyby poleciał do RPA, niech chłopak zdobywa doświadczenie :)
0
coś olympiakos przycisnal po przerwie :/
0
aaale ciśnienie, dziś rozstrzygnie się walka o mistrzostwo, zrezygnowałem z grilla ze znajomymi ze względu na mecz, mam nadzieje ze dojade na niego w dobrym humorze, satysfakcjonuje mnie skromne 0-1
0
co nie zmienia faktu, że szczypiorniści też są w europejskiej elicie :)
0
http://fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=31964 stąd :)
0
nie odpuszczając ostatnich spotkań ? o ile dobrze pamietam Mallorca Osasuna i Deportivo, z tymi druzynami grali mlodzi plus Eto'o który walczyl o pichichi :P
0
to w końcu bylo 60 czy 30 tysiecy ?:P
0
skoro nie postawią autobusu w polu karnym jak Inter, to pewnie skończy się min. 3-0
0
czerwo Motty to wlasnie bylo wzmocnienie, nie ze wzgledu na umiejetnosci Brazylijczyka tylko, wtedy taktyka byla klarowna wszyscy w pole karne i sie bronic, a wiadomo, ze jak sie gra w oslabieniu to trzeba dac z siebie ponad 100% i tak wlasnie zrobil Inter
co do ręki Toure... nawet jesli dostał w dłon to tego sie nei gwizdze, gdyz mial ją na ciele, efekt bylby ten sam gdyby nie trzymal reki na brzuchu, wg mnie blad sedziego, ktory notabene gwizdna dopiero jak Bojan oddal strzal
0
proba1 ty lepiej wyłAŃcz ten komputer
0
Pique, Alves i Pinto trzech największych wariatów z Barcelony:)
0
Espanyol zamieszał nam w sezonie 06/07,mam nadzieje ze teraz to bedzie łatwa przeprawa, bo real (po przecietnym meczu z Almeria) moze stracic pkt z Valencia
0
no ja zapamietam na pewno, w końcu tego dnia Barca wygrala czwarty raz z rzędu z realem i zrobiła spory krok w strone wywalczenia Mistrzostwa :)
0
o dzizes, znowu o tym Smoleńsku :/
0
ja przeczytałem, bo w ten sam sposób i w tym samym czasie zakochałem sie w Barcelonie :) tylko, że lat wtedy miałem 9-10, a najbardziej w pamięci zapadł mi finał Zdobywców Pucharu z PSG(notabene moim ulubionym klubem francuskim)
0
niegramatycznie, zakonczy sezon jak w zeszlym sezonie :P
0
najlepiej jakby było 90minut ciszy, a obie druzyny wystąpilyby w czarnych strojach, zakończyłoby sie 0-0 kazdy z zawodnikow dostałby ocene wyjsciowa za mecz, prasa by pisala o pieknym gescie, zabrakłoby komentarzy wywiadow anegdot, nie musielibysmy wchodzic np. na te strone i czytac czy pisac o tym spotkaniu
0
Kamikadze93 osobiscie znam 3 :P cabrony to chyba kazdy zna, a tak poza tym " boti boti boti madridista qui no boti" i "madrid se quema" a to raczej z piosenki jest, nie wiem czy to "oficjalna" przyspiewka :P
0
Messi nie zabiera tych piłek do domu tylko pewnie oddaje je do muzeum albo na aukcje :) i wlasnie ta wygrana dala nam 4pkt przewagi, zostalo 21 do zdobycia, mozna sobie pozwolic na jedna strate punktow bo podrazniony real raczej bedzie wygrywal do konca (u siebie Valencia i wyjazd na Majorke to chyba jedyne mecze kiedy mzoe im sie powinac noga)
0
jak juz ktos wspomnial gdyby w skladzie Barcelony byl Polak tez pewnie by mieli opaski, jak w innych meczach ligi hiszpanskiej ? tez byly opaski i minuta ciszy? a poza tym czemu ciagle laczycie te katastrofe z meczem ?!
0
dante2003 nie
0
owl88
żenujące są te internetowe znicze
FCB-kat.
owl88 - każdy oddaje hołd tak jak potrafi i powinno się to uszanować.
Napisałes ;P
0
@FCB-kat. hołd ?! szlaczkami na forach, opisach gg i na nk ?! to jest hold ,bym Ci powiedzial co to jest ale nie chce dostac bana
0
no mi tez sie wydaje ze to nienormalne, nikt nie każe komentowac jak hiszpanie, zeby drzec sie jak opetani, uwazam ze spokojny komentarz bez okazywania wiekszych emocji byłby na miejscu
0
od razu chce powiedziec ze moje kometarze nie sluza do wywolywania niepotrzebnych spięc