karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie rozumiem po co to komu ? Przeciez to reprezentacja "towarzyska" nigdy (prawdopodobnie) nie będą grać w żadnym poważnym turnieju. Tak tylko piłkarze są narażeni na kontuzje i zmęczenie. Chodzi o pieniądze ? Bo jak nie, to nie wiem po co w ogóle powstała ta drużyna
0
tak jak twoja pewność siebie...
0
Tyle zdjęć, filmików i niby David z uśmiechem na twarzy. Jestem jednak przekonany, że ten uśmiech jest przyklejony. Sam gdy łapałem kontuzje to byłem po prostu wku....ny a nie jestem jakimś profesjonalistą, który żyje z piłki, więc domyślam się co musi czuć El Guaje. Szybkiego powrotu do zdrowie !
0
hehehe skąd się biorą tacy ludzie jak ten rychukomornicki ? przezabawny typ ;] lubie takich, niereformowalni, zero pokory, puszą się jak koguciki, szczekają jak małe pieski, gdy są za płotem, a na koniec płaczą jak niemowlaki, proszę napisz jeszcze coś ciekawego, na razie nie chce mi się spać mogę się pośmiać ;]
0
Neutralny, Valdes teraz pewnie je lunch w Japonii i myślami jest przy finale KMŚ, ale spoko, jak wróci to na pewno obejrzy powtórkę tej parady. Tego co zrobił w pierwszej minucie GD nie komentuję, każdy widział każdy wie, ale tak poza tym to niestety nie mógł się wykazać za bardzo w tym meczu, dlaczego ? ...inteligentna osoba sama sobie dopowie. Iker miał jedną fantastyczną obronę i co (choć to bardziej Negredo w niego trafił, bo leciał w ciemno) ? znowu tytuł "świętego" otrzyma ? A co ostatnio wyrabiał w bramce reprezentacji? Valdes już od nie wiem jakiego czasu broni zajebiście, ratując niekiedy tyłek Barcelonie i mówię to ja ! ten który kilka lat temu był jego największym przeciwnikiem ( za mecz z Liverpoolem, myslałem ze go zabiję) ale teraz cieszę się, że jest w tej drużynie i np. w ostatnim sezonie na pewno nie był gorszy niz Iker.
0
Neutralny a czego tu można było się spodziewać, Sevilla przyjezdza na CN to wie ze nie ma szans w otwartej grze, więc się broni całą drużyną by wywieźć choćby jeden punkt. Gdy ta sama Sevilla przyjmuje Twój klub, który jak było widać tydzień wcześniej wielką potęgą nie jest, myśli że jest w stanie zagrać ofensywnie i coś zwojować, ale niestety są za ciency. Sam Negredo powiedział, że "nie zagrają jak z Barca" ... no i miał rację, nie zagrali. Z Twojej wypowiedzi wynika, że Mou boi się opinii kibiców katalońskiej ekipy i dlatego nie stawia autobusu przeciwko FCB;] Barca nie zmieni stylu gry, którym gra od lat i od lat przynosi oczekiwane rezultaty. Tym stylem potrafią wygrać z ManU (dwukrotnie) czy z "Wielkim Realem" (wielokrotnie), a także zremisować z Sevilla (na co złożyło się masa rzeczy) czy nawet przegrać z Getafe (w tym wypadku wg mnie to kwestia motywacji)
0
dobra niech fioletowi się cieszą, podniecają, napawają zwycięstwem swego realiku, właśnie dlatego uwielbiam jak Barca z nimi wygrywa, kocham oglądać zawiedzione, pogrążone w smutku miny w pubach i czytać gorzkie żale na stronach tych, którzy przed meczem byli najbardziej napuszeni, pewni siebie, którzy wyliczali ile bramek strzeli jakis cr7;]
My cieszmy się tym co się dzieje z Barcelona. Obejrzałem sobie powtórki z meczu z Estudiantes, reakcja Guardioli po meczu - coś pięknego, do tego Henry i Ibra przytulający mistera. Mam nadzieję, że już za kilkanaście godzin Pep znów popłacze się ze szczęscia :)
0
a kto powiedział ze jest potezny ? ;] takiego zdania są tylko ci co chodzą w prześcieradłach nikt poza tym
0
tylko ze Sevilla grała w 11 na linii pola karnego, do tego worek szczęscia i dzień Varasa
i co tu sie tyle mierd zleciało zapomniały już jaki wynik na SB ? już ronaldo i di maria bogami ?! :D:D wiedziałem, że tak będzie WIELKA BARCA ogrywa realik, ale wystarczy tydzień, mecz wygrany i już w dupach się poprzewracało, nigdy sie dzieciaki nie nauczą pokory, kolejna lekcja w następnym roku na CN
0
gdyby Sevilla zagrała z Barca tak jak z Realem ( i Varas nie miał dnia konia), to wynik byłby podobny, w otwartej grze są beznadziejni
0
NekroLeo próbowałeś zabłysnąć ale nawet nie zaiskrzyłeś, o moją umiejętność czytania się nie martw, dopiero po moim komentarzu dopisano wyniki
0
a można prosić o podanie wyników z 59' 74' i 98' ?
0
a zwrócił ktoś uwage co robi Puyol po starcie bramki ? wszyscy załamani oglądają murawę a on swoją gestykulacją krzyczy "co jest k**wa !? obudźcie się! bierzemy piłę i gramy, mamy to wygrać!! "
0
aa i jeszcze jedna bardzo ważna statystyka, gdy Guardiola obejmował posadę trenera Barcelony, bilans oficjalnych Gran Derbi wynosił 85-77 na korzyść Realu, na dzień dzisiejszy jest to 86-85
0
dla ekipy Guardioli chyba nie ma większej różnicy czy SB czy CN, o to zestawienie potyczek na tych dwóch stadionach:
CN - 2-0, 1-0, 5-0, 1-1, 3-2 bilans: 4-1-0 bramki 12-3
SB - 6-2, 2-0, 1-1, 2-0, 2-2, 3-1 blinas: 4-2-0 bramki 14-6
w sumie (żeby być sprawiedliwym doliczmy wynik z Mestalla) Guardiola-Real 8-3-1 bramki 26-10
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/viatge-al-japo-11-12-11 zdjecia z podrozy
0
13 godz lotu, max 4 snu, co robic pozostałe 9 ? :O kiedyś były pokazywane zdjęcia z wnętrza samolotu jakim latają na mecze, to... każdy łóżeczko, kocyk i PS albo jakiś xbox, ciekawe czy teraz też czymś takim lecieli
0
co wazniejsze szkoła czy mecz ? ;>
0
Wreszcie GD bez jakichś większych kontrowersji, bo szczerze powiem, że w ostatnich meczach z udziałem Barcy i Realu irytowało mnie wiele rzeczy. Nawet Muł mnie nie zdenerwował swoją wypowiedzią po meczu a wręcz rozśmieszył :) typ ma tupet
0
*jakby ktoś obok mnie widelcem po talerzu jeździł, tak bardziej po polsku brzmi :P
0
siedze przed kompem oglądam skrót i krzywię się jakby ktoś widelcem jeździł po talerzu :// wtf co to za komentarz ?! chlopa chyba wyrwali w środku nocy dali skład na kartce papieru i mówią "szybko jesteś już na antenie, zaczynaj"
0
moim prezentem będą ściskane kciuki za dzisiejszy hattrick :)
0
chodzi o to, że Pep nigdy nie tłumaczy niekorzystnego wyniku pracą sędziów, ani bezpośrednio nie wytyka błędów arbitrowi, nie wypunktowuje ich na kartce i nie czyta na konferencjach, więc ten cały swój wywód możesz o kant....i tak dalej
0
poza tym jak można porównać dwumecz w LM do ligi ? :| tu się gra nie dwa spotkania a 38, możemy wygrać obydwa GD, ale zawalić kilka spotkań z teoretycznie słabszymi rywalami tak jak wczoraj i żegnamy się z mistrzostwem
0
jak wygląda sytuacja z kartkami ? to była 4 Sergio ?
0
najgorsze? beznadziejna gra Barcy przy stałych fragmentach gry wykonywanych przez przeciwnika ! ostatnio oglądałem sierpniowe GD w dwumeczu real strzela 4 bramki...pamiętacie ile z tych goli padło po rogu ? 3 !! nigdy nikt nie staje na słupku (co w meczu z Getafe uchroniłoby od straty bramki) a krycie to porazka. Sam nie wiem jak Barca sie zachowuje, przy cornerach, bo indywidualne krycie to to nie jest, strefa ? jeśli tak to niech popracują nad tym na treningach dość intensywnie
0
ale moze byc tak ze w 1/8 wpadamy na Chelsea, Manu lub City, wiec moze byc ciekawie
0
już nie będziecie wrzucać na "przeklej" ? to była dobra opcja bo ja na przykład należe do ludzi mało cierpliwych i zawsze wolałem obejrzeć od razu skrót niż czekać aż się sciągnie
0
no tu nie ma po prostu wybory tu trzeba wygrać
0
oo na IE działa na Chromie nie :P