karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to po mistrzostwie :/ nie gadajcie trzeba wierzyc, real straci pkt, bo to oczywiste straci tylko, że Barca niestety tez bedzie to robic :/ gra na obcych stadionach w tym sezonie to tragedia
0
wiara wiarą ale 7 pkt to my już nie odrobimy
0
szkoda ze nie ma jeszcze jednej zmiany bo by sie przydało zdjąc Fabsa
0
w sumie cała drużyna gra tak słabo, że cięzko powiedzieć kogo teraz powinien zmienić Pep ;/
0
zeby wygrac trzeba strzelac bramki zeby strzelac bramki trzeba miec na boisku napastnikow ! najbardziej ofensywnym zawodnikiem jest chyba Alves w drugiej polowie na razie Adriano
0
najbardziej mnie dziwi gra 2 defensywnymi pomocnikami :/ przeciez jest Thiago, a Masche powinien grać za kogoś z dwójki stoperów, która nie zachwyca
0
oglądam od jakiejś 25-30 min i tak oglądam oglądam i na podstawie ustawienia wszystkich piłkarzy stwierdzam, ze na boisku nie ma napastników
0
wg mnie trochę głupie, że połfinały CdR są na początku lutego a finał pod koniec maja ok 3,5 miesiaca różnicy. Na kiedy są przewidziane ćwierć i półfinały LM ?
0
czemu ma nie dojść ? a kto go prócz Barcy może ich zatrzymać, wg mnie to druga najlepsza drużyna na świecie w tym momencie, a w środę pokazali, że nawet z Duma Katalonii mogą powalczyć
0
Przystankers trafna uwaga, moim zdaniem Messi powinien się wykartkować na Sociedad, a tak swoją drogą za co ma te kartki? pewnie za uderzenie z wolnego bez gwizdka i gadki jakieś, bo fauli brutalnych jego to nie pamietam
0
awans kosztem realu moze okazać się pyrrusowym zwycięstwem :/ wczoraj byłem tak wkurzony kontuzja Iniesty, po obejrzeniu jego pierwszych zagran i dryblingow miałem wrażenie, że będzie głównym motorem napędowym Barcy. Jesli chodzi o Alexisa to. byłem tak rozemocjonowany, że myślałem, że jego zmiana była taktyczną. Wierzę, że poradzimy sobie bez nich w tych kilku meczach
0
ProNefofo jasne, że zmienia! bo ten co jest 2 lata przyszedł z sukcesami i może odejść gdy ich nie będzie a ten co jest od np. 15 lat zostanie do końca. Wiec sorry ale bez takich porównań.
0
w gazecie z rana w poniedziałek :)
0
ja akurat oglądałem oba mecze (Real, Chelsea) w Egipcie w pubie, gdy Iniesta strzelił skakałem jak debil i darłem się wniebogłosy, najgorzej, że chyba jako jedyny kibicowałem Blaugranie i ciapate się na mnie dziwnie patrzyli, później się bałem, żeby mi bomby nie podłożyli żadnej :P
0
dlatego w takich wypadkach przydałby się zapis pierwokupu, tylko nie wiem czy w takiej sytuacji gdy konczy sie kontrakt w Barcelonie jest to mozliwe, a Bojan wraca za 14 mln na nastepny sezon ? czy dopiero po 12/13?
0
a swoja drogą marzy mi się powrót do kołnierzyków z lat 90'
0
na razie to projekty w paincie robione, wiec sie wstrzymajcie z ocenianiem, pamiętam te co są teraz też nie spotkały się z wielkim entuzjazmem, a chyba już wszyscy się przyzwyczaili
0
a jak wygląda sytuacja ilości pucharów (tych waznych) ? też chyba jest koło remisu
0
No dobra nie było wzmianki w protokole, ale ludzie którzy siedzą w komisjach różnych chyba oglądali mecz jak każdy kto jest mniej lub więcej powiązany z piłką nożną. Ten zwierz powinien dostać jakiegoś kuratora, nadzór i wcale nie mówię dla żartu, niech sędziowie go dokładnie obserwują bo w końcu zrobi komuś krzywdę. Messiemu to mógł "co najwyzej" palce połamać u ręki ale przecież tego typa z Getafe mógł przyprawić o kalectwo !
0
tak szczególnie w pamiętnym meczu z Getafe było to widać :/ idiota
0
zapis video wyslac do odpowiednich komisji niech zawieszą to coś dożywotnio za recydywę w byciu debilem
0
tego idiote to w psychiatryku zamknąć, frajera je....go :/ sorry ale tak mnie wkurzyl dzis, ze szok :/ a sam pada i placze jak lalka, niech teraz ktorys z kibicow Realu powie cos na temat teatrzyków Busquetsa, to go wysmieje
0
kasia w drugiej po wejsciu Alvesa bylo to bardziej 4-3-3
0
nie rozumiem czemu na asie i marce wywiad jest 2x dłuzszy niz ten z mundo, chyba ze nie przytoczyliscie wszystkiego
0
nie slizga sie w takich korkach ? prawie jak na sztuczna, teraz pewnie grząsko dość jest na boiskach w Hiszpanii, ja osobiscie jestem zwolennikiem klasycznej ilosci korków - 6
0
w Madrycie pismaki robią zasłonę dymną, niby Pepe kontuzja, ale juz jest zdolny do gry, jeszcze lepiej z Di Maria, najpierw nie do końca było wiadomo czy wystąpi, potem, że kontuzję odnowił, a teraz jest powołany. Heh jakich to tam metod nie wymyślą, aby Pep do końca nie wiedział przeciwko komu zagra, ale spoko to oni powinni układac taktyke pod Barce a nie na odwrot
0
Gdybym był graczem FCB to teraz na każdy mecz wchodziłbym na pełnej k.... bo nawet wygrana na CN z Realem nie daje mistrzostwa, więc nie można sobie pozwolić na najmniejszy błąd.
0
i to jest własnie nierozstawianie silnych druzyn, z jednej strony Barca Real Valencia Sevilla a z drugiej Albacete Mirandes i Cordoba
0
przecież był news, że z dniem 01.01.2012 kontrakt z Barca traci na ważności ? widocznie chodziło tam o koniec sezonu a nie koniec roku
0
dobra już widzę, powinien mieć srebrną :/