1

Cofnij się z 25-35 lat wstecz. Wtedy istniało cos takiego jak honor lub dawanie słowa komuś. Nie bilo się również leżącego. Jak była solówka w szkole to lal się 1 na 1, a nie jakiś lamus z 10 kolegami okładali 1 typka. Jak dorosły zwrócił uwagę małolatom to się chociaż zawstydzili, a nie mu nawsadzali jak obecnie. Bezstresowe wychowanie daje takie, a nie inne skutki. Ale nie chce mi się ciągnąć tematu bo to nie jest najważniejsze w tym temacie.
Czasy się zmieniły. Wiele rzeczy wydaje się normalnych, które kiedyś szokowały.

7

Szczerze to Levante jest klubem bez honoru. Wystawilismy zawodnika co bardziej byl ich 12 niz naszym 11 graczem w pierwszym meczu. Jego wystawienie dalo im 2 bramki, a oni sie odwoluja jakby to chodzilo o gracza, co im 3 bramki wladowal.

I nie, gdyby sytuacja miala miejsce w druga strone, niechcialbym aby Barca sie odwolywala. Kiedys bylo cos takiego jak honor i bylo to wazniejsze niz pieniadze.
Mam juz swoje lata i swoje wartosci zyciowe.

Juz widze dzisiejsze losowanie:

"Pierwsza para... Real Madryt.....**miesza miesza miesza*** Barcelona. Mamy pierwsza pare, Real-Barcelona. Upsss przepraszam, jakies usterki. Pierwsza para Real-Levante!!" :)

P.S. Sorry za brak polskich liter :)

1

"Holender zerwał porozumienie ustne z Barceloną i bardziej przekonują go projekt oraz pieniądze PSG." Już był taki jeden co uwierzył w "projekt" PSG. Powodzenia De Jong

0

Już by walizki pakował i odchodził za darmo. Ale to Roberto, wychowanek... a pamiętacie, kiedyś w meczu z PSG Roberto strzelił gola. Dożywotni pierwszy skład się nalezy.

1

Roberto jest mega fatalny

0

Agenci pomarudzili i dostał szansę.

4

Jak on gra co czwarty mecz to co się dziwisz. Jak dostawał kilka szans z rzędu szło mu coraz lepiej. Najgorsze co może dla niego być to brak regularności.
Głaskany to jest Sergi za to, że jest wychowankiem, a nie Semedo.

2

Możecie go nienawidzić za to co zrobił ale nie poszedł do Realu, nie odszedł za darmo, nie zostawił nas na lodzie ogłaszając odejście ostatniego dnia okienka. Fakt, że jego stary jest mega pazerny na kase, być może on też ale nie można mu odmówić, że to TOP3 skrzydłowy na świecie.
Wielu pisało, że Cou jest od niego dużo lepszy. Serio?

2

Z drugiej strony każdy może popełnić w życiu błędy i nie należy go z tego powodu skreślać.

1

Powinnismy sprowadzić go juz teraz i powinien ogrywać się w Barcy B. Pozna styl gdy, przystosuje się do treningŏw i pozna miasto.

38

Za Guardioli była dużo większa kontrola nad piłką i nad tym co robimy. Większość podań była wymieniana w okolicach środkowej części boiska. Obecnie bardzo dużo piłek wymienianych jest przez środkowych obrońców i bramkarza. Wielokrotnie mam wrażenie, ze jest to sztuka dla sztuki bo totalnie nic nie wnosi po za realnym zagrożeniem przy minimalnym błędzie w sile lub kierunku podania.
Przecież gdyby Valdes (lub Pinto) miał tyle kontaktów z piłką co Mats to bym nie dożył dnia dzisiejszego bo bym na zawał padł.

0

Serio jesteś oczarowany tym co pokazujemy od zeszłego sezonu?

7

Powiem Wam, że niby wyniki nas bronią ale generalnie gramy straszny piach. Nie potrafimy zdominować meczu (nie nazywajmy dominacją posiadania piłki).
Ta gra na własnej połowie, ciągłe wymiany piki pomiędzy obrońcami i bramkarzem dają więcej złego niż dobrego. Wczoraj kilka okazji wykreowaliśmy dla Getafe po błędach i zabawie na własnej połowie.
Jak trafimy na mocniejszego przeciwnika może się okazać, że każda taka strata będzie nas drogo kosztowała.
Wczoraj w pierwszej połowie 2 gole z niczego, gol Leo po niefrasobliwości obrońców i cudowna bramka Suareza również po chaotycznym wybiciu obrony Getafe.
Oprócz okazji Pique i sytuacji sam na sam Leo po podaniu Dembele to nie mieliśmy wiele klarownych okazji.
Kocham Barcelonę ale ten sezon męczy mnie jak niektóre mecze za czasów Tata Martino bądź Rijkarda.

1

Akurat na czas napisales :)

3

To już jak tak, to niech będzie The Light :)

23

Fanem Pisu nie jestem ale z drugiej strony lepiej tak, niż dać idiotyczną nowelizację, wdrożyć ją i wmawiać wszystkim, że czarne jest białe.

0

Oni nie doja dzieci tylko kluby

1

Valverde to kozak. Celta gra od 60 min obrona ustawiona na linii srodkowej, a on zostawia Suareza. Dembele mialby lotnisko i robil co chce

0

Ejmh, czemu Grubego nie zdejmie

0

Komentarz usunięty

14

Wkurza mnie Suarez. Jakby zagral do Dembele nikt nie mial szans go dogonic

2

Ja miałem fiskars za 230zł, kupiłem teraz z Ikei zestaw 3 noży za 35zł i nie widzę żadnej różnicy. Może poza tym, że nóż fisakrsa do chleba pękł mi w trakcie krojenia chleba po 6 miesiacach, a z ikei mam już rok i nic się nie dzieje, a dalej ostry.

0

Wyciagajac wnioski po jednym meczu to Messi nigdy nie powinien wygrac zlotej pilki oceniajac go na podstawie meczow, gdzie 90% czasu spaceruje i gra piach.

0

Real wygrał LM 3 krotnie bez srodkowego napastnika bo gral tam Benzema, takze wszystko sie da

0

Za to wiekszosc bramek w meczach gry gra Roberto wpada po akcjach na jego flance oraz po dograniach w miejsce gdzie powinien kryc Roberto, a go nie ma. Cos za cos

0

Poczekaj aż ci co mają ich ubogacać kulturowo wylegną na ulice. I nie będzie ich w tysiącach tylko w milionach. Wówczas Francja się obudzi ale już będzie za późno

50

To Ty mi powiedz co ma takiego Sergi Roberto, że urasta u niektórych użytkowników strony do roli bóstwa. Ostatnie mecze przed kontuzją to były gole zdobywane po błędach w ustawieniu Roberto. On wiecznie jest spóźniony. Do tego ustawianie się na boisku to u juniorów jest lepsze. Nie rozumiem jego fenomenu.
Semedo chociaż prędkością nadrabia niedokładności. Wielokrotnie dogania przeciwnika i nie tak łatwo go objechać. Roberto objeżdżają na raz, tak samo jak Pique. Tu nie trzeba specjalnej finezji lub starań. Wystarczy zmiana kierunku biegu i taki Roberto nie wie co się dzieje.
Jedyne co mogę mu oddać to mecze z Realem. Tam chyba dostaje jakieś supermotywacji i gra dobrze (pomijajac idiotyczną czerwoną kartkę za faul na Marcelo).
Semedo potrzebuje więcej zaufania i gry. Co zagra dobrze to ląduje na ławce. Ma predyspozycje aby być w czołówce bocznych obrońców na świecie.

1

A ten co, kartek zapomniał?

1

Z Sevillią w superpucharze był chyba najlepszy

0

Jeżeli Dembele i Semedo potraktują poważnie swoje kariery, będą rzeźnikami. Trenując codziennie z zawdonikami ze światowej czołówki i mają taki talent, mają szansę być najlepsi na świecie na swoich pozycjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?