jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Da ktoś dobry stream? Wszystko mi zrywa ;/
1
Roberto to stan umysłu, nie piłkarz.
0
Będą bęcki jak nic. Jak można było znowu Roberto wystawić.
0
Kto u nas bedzie gral jako lewy pomocnik?
3
Diego chłopaku co ty ćpisz :)
2
To klub nie ma odpowiedniego regulaminu żeby mu zabrać połowę pensji za ciągłe jego łamanie? Dopiero by to odczuł
7
Zobaczyłem tytul i już myślałem, że tym rekordowym osiągnięciem jest liczba wystawien podstawowej 11 lub najkrotszy czas dla zmiennikow w historii
0
Wymień mi tych chociaż 3 lepszych od niego rezerwowych, którzy grając w co 5 meczu po 8 minut będą robić różnicę wchodząc z ławki.
0
Ale zobacz, że on co zaczynał grać dobrze, to lądował na ławce. Ciekaw jestem jakim piłkarzem byłby obecnie Messi gdyby w co 4 meczu po 10 minut grał.
2
I to jest czas dla Denisa Suareza. Nie hejtujcie od razu tego pomysłu. W zeszłym sezonie miał czas, że grał nieźle. Brak mu było regularności.
0
masakra co sie dzieje
0
Dembele :D
1
Masakra, my nie potrafimy wymienić kilku podan, ba nie potrafimy nawet piłki przyjąć.
Jak mamy ten mecz przegrać to dostańmy chociaż w tyłek 1:4. Może nasze gwiazdy się obudzą. Taki Demebele czy Coutinho kosztowali więcej niż wszyscy piłkarze Rayo + ich stadion razem wzięci....
0
60 minuta i jedna zmiana przy takim piachu
1
To jest jakaś żenada jak tak można grać. Po co spinać tyłek na mecz z Realem jak jedziemy na boiska drużyn zamykajacyh tabele i gramy piach
0
Dlaczego nie wpuści chociaż Semedo na prawe skrzydło zamiasy Rahinhi? Więcej by Semedo zrobił niż Rafa
0
Nie wiem o co chodzi ale Cou jest strasznie przygaszony i gra bardzo słabo. Taki Arthur więcej daje w grze niż Coutinho. Wiem, strzela gole ale nie ma go w grze
1
Niestety ale muszę się z Tobą zgodzić. I tym samym myślałem ostatnio. Jedyne co go broni to gole. Od początku sezonu w rozegraniu nie pokazuje właściwie nic.
5
Chyba z radości oglądając podania Rakitica
4
Uroczy jest
0
I do tego Ronaldinho za ich plecami wraz z Xavim i Busquestem. Iniesta na ławce wraz z Puyolem :)
0
Lol Rakitic nie gra? Ale jak to?
0
Cillesen jest na końcu swojej kariery. Malcoma jeszcze na dobre się nie rozpoczęła.
On też ma małe szanse na grę.
W ataku mamy Cou, Luisa i Leo. Pierwszy zmiennik to Dembele, drugi Sergi Robero/Semedo przy przejściu na 442
5
Ty tak na serio? hahahahha
0
No to jak tam Valverde? Semedo leci na ławkę w meczu z Interem? Czas dla pupilka S.Roberto. Stara metoda szkoleniowa Ernesto mówi:
"Jak zawodnik łapie formę posadź go na ławie na kilka spotkań".
2
Nasz trener to mistrz. Prowadzimy 3:0, za tydzien GD być moze bez Leo, a on zajeżdża 1 skład. Bajka
0
No to po Leo przez GD :(
0
Rafinha to chyba gdzieś przybalował bo ledwo się na nogach trzymał
1
Matko bosko. Gerard, idz pośpiewaj z Shakirą, jakieś waka waka zróbcie ale odpocznij od footballu chłopie
0
Co to znaczy lubiał?