0

Da ktoś dobry stream? Wszystko mi zrywa ;/

1

Roberto to stan umysłu, nie piłkarz.

0

Będą bęcki jak nic. Jak można było znowu Roberto wystawić.

0

Kto u nas bedzie gral jako lewy pomocnik?

3

Diego chłopaku co ty ćpisz :)

2

To klub nie ma odpowiedniego regulaminu żeby mu zabrać połowę pensji za ciągłe jego łamanie? Dopiero by to odczuł

7

Zobaczyłem tytul i już myślałem, że tym rekordowym osiągnięciem jest liczba wystawien podstawowej 11 lub najkrotszy czas dla zmiennikow w historii

0

Wymień mi tych chociaż 3 lepszych od niego rezerwowych, którzy grając w co 5 meczu po 8 minut będą robić różnicę wchodząc z ławki.

0

Ale zobacz, że on co zaczynał grać dobrze, to lądował na ławce. Ciekaw jestem jakim piłkarzem byłby obecnie Messi gdyby w co 4 meczu po 10 minut grał.

2

I to jest czas dla Denisa Suareza. Nie hejtujcie od razu tego pomysłu. W zeszłym sezonie miał czas, że grał nieźle. Brak mu było regularności.

0

masakra co sie dzieje

0

Dembele :D

1

Masakra, my nie potrafimy wymienić kilku podan, ba nie potrafimy nawet piłki przyjąć.
Jak mamy ten mecz przegrać to dostańmy chociaż w tyłek 1:4. Może nasze gwiazdy się obudzą. Taki Demebele czy Coutinho kosztowali więcej niż wszyscy piłkarze Rayo + ich stadion razem wzięci....

0

60 minuta i jedna zmiana przy takim piachu

1

To jest jakaś żenada jak tak można grać. Po co spinać tyłek na mecz z Realem jak jedziemy na boiska drużyn zamykajacyh tabele i gramy piach

0

Dlaczego nie wpuści chociaż Semedo na prawe skrzydło zamiasy Rahinhi? Więcej by Semedo zrobił niż Rafa

0

Nie wiem o co chodzi ale Cou jest strasznie przygaszony i gra bardzo słabo. Taki Arthur więcej daje w grze niż Coutinho. Wiem, strzela gole ale nie ma go w grze

1

Niestety ale muszę się z Tobą zgodzić. I tym samym myślałem ostatnio. Jedyne co go broni to gole. Od początku sezonu w rozegraniu nie pokazuje właściwie nic.

5

Chyba z radości oglądając podania Rakitica

4

Uroczy jest

0

I do tego Ronaldinho za ich plecami wraz z Xavim i Busquestem. Iniesta na ławce wraz z Puyolem :)

0

Lol Rakitic nie gra? Ale jak to?

0

Cillesen jest na końcu swojej kariery. Malcoma jeszcze na dobre się nie rozpoczęła.
On też ma małe szanse na grę.
W ataku mamy Cou, Luisa i Leo. Pierwszy zmiennik to Dembele, drugi Sergi Robero/Semedo przy przejściu na 442

5

Ty tak na serio? hahahahha

0

No to jak tam Valverde? Semedo leci na ławkę w meczu z Interem? Czas dla pupilka S.Roberto. Stara metoda szkoleniowa Ernesto mówi:
"Jak zawodnik łapie formę posadź go na ławie na kilka spotkań".

2

Nasz trener to mistrz. Prowadzimy 3:0, za tydzien GD być moze bez Leo, a on zajeżdża 1 skład. Bajka

0

No to po Leo przez GD :(

0

Rafinha to chyba gdzieś przybalował bo ledwo się na nogach trzymał

1

Matko bosko. Gerard, idz pośpiewaj z Shakirą, jakieś waka waka zróbcie ale odpocznij od footballu chłopie

0

Co to znaczy lubiał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?