jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Eleven to sobie jakieś jaja robi? To już chyba 3 kolejka z rzędu gdzie mecz leci na canal+
0
Nie, ale ma przeżyć piersze GD :) Chyba, że wyczeka Ramosa aż ten skończy karierę :D
1
Wszyscy ten Puig Puig Puig. Gościu ma niewątpliwie talent ale póki co ma budowę ciała 15 latka. Pierwsze spotkanie z Ramosem i Rui pół roku leczy kontuzję.
Musi iść w ślady CR7 i zamknąć się w siłowni na kilka lat :)
9
Mówiąc szczerze to Denis mógł się podobać. Wiem z kim graliśmy ale cały mecz był zaangażowany i pod grą. Patrząc na zaangażowanie Coutinho w ostatnich meczach, który gra 5 minut meczu, a później znika, taki Denis nie byłby złym rozwiązaniem na drugą połowę. Mamy Leo specerowicza, który co jakiś czas jakieś ciasteczko do przodu zagra i to wystarczy.
Wiem wiem wiem, że miał dużo szans itd, że nie jest młody ale spójrzcie poprzedni sezon gdzie po wejściu grał bardzo dobrze. Jak zagrał kilka meczów dobrze to w nagrodę poleciał na ławkę. Obawiam się, że ten sam los czeka Dembele teraz jak wróci Suarez.
Specerowicze Cou i Leo, a między nimi jeździec bez głowy biegający cały mecz za piłką Suarez :)
3
Według mnie wcale nie słaby. Uważasz, że gdyby nie Adam to znalazłoby się tyle kasy na utrzymanie obiektów sportowych, trenerów, fizjoterapeutów? Kto by to sponsorował gdybyśmy mieli tylko skoczków na poziomie Huli i Mateji wówczas?
Za sukcesami Adama poszła olbrzymia kasa. Zysk dla TV z oglądalności i reklam.
Skocznie narciarskie w polsce dostały drugie życie. Znalazła się kasa na wyjazdy zagraniczne i treningi na skoczniach w Austrii czy Słowenii.
Dzięki Adamowi wiele młodych osób dowiedziało się, że jest coś takiego jak skoki narciarskie. Starsi pamiętali tylko Wojtka Fortunę.
6
Patrząc na wyniki to Stoch jest lepszym skoczkiem. Jednak gdyby nie Adam, nie wiadomo czy teraz byłby taki Kamil, Piotrek czy inni skoczkowie. To dzięki Adamowi ludzie siedzieli przed telewizorami oraz w supermarketach biegli do TV bo Małysz skacze :) To były czasy. Na pewno wybitny sportowiec, który niezwykle przysłużył się do propagowania i rozwoju skoków narciarskich u nas w kraju. Czy najlepszy? Polemizował bym.
10
Cały czas roztrząsana jest sprawa Dembele ale jakoś wszyscy zapomnieli o naszym największym wydatku czyli Coutinho.
Po zeszłym niezłym sezonie, wszyscy zakładali, że od nowego sezonu, po pełnym okresie przygotowawczym to Coutinho dopiero wszystkim pokaże.. no i pokazał.
Jest w beznadziejnej formie i w ostatnich meczach nic nie wnosi do gry. Ten kto uważa, że Coutinho jest lepszy niż Neymar niech się opamięta. Ja rozumiem nienawiść, że Ney odszedł w taki, a nie inny sposób ale bądźmy obiektywni. Z Neymarem na skrzydle robiliśmy zamęt. Gościu był nieobliczalny i jak zaczynał taniec z piłką to obrońcom LA Liga nogi się trzęsły
Mam wrażenie, że Cou na siłę chcę się upodobnić do naszego wirtuoza Rakitica czyli podawać do najbliższego. Nie podejmuje ryzyka 1:1, zagrania z pierwszej piłki w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Patrząc na ilość bramek i wkład w grę zespołu to Dembele go obecnie przerasta. Daje więcej drużynie w ataku niż Cou na skrzydle.
Byłem wielkim zwolennikiem jego transferu. Mam nadzieję, że się ogarnie bo idzie to w złym kierunku, a młodszy nie będzie. Może jemu jest potrzebna fala krytyki żeby wziąć się za siebie.
Czekamy na więcej Panie Coutinho!
P.S. Zauważylście, że on praktycznie się nie uśmiecha? Przychodząc do Barcy uśmiech nie znikał mu z twarzy. Również w pierwszych meczach widać, że był szczęśliwy. Obecnie ma taką minę podczas meczu jak ja gdy dzwoni budzik o 5:30 :)
5
Gadanie pod publiczkę. O jakiej Wy kontuzji mówicie? Nogi mu urwało? Miał kontuzjowaną.. rękę. To nie jest bramkarz, żeby miał kilka miesięcy dochodzić do siebie po kontuzji. Mi wyjmują rękę z gipsu, kończy się L4 i nie ma, że szef mi daje 3 miesiące na dojście do siebie. Trzeba zapier***, takie życie.
3
Byłaby super gdyby Alena wszedl za Rakiete
1
Wszyscy się znęcali ostatnimi czasy nad Dembele, a to Coutinho staje się naszym transferowym niewypałem. Niech się weźnie do roboty bo nie przypomina niczym zawodnika z czasów Liverpoolu
1
Kolejny mecz z rzędu gdzie Leo fatalnie strzela wolne i w głupi sposób przerywa naszą kontrę
6
Busi ma tempo podań jak internet explorer
0
Za fault na Messim brak kartki, a dla Lengleta karta
0
Gramy meeega piach. Ciężko się na to patrzy, a wyniki zakłamują rzeczywistość. Do tego Mats złapał spadek formy i słabo to wygląda
29
Panie Valverde przypominamy:
- jest 65min
- Rakitic jest świeżo po kontuzji
- Coutinho dopiero co wrócił po kontuzji
- ma Pan do dyspozycji 3 zmiany (słownie TRZY!)
0
Taaa, chyba wstanie sprzed TV i przyleci na mecz czym prędzej
3
Nie oszukujmy się.
Jeżeli nasza gra się diametralnie nie zmieni w najbliższych tygodniach, a wszystko na to wskazuje, że nie, to największym naszym sukcesem w LM w tym roku będzie wyjście z grupy.
2
Mówiąc szczerze wszyscy uparli się na Dembele, a ja mam pytanie co gra coutinho od dłuższego czasu
0
Mi też zaczeło ciąć :(
0
dzieki sliczne, dziala super
0
ja też będę wdzięczny za podesłanie
5
Widzę, że dajemy szansę zmiennikom mimo zagwarantowanego awansu do dalszej fazy LM. To mi się podoba! Brawo trenerze.
1
Wiem, że to źle zabrzmi ale w pewnym sensie cieszy mnie kontuzja Roberto (nie tyle sama kontuzja bo źle mu personalnie nie życzę ale jego nieobecność w kolejnych meczach). Według mnie Semedo zjada go na tej prawej obronie. Portugalczyk potrzebuje więcej regularności bo co zagra dobrze to w nagrodę ławka.
Co do Dembele powinien dostawać więcej szans. On ma dopiero 20 lat i potrzebuje zdobyć doświadczenie, zgrać się z zespołem. Wpuszczanie go na 10 minut nic mu nie daje. To samo Malcom.
Na litość boską, jesteśmy Barceloną i to my powinniśmy atakować i stawiać warunki na boisku, a nie trener szuka jak najbardziej defensywnego ustawienia, byle nie stracić bramki (a z reguły i tak ją tracimy i trzeba gonić wynik).
Surez po dobrym okresie i jego kulminacji w meczu z Realem, znowu kopie się po czole. Messi jak to Messi. Mecze genialne przeplata słabymi (jak na siebie). Dzisiejsze strzało-podania do Oblaka pokazały jego bezradność.
Vidal powinien dostawać więcej szans. Jak Rakitic usiądzie na ławkę to się zregeneruje, a przy okazji zacznie walczyć na treningach o miejsce w składzie.
Tyle ode mnie. Dobranoc.
5
fatalny mecz LEo. Od czasu kontuzji nie może sie odnaleźć
1
Te słąby Dembele znowu, sprzedawajcie go dalej
0
Messi dziś fatalnie te stałe fragmenty. Mógł komus oddać strzał
1
Mówiąc szczerze przy tym golu Ter Stegen mógł się lepiej zachować
0
dzięki śliczne
0
Da ktoś dobry stream? Wszystko mi zrywa ;/
1
Roberto to stan umysłu, nie piłkarz.