0

Bzdura z tym wzracaniem sie. Policz sobie jaka ma dostac pensje, ile wynosza podatki i ile za transfer zaplacili. Z takim podejsciem Legia moglaby kupic z Neymara bo same koszulki go splaca..

1

Czyli Messi i Suarez są dla Dembele zbyt słabi aby się rozwinął?

5

Trochę nie rozumiem tych dywagacji i upatrywania Hazarda i Williana w zbawców Barcy, jak oni nie potrafili z Chelsea do LM się dostać. Co, nie chciało im się? Chelsea ma słaby skład? No proszę Was...
Z jednej strony wiecznie gadacie o dawaniu szans dla zawodników naszych drużyn młodzieżowych, z drugiej chcecie gwiazd światowego formatu. Rozumiem, że ewentualnie Hazard będzie grzał ławę kosztem zawodników z Barcy B? Czy może Messiego posadzimy?
Sami sobie zaprzeczacie. Życie to nie fifa. Tu nie wszystko jest tak proste jak w grze, która jest tylko symulatorem.

24

"Luis Enrique zapowiada, że na jego pierwszej liście powołanych będą niespodzianki."
Sergi Roberto, gratulujemy powołania do kadry :)

1

Pogba skrzydłowy. Hahahah

2

Każdy ma prawo do własnego zdania. Mi niektóre dziary podobają się ale u innych. Sam nie mam i nie zamierzam mieć. Dla mnie to oszpecenie własnego ciała. Z reguły wszystko się nudzi po pewnym czasie, a tu nie mam tak, że wezmę mydło i wyszoruję. To jest na całe życie.
Nie raz widuję starsze osoby na plaży, co kiedyś wytatuowały sobie coś na plecach, a teraz skróra się rozciągneła i pomarszczyła i wygląda to fatalnie.
Co do starszych osób to podchodzą do tatuaży negatywnie bo kiedyś w więzieniach była tradycja tatuowania się i patrzą na to przez ten pryzmat.

P.S. Najbardziej podobają mi się tatuaże u murzynów. Przerost formy nad treścią. Powinni sobie robić białe tatuaże ;)

0

Jakby ktos polozyl na stole 300mln tez by tak.mowil?

0

A co z dziecmi bylych pilkarzy? One tez ze slumsów?

0

Słaby pomysł. Kolejne miesiące to będą wymysły brukowców i wprowadzanie zamętu w naszej szatni

6

Nie ma czegoś takiego jak większa połowa :)

3

Jakby grał u nas w dalszym ciągu Dani Alves już by te najbardziej kontrowersyjne modele miał w szafie :)

0

Zobacz sklep Roland z graniturami. Szyja na wymiar, ladne materialy, cena tez ok

1

Tylko dlaczego mowi to ruda matka?

1

Może to jego była i go zdradziła. Nie oceniajcie gościa po jednym artykule ;)

0

Ja gram.w 01/02. Nawet sklady aktualne mozna pobrac. Super gra

0

Po co Ci rozwiazanie ma 3 tygodnie? A co dalej?

0

No Dembele sie mocno przyczynił do tego mistrzostwa.

1

Te asysty to juz bardziej naciagane byc nie moga. Cos w stylu jak Ter Stegen wyrzuci pilke do Leo na 30m, on przedrybluje cale boisko, pilka po rykoszetach do niego wraca i uznajemy to jako asyste bramkarza.

7

Nie wiem co Wy z tym Pogba. Nie zachwycil mnie w zadnym momencie turnieju. Jest wysoki i dosc silny.. i tyle.

1

Wszystko fajnie super ale kiedy do diaska zacznie się nowy sezon? Już się nie mogę doczekać aby zobaczyć moją ukochaną Barcę z Coutinho z przepracowanym presezonem oraz resztą nowych nabytków.

0

Kompilacje to i Andre Gomes miał fajne

0

Weź zaświadczenie o bierzmowaniu i idź do aktualnej parafii.

13

No niestety Messi zagrał słabo jak i cała Argentyna. Bądź obiektywny, Ronaldo dał remis w meczu z Hiszpanią i wygraną z Maroko. Strzelił 4 bramki, Leo 1.
Ronaldo oczywiście nie jest graczem turnieju bo dużo lepiej według mnie wypadli Mbappe czy Modric ale jednak był bardziej decydujący dla swojej reprezentacji niż Leo.

27

Pewnie. Dla Gomesa to nawet szkoda w bilet inwestować do USA bo nawet bilet się nie zwróci :)

0

Taaa pewnie. 375 mln to jest kasa dla PSG, gdzie kasa dla Neymara, agenta oraz podatek? Całkowita kwota transakcji zamknie się pewnie w kwocie ok 500mln . Po ostatnich MŚ to raczej obciach chodzić w koszulce Neymara, chyba że chcesz się w niej turlać to ok ;)

0

Nie wiem czy gratulować czy współczuć :) każda baba po ślubie się zmienia, każda bez wyjątku. Kto uważa, że to nie prawda, zakłamuje rzeczywistość

1

Od razu widac ze lipa. Suarez by potrzebowal z 30 okazji zeby zdobyc 3 bramki, a tyle bybw 7 min nie stworzyli :)

8

Panowie, Abramowicz został bankrutem? Bo widzę, że wszyscy liczą na rozsprzedaż Chelsea gdyż nie dostali się do LM. W kontraktach mają zapis, że mogą odejść?
I co dalej? Chelsea będzie walczyć w kolejnym sezonie o utrzymanie w PL?
Wydaje mi się jednak, że to w większość plotki dziennikarskie.

0

Ja jestem jak najbardziej za. Niestety większość kibiców chce "nazwisk" nie patrząc na to co inni gracze mają do zaoferowania.

0

Za duzo fify. Powinni mniej grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?