1

Gdyby grał Messi to bym uwierzył w remontadę. Niestety po tym co gramy już widzę, że dziś nasze seria dobiega końca. Wiem wiem, dopiero 33 minuta ale wiem co mówię.

0

Chyba tam był faul na Semedo mi mo wszystko

4

Żenaddddddddddddda co to był za koncert kiksów

0

Jak przegramy ten mecz to będzie padaka.

0

Podłączam się do prośby o link

0

PSG tą ogromną ilość gotówki to ma co sezon więc nie wpłynie to znacznie na rynek transferowy. Jedyne co to Real się z kasy wystrzela.

4

Taa hasło dzieciństwa: "tylko nie w szczepionkę". Wraz z dorastaniem i rozwojem technologii uległo zmianie. Później było: "tylko nie w telefon" :)

11

Bo to caly Suarez, On potrafi spierdzielić 2 okazje 99% pod rząd, a później trafić 2 bramki z sytuacji, których nikt na świecie by nie wykorzystał

0

gdzie ta burza? W pruszkowie dzisiaj spokoj caly dzien

20

Jak Semedo zrozumie założenia taktyczne Barcy i lepiej się będzie ustawiał będzie PO ze świayowego topu. On jest stworzony fo Barcelony. Miejsce Roberto jest w pomocy.

0

Ale graja sk syny :)

1

Mało prawdopodobne ale jak chce niech idzie. Będzie tam psuł atmosferę bo wątpię żeby było miejsce w jednym klubie dla piłkarzy z takim ego jak Cr7 i Ney.
Jednak Ney jest zachcianką szejka, a on ma tyle kasy, że może posadzić Neymara na trybunach na cały sezon dla przykładu.

2

Legii Warszawa :)

0

hah chyba tą samą uczelnię kończyliśmy :D

0

Ponieważ przy sytuacji Bale Umtiti, Bale powinien wylecieć z boiska. Wówczas Real musiałby grać w 10, a przypominam że grali mecz we wtorek w LM więc by nie wytrzymali trudów spotkania.

43

Odnośnie wczorajszego meczu wkurza mnie jedna rzecz.
Niby na Camp Nou jest kilkaset kamer, technologia Intel 360 itp, a z sytuacji z pierwszej połowy gdzie Suarez padł w polu karnym po interwencji Navasa nie widziałem ani jednej powtórki w trakcie meczu.
Kolejne kwestia to uderzenie "w twarz" Marcelo przez Sergi Roberto. Powtórki jakie pokazywali są totalnie z czapy z kilkudziesięciu metrów. Serio przy takich technologii nie da się pokazać czy klepnął go w plecy czy w twarz?
Nie wiem co by dało VAR jeżeli nie możliwe jest wygenerowanie powtórki danej sytuacji pozwalającej na odczytanie jej w klarowny sposób.

0

Butragueno jest bo bólu uczciwy mówiąc o drużynie Realu Madryt:
"Czy byliby w finale LM, gdyby nie sędzia? Nigdy nie wiadomo. Co się stało, to się nie odstanie, szkoda."

0

No ja właśnie też

9

Nie ma spalonego. Liczą się tylko te części ciała, którymi można strzelić gola czyli ręce odpadają

0

Brawo sędzia. Został antybohaterem meczu. Skrzywdził obie drużyny aczkolwiek bardziej Barcelonę

2

Mam nadzieję, że będzie gotowy na Gran Derbi. Nie wiadomo czy zagra Iniesta więc ściągamy zawodnika o podobnej technice i umiejętnościach :)

0

O jakim uznaniu fanów mówisz? Chyba tylko uznanie fanów prześcieradeł. Inni nie mają za grosz szacunku za to jak ich sędziowie pchają

3

Zapytaj Pereza. On już przelew puścił więc na pewno wie.

4

Jeżeli to nie jest prowokacja to powinieneś zmienić psychiatrę lub dawki leków

6

Jakby nam sędziowie tak drukowali jak Realowi, to w meczu z Romą nic złego nie miałby szansy się stać.

7

Taaaaaa, a w pierwszym meczu Lewy też się sam wywracał w polu karnym

1

Ograjmy ten śmieszy real w niedzielę i pokażmy kto jest najlepszy. Trafił nam się jeden słaby mecz i tyle.

Co to będzie za mistrz europy, który nie wygra swojej ligi i przegra dwumecz z Barceloną

0

No jak zawsze - wypożyczmy do końca kontraktu i oddajmy za darmo

0

W ostatnich latach zbyt często pomagaliśmy Deportivo. Trzeba ich rozjechać i do meczu z Realem podejść jako mistrzowie kraju

9

Nie wiem po co nam Griezman. Czy my możemy zrobić jakiś transfer na podstawie dobrego scoutingu, a nie zawodnika, o którym cały świat trąbi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?