14

I dobrze, oni nam zawsze też podbijają. Jeżeli nie możemy go kupić to chociaż niech wydoi real :)

0

Żeby magik mógł być magikiem, potrzeba kogoś kto zabezpieczy tyły. Na tych mistrzostwach Rakitic uzupełnia idealnie całą układankę. Nie twierdzę, że Modric nie jest lepszy. Uważam, że Rakieta niesamowicie dojrzał piłkarsko. Świetnie się ustawia, przecina akcje, uniemożliwia podania. Dobrze się zastawia i wychodzi spod pressingu. Wirtuozem on nigdy nie był więc nie wymagajmy tego od niego.
Tak jak nigdy Busquest nie będzie sprinterem :D

0

Naszym Modricem będzie Coutinho

25

Ja pierniczę, ale Rakitic wróci zajechany po tych mistrzostwach. Ile ma km w nogach to szok.

2

Co by nie mowic to perez to gosciu. Potrafi swietnie zarzadzac kasa. My pewnie w wieku 35 lat wypozyczymy Messiego do Rosario z OPCJA kupna za 100mln i po tych 2 latach zakonczy kariere.
Doliczcie pensje CR7 do tych 100 baniek i wyjdzie ladna suma jak za 33 letniego gracza.
Ja jestem zadowolony, ze nie bede musial ogladac jego idiotycznych cieszynek w GD

0

Et te brukowce. Jaki Hazard? Po pierwsze on chce grać w Realu, po drugie gdzie go u nas wciśniemy. Patrząc na plotki to byśmy mieli na obsadzenie ataku Messiego, Suareza, Dembele, Coutinho, Williana, Hazarda, Mbappe, Girezmana i być może Martiala.

10

Neymar pozdrawia.

5

To co, według gazet PSG kupuje Suareza, Leo i Coutinho. Na kogo wydamy ten miliard euro? P.S. Lepiej zatankować samochód bo ceny paliw mogą podskoczyć na stacjach :)

3

Trochę słaba ta dziara z Messim. Zle sie kojarzy

0

Proszę powiedzcie, że to się nie dzieje naprawdę. To jakiś wałek stulecia.

1

Stary. Ty felietony powinieneś pisać :)

2

100 plakatow CR7 i poszedl do PSG mimo, ze mogl grac ze swoim idolem. Co kasa robi z ludzmi

15

Tyle, ze duzo wiekszy wiatrak na skrzydle robil Douglas Costa

0

Mi się ten Rabiot kojarz z Sergi Roberto. Serio uważacie, że to takie wielkie wzmocnienie? Obejrzałem w ostatnich 2 sezonach z 20 meczów PSG i mówiąc szczerze zerowe wrażenie na mnie wywarł

8

Powiem szczerze, ze Rakitic niesamowicie dojrzal pilkarsko. Gra swietnie, na pelnym spokoju. Bardzo dobrze wychodzi spod presingu

8

Jeżeli odejdzoe za te 50 baniek to bedzie bajka. Odejdzie drozej niz tacy gracze jak Fabregas, Alexis czy Villa

0

Zbyt wolny? A może jeszcze mało zwrotny? Mówi Ci cos nazwisko Pique?

3

Z tego co kojarzę z zeszłego roku to Mbappe chciał mega pensję dlatego przede wszystkim Real go nie kupił. Tym bardziej Barcelona nie byłaby w stanie spełnić jego oczekiwań finansowych patrząc na to jak u nas panicznie trzymają się drabinki wynagrodzeń

0

Nie wiem czy faktycznie piłkarsko jest dużo lepszy. Na pewno ma bardziej uporządkowaną głowę.
Co do Dembele to dajmy mu czas.

11

Spokojnie. Za 5 lat odkupimy go za 200mln.

0

Lipa, będą słabi widoczni w TV. Kolor strojów będzie się zlewał z murawą.

1

No niby do Realu

0

Iniesta nie jest juz pilkarzem Barcelony

0

Weszły wytyczne o to aby podwójnie nie karać. Jakby taki faul był przed polem karnym to czerwo i rzut wolny. Jak karny to zolta

1

Jal Rakitic motywuje swoich kolegów. Lider

1

Wiecie co jest najbardziej przykre? Ogladajac dzis Hiszpanow czulem sie jakbym ogladal Barcelone w wiekszosc meczow w ostatnim sezonie. Z tym, ze u nas czesto sytuacje ratowal Leo.
Obawiam sie, ze kolejny masz sezon to bedzie znowu to samo co widzielismy dzisiaj

5

To co, Leo z Cristiano jednym samolotem do Hiszpanii?

1

Matko ale Suarez zenade gra. Non stop lezy i protestuje

0

Suarez jest mega zamotany

3

Dzisiejszy dzien pokazuje jakich PSG ma napatników. Do tego jest jeszcze Neymar..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?