0

Lepiej lawke podgrzeje czy krzeselko na trybunach?

0

Akurat żeby wejść w 93min

3

Wczoraj w serie B Lecce z 3:0 dalo sobie wbić 3 gole na 3:3

1

Gościu na fotrunie zagrał za 25 tys i wygrał ok 100 tys. Genk strzeliło zwycieskiego gola w 91 min, który dał mu 100 koła :)

7

Spokojnie spokojnie. Za dobrze mu idzie więc Valverde w najbliższych meczach już o to zadba żeby grzał ławkę - taki ma zwyczaj nasz trener

0

Obserwując wczorajszy mecz wydaje mi się, że Vidal póki co prezentuje radosny football. Wychodzi "na raz", czasami nie wraca, nie wspomaga kolegów, stosuje jakieś dziwne, ryzykowne zagrania. Póki co mnie nie przekonuje.
Paulinho od początku grał lepiej niż Vidal.

2

No tak. Lepiej zawodnika, który stwarzał największe zagrożenie pod bramka przeciwnika zdjąć boiska i bronić wyniku przez 20 min grając z beniaminkiem.

0

Akurat tam gdzie paruje nie mam narzędzi, a wymagają cudów i je potrafię realizować angażując się i kombinując.
Drużyna zagrała wielki piach. Nie wmówisz mi, że było inaczej. Gospodarze również grali na tym "kartoflisku", a przez ostatnie 20 min dominowali naszych gwiazdorów i co akcja beniaminka, były pełne portki w naszej defensywnie.

1

Widzę, że Wam się Xavi włączył. Co drugi komentarz o murawie.
Zagraliśmy fatalnie i nawet zły stan boiska tego nie zamaskuje.

5

To jak się nazywał ten szampon na siwe włosy? Długi sezon przed nami, raczej się przyda.

1

Ale Zielu zmarnowal

29

No to zmiany będą następujące:
80min Vidal za Dembele
84min Arthur za Coutinho
i 92min Semedo za Roberto zeby forme budował

4

+ słupek i poprzeczka

2

Co by nie mówić, skład Juve na papierze wygląda mega

22

Rozgryzłeś mnie :)
ronni37: również pozdrawiam

Miłego dnia moi Drodzy zakończonego piękną grą i zwycięstwem Barcy!

7

To prawda. Ja to odbieram pozytywnie. O tej porze sa pustki, nie ma tego pospiechu i tlumow ludzi, ktorzy po 9 wysypia sie na plazy. Jest spokoj, szum morza i jego piekny zapach. Bylem w wielu krajach ale zasze nad naszym zimnym Bałtykiem czuje sie u siebie (aczkolwiek bardziej lubie teraz jezdzic we wrzesniu gdy jest malo ludzi)

61

Piekny poranek nad morzem. Syn obudzil po 5, a ze daje innym pospac wzialem go ma spacer.On teraz spi i sobie spacerujemy promenada wzdluz morza. Fajnie bo pusto na miescie, tylko niedobitki z nocy schodza i fajne laski uprawiaja poranny jogging.
Jak ktos jest w Sarbinowie i tez nie spi zapraszam na promenade na poranne pogaduchy o pilce i nie tylko :)

0

A pozniej bedzie narzekanie, ze formy nie maja.

0

Od kiedy ujrzałem Twój profil tu na stronie

1

Heh Denis Suarez gra na czas z powrotem po kontuzji, żeby się okienko zamknęło i go nie zdążyli pogonić.
Powinniśmy zrobic promcję:
2 Suarezów w cenie jednego :)

0

Wiecie co jest najsmutniejsze? To, że taki Benzema, z którego bezlitośnie szydziliśmy od kioku sezonów stanowi większą wartość dla drużyny niż aktualnue Suarez dla nas.

4

Gościu 22 lata z marszu wchodzi do klubu po przyjsciu z ligi brazylijskiej, a Ty oczekujesz Xaviego lub Iniesty. Dobrze, ze Neymara nie sprzedales po kilku pirrwszych meczach u nas

3

Nie wiem jak Was ale mnie z obecnej Barcy, juź w poprzednim sezonie najbardziej wkurzają Alba i Suarez. Pisanie, że to obecnie najlepsi piłkarze na swojej pozycji na Świecie to jakieś nieporozumienie. Suarez to non stop pajacuje lub protestuje, ewentualnie przeskakuje piłkę aby przepuścić ją do przeciwnika.
Albę każdy fizycznie zjadaz czy to Dżeko (tu jeszcze mogę zrozumieć) a wczoraj Alix Vidal. Dziadek Navas był od niego szybszy. Każde wejście ofensywne to wbijanie piłki na pałe na Messiego, które już każdy przeciwnik zna. Ciągle podnosi ręce w górę, poucza innych, a sam gra piach.
Na tych pozycjach porzeba nam wzmocnień.

PS.I nie piszcie mi tutaj, że Suarez strzela 20 czy 30 goli w sezonie bo przy tylu okazjach CR7 miałby goli 2 razy więcej

2

Arthur na minus? Masakra stary. Co Ty masz za kryterium ocen

9

Fajna ławke ma City: Bravo, De Bruyne, Sane, Kompany, Otamendi, Jesus

0

Pokazał jak osłabić drużynę w meczu z Realem. Nie przypominam sobie takiej głupoty Iniesty lub Puyola

14

I tak i nie. Kiedy 3/4 składu smażyła tyłki na Ibizie, Dembele dalej w Rosji dzień w dzień trenował aby być gotowym na ewentualne wejście na boisko i wzmocnienie drużyny.
Wiem, że miał kontuzje, wiem że mało grał. Z drugiej strony każdemu potrzebny jest urlop i możliwość spędzenia czasu z bliskimi i przyjaciółmi.
Dembele to dalej młodziutki chłopak. Nie wiem ile macie lat ale w jego wieku trochę inaczej patrzy się na świat niż w wieku choćby 25 lat.

0

Nie zgadzam sie. Lekarze zarabiaja za dużo. Są arogantcy, za nic maja życie ludzkie.
W Polsce studiuja za darmo, za granica biorã kredyty żeby ukończyć studia.
Znam 3 lekarzy. Najbiedniejszy zarabia 13 tys miesiecznie. Nawet czasami opowiada jak mu sie nie chce życia ratować za tak smieszne pieniadze.

0

Placa klauzule i jest ich jak Neymar. Innej opcji nie widze

0

To jak kiedyś na stadionie dziesieciolecia w Wawie. Filmy byly do kopienia na cd przed premiera w Polsce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?