0

Krytykujecie Gordona, a na podstwie samych MŚ, Rapha, Ferran, Gavi, Olmo, Perdi no i Kounde są do wywalenia. Nie pokazali zupełnie nic, szczegõlnie Hiszpanie w meczu z przylądkiem

0

@szela1899 będzie pierwsza smółka :)

0

Real kupuje zawodników żeby mieć po 2 klasowych na każdej pozycji, a my nawet po jednym nie mamy. Można się śmiać co osiągneli w ostatnie 2 lata ale oni w końcu zatrybią. Tam z 3-4msc brakowało Courtoisa, ciągle mieli kontuzje w obronie.

0

@Majczel97 z drugiej strony pamiętasz anglika, który w ciągu ostatnich 20 lat zawojował La Liga? Według mnie powinniśmy szukać zawodników w Belgii, Holandii jeżeli chcemy kogoś kupić w miarę budżetowo, a nie w BPL

0

@macio_944 ale to jest nierealny zakup. Potrzebujemy napastnika a nie iluzję, że go kupimy. Będzie jak z Niko. Na koniec okienka powie, że kocha Atletico, a my zostaniemy bez 9.
Na podobnej zasadzie ja mogę chcieć wygrać w Euro Jackpot i rzucić pracę w oczekiwaniu na wygraną.

0

Nie wiem po co się tak uparliśmy na Alvareza. Mamy inne problemy w składzie, a Atletico chocby dla zasady nam go nie sprzeda. Będzie wolało go oddać gdziekolwiek np do PSG. Potrzebujemy napastnika, bocznych obrońców. środkowego obrońcy.

0

@Encore czyli trzeba patrzeć kim interesuję się Brinhton i tych graczy kupować

0

@MagFCB nawet jakby 800zł kosztowała to bym kupił jeżeli będzie oferować tyle ile piszą i pokazują w przeciekach

2

@ProMILs Cała scena polityczna to bagno. Nie tylko KO ale również inne partie. Gdzie masz tych intelektualistów? Czarnek? Błaszczak? Jarek? Mentzen? Tu nie ma dobrego wyboru. Do polityki ludzie inteligentni się nie pchają.

0

Wspaniały klub z którym nic nie osiągnie. Powodzenia Nico w pozostaniu średniakiem i odcinaniu kuponów

7

@Bercik77 ale nie doczytałes, że tam małym druczkiem było, że to tranafery realu

0

Dawać tego Kayembe za Balde

8

Ależ ten Kounde jest beznadziejny. Jak zostaniemy z Balde i Kounde to można gasić światło

0

Szkoda, że Upamecano nie marzy o grze u nas

0

@AmigoBlancos co za kwit mieliście?

2

@blakkudium sami zawodnicy z napoleońską urodą

0

Francja to ma pakę. Dembele, Mbappe, Doue, Olise itd. Jak to się zgra to będzie miazga

4

serio potrzeba Yamala na WZP? Maskara

0

Gavi na LW i Pedri na CAM to jakis chory pomysl

0

Diomande nie chcemy kupic?

2

@TR3YWAY Flick go chciał, ale Ty już wiesz, że gorszy. Napisz do Lapcia i posadę

0

Przekonał do projektu:
-Bernardo damy 20mln więcej za sezon niż Barca
-hmmm przekonał mnie ten projekt

0

@Majkel3456 Prędzej on kupi niż my

0

Póki co Perez jak zwykle nas uprzedza. Dumfries + Konate za 20 baniek. Ciekawe ile my wydamy na obrońcę

0

Ten sport to brukowiec jak fakt. Byle się klikało.

1

@Lanosss widziałeś ile on setek sam na sam zmarnował? Nie nadaje się na st

1

Tak tak, Modric prawie 40 lat też nic nie daje i jest wypalony.. oh wait

0

@Frimpong jakby Gordon mial świetne statystyki to by kosztował 150 a nie 80mln. To transfery z PL.

1

@matirix20 a obok Raphinia, Fermin i Gavi doskakujący do rywala

1

Nasi grają na czas. Negocjują Alvareza, a Gordona trzymają w niepewności. Jak Atleti da zaporowe warunki go Anglik podpisze kontrakt, a jak się zgodzą do Alvarez. Sprytny ten Lapcio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?