jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten taniec bez sensu, śmiejemy się z męczennika a robimy to samo
1
Gościu ma 61 lat, wcale mu się nie dziwię. Do końca życia za zarobiony hajs przeżyje spokojnie na wysokim poziomie, a ten stres i rozłąka z rodziną nie jest dla każdego.
1
Mogło by być obok na tej piłce zdjęcie Viniego. Byłoby wiadomo, w które miejsce kopać piłkę.
0
Po wywiadzie Laporty już wiadomo, że nic się nie zmieni, chyba że na gorsze. Lewy i Ferran zostają bo według niego pozycja 9 jest świetnie obsadzona. Cały dostępny w lato budżet pójdzie na Rashforda co kopie się po czole. Jedyna nadzieja to jakieś kolejne perełki z rezerw.
1
"Nowa "diewiątka"? Z Ferranem i Lewandowskim ta pozycja jest obsadzona". Panie Laporta, litości. Gramy bez napastnika i cały piłkarski świat to widzi. Może z perspektywy stadionu ma jakiś zaburzony obraz na murawę.
0
@Jaan11 co w nim dyskusyjnego? Typ zostaje minięty i zostawia rękę na ziemi za sobą, która blokuje możliwość dryblingu podbijając piłkę. Nie ma tu żadnych wątpliwosci
0
@Arcybiskup z Atalantą co gra piach? Co Ty porównujesz. Drużynę mocno fizyczną z BPL i Atalantę co z Sassuolo wygrać nie umie
3
Ktoś mi wyjaśni dlaczego wjechanie w nogi zawodnika Celty przed golem na 1:2 to nie byl faul? Archivo var tak twierdzi a dla mnie to faul na żółtą kartke, przynajmniej tak do tej pory było gdy zagrywał tak gracz Barcy. Zawodnik realu ewidentnie unosi nogę podczas wślizgu czym wytąca z biegu zawodnika Celty powodując jego upadek.
1
Cancelo może zostać zarejestrowany do tej fazy pucharowej LM?
0
@BORO_12 po meczu z Atletico gdzie Cancelo zagrał koncert w porównaniu z Balde piszesz o mocnym zespole? Czyli Atletico to spadkowicze? Balde jest beznadziejny i to nie podlega żadnej dyskusji. Cancelo nigdy nie był szczególnie dobry w obronie ale daje dużo więcej w ataku niż Kounde i Balde razem wzięci. Gosciu ma bardzo dobrą technikę i obie nogi. Prowadzi piłkę krótko. Drybling Balde to jakiś bieg slalomem paralityka. Piłka 2m przed nim i wiadomo, ze zagra lewą nogą i w 99% przypadków do tyłu.
1
@draxidox u nas kary to są jak ktoś ma nieważną pieczątkę w legitymacji, a nie za takie wybryki. Swoją drogą co te bydło ma w głowach, raczej pusto.
11
On mówił o stylu gry realu, a go ukarali
9
Napoleońska uroda tych Paryżan
1
@DAM1ANOo niby tak ale przy ilościach sytuacji i okazji jakie stwarzamy i ilości zagrywanych piłek w pole karne, gorszych liczb niż Lewy w tym sezonie nie wykręci
0
Taki news żeby pismaki miały o czym pisać. Nie ma szans żeby Man City go oddał zresztą nie stać nas.
3
Z tym zawieszeniem Prestianniego to trochę żart. Akurat na rewanż. W kolejnej fazie LM, zawodnik przeciwników powinien zgłosić do sędziego, że Mbappe i Vini mõwili do niego "białasie". Ciekawe czy by ich uefa prewencyjnie zawiesiła na rewanż. Obrzydliwy klub z układami u sędziõw. Jak kiedyś ktoś zacznie sypać to Pereza przed więzieniem tylko zaawansowany wiek uratuje.
2
@jackoFR Balde nawet z drużynami z dołu tabeli wygląda fatalnie. Miła odmiana dzisiejsza gra naszego LB
0
Sprzedać i zapomnieć
0
@tomek8756 prawdziwy kapitan. Oddaje charakter tego klubu wraz z viniciusem
0
@Tridente2015 co za bzdury. Gramy źle ale to nie znaczy, że mają gwizdać w naszych meczach wbrew przepisom. Rok temu nakładka była nakładką i anulowali nam gola. Wczoraj ten sam sędzia, sytuacja bardziej ewidentna i nie podszedł do monitora nawet
14
Ja uważam, że Balde jest bardzo słabym LB. Zatrzymał się ewidentnie w rozwoju i poza prędkością (chociaż Guliano Simeone go wyjasnił) nie oferuje nic. Wiecznie wybiega do ataku, w którym nie daje zupełnie nic zostawiając autostradę po swojej stronie, a następnie wraca truchtem. Widać też, że z myśleniem u niego ciężko. Wczoraj jak tylko wszedł podał do przeciwników i mógł paść gol bo poszła kontra. Przy golu na 2:1 też był zamieszany w tej akcji. Praktycznie w każdym meczu Yamal się męczy na LB przeciwnika, a Balde to byle nurek objedzie z końca tabeli
1
@Sergio_Devils tutaj Bernal i Casado byliby lepszą opcją na zabezpieczenie tyłów. Nasza obrona swoją drogą jest fatalna. To co zagral Balde po wejsciu na boisko to jakis zart
7
Najgorsze jest to, że Flick nie wyciąga wniosków. Każdy wie jak gramy wysoką linią obrony, a my dalej to gramy. Jak Girona robi xG na poziomie 2.7 to ja nie mam pytań. Tyle to oni ze strefą spadkową nie robią. Mamy obecnie bramkarza top3 La Liga i obrone jedna z najgorszych w lidze
2
Nowy kandydat na prezydenta przekona mnie jak zaoferuje zakup całej linii obrony, a nie napastnika
3
Powiem Wam, że wkurza mnie że real dostaje karne kapelusza ale on po prostu bywa w polu karnym przeciwnika a my nie. Ta gra obronna na 40m to dawanie szans nawet druzynom z dołu tabeli
0
Real by za taki upadek jak Yamala karnego dostał
2
Mnie LaLiga juz nie ekscytuje. Finalne wyniki już są ustalone we władzach La Liga i za sędziowskim stolikiem. Takiej ilosci karnych w jednym sezonie gdzie większość to drukarnia świat nie widział nawet przed erą var, który powstał po to aby łatwiej było ustawiać wyniki
0
@kch no tak, okradają nas ale co tam, nic nie róbmy.
0
@Zielony55 w moemncie nie uznania bramki Atletico powinno już grać dawno w 10. Połącz gre w 10 + uznanego gola. Latwiej gonic 1 czy 2:4 niz 0:4. Każdy detal się liczy
1
Serio wierzycie, że my coś jeszcze ugramy? Ja bym nawet jak wróci Pedri i Rapha oszczędzał ich na La Ligę i LM. Ten temat jest już zamknięty. Nie zagramy na 0 z tyłu i nie wygramy 5 bramkami. To taki mokry sen kibica ale to jest nie możliwe w obecnej dyspozycji jak każda piłka na nasze połowie to jest 30% szans na gola przeciwnika