jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JUNIORcomV2 w naszych meczach doliczał jak było 5 varõw sprawdzajaych gola, kontuzje i czerwone kartki. Tu nie bylo nic
1
@Stinger_ ta i 9min z kapelusza
1
@Luciano99 mimo ze nie było bo się źle ustawił ;)
20
Jest fatalny. Lepiej grę rozumie Cancelo po 2 tygodniach treningów
0
Lewy + cała nasza obrona to poziom rezerw
6
Ta obrona to jest żart. Serio tak się nie da grać. To jest poziom 2 ligii
0
Wszystkiego najgorszego Dro. Nie pozdrawiam
12
Co mecz karny po "faulu" na mbappe czyli klasycznie upadek przed kontaktem z przeciwnikiem. Sędziowie chyba nie chcą tego widzieć bo wystarczyłoby obejrzeć symulki z ostatnich 5 spotkań i nie dać się nabierać na każdy upadek. Z drugiej strony w naszej ogórkowej lidze, nie ma co się dziwić, że klub z takim budżetem i gwiazdami światowego formatu wygrywa swoje mecze. Prawda jest taka, że to nie BPL gdzie każdy może wygrać z każdym. Tutaj każdy się zastanawia czy Real albo Barcelona straci jakieś punkty do końca sezonu, a nie w kolejnym meczu.
2
@kch bawi mnie to chrzanienie o jednym punkcie. My mieliśmy problem od sierpnia do listopada i traciliśmy "tylko 4 punkty"
2
Mam nadzieję, że Barcelona pozbędzie się po sezonie Lewego.
0
@draxidox mnie do przeraża. Mam wrażenie, że trump chce podpalić świat, a w obecnej sytuacji, Rosja z rozkręcona gospodarką wojenną jest dla nas zagrożeniem największym od II wojny światowej
0
Nie wiem czy on tak słaby, że Flick w obliczu beznadziejnej gry Cubarsiego i wycieczek Araujo nie daje mu szans czy chcą nam kogoś dobrego wyciągnąć?
0
@Mateonvious Balde jest fatalny, a Cancelo chociaż ma przeblyski ale to nie jest też równy zawodnik. Nie porownuj tez Balde co teortycznie wie co grac z typkiem co tydzien temu na wielbłądach jeździł. Wszedł w buty Balde i wcale nie zagrał gorzej. To martwi
2
@Fog_W_1899 za chwilę putin powie, że polska historycznie nalezy do rosji i rozumiem, że też nie masz problemu uczyć się nowego języka? A co tam, niech sobie ktoś decyduje co chcę. Ruscy europę wschodnią, USA Kanadae i Grenalndię, Chiny Tajwan i może jeszcze Koreę i Japonię.
1
@HiBro w tej kolejce przekręcili nas w golu po faulu na Olmo i przy karnym na Mbappe, który już leżał zanim go doknęli. I tak co kolejkę. Pokaż taką gdzie nas faworyzowali a real biedny nie
3
@Jondam co Ty gadasz? Faul na Olmo przy golu RSSS nie odgwizdany, a faul Olmo na Kubo tak. Do tego spalony Yamala to w paintcie rysowany przez 30 min 1 połowy.
0
@Uven daj spokój, Man City Pepa z niemal nieograniczonym budżetem też traci pkt. Podobnie Arsenal. Wiecznie wygrywać nie będziemy. Zabrakło szczęścia. Mnie też Cancelo wkurzał ale dał więcej konkretów niż Balde, który totalnie nie gra. Liga jeszcze długa, wiele się moze zdarzyć. Po El clasico scenariusz, że w tym momencie będziemy mieć 1pkt przewagi nad nimi brałbym w ciemno. Zresztą samo Xg dużo mówi. Niemal 1:4. To był mecz gdzie zabrakło dokładności i szczęścia. Przy golu Yamal ten spalony to drukarnia jak wczorajszy karny na mbappe.
5
Ale prześcieradła mają odklejonych kibiców. Fajne czasami tam wejść i poczytać ale trudno mi uwierzyć, że chodzą po ziemi ludzie tak ograniczeni intelektualnie. Można się dowiedzieć, że są wiecznie okradani przez sędziów bo nam doliczył 9 min w meczu gdzie Kubo leżał 4 minuty z kontuzją, varował faul na Pedrim + inne przerwy. Sociedad również według niektórych był zdecydowanie lepszy i z nowym trenerem już odrobili 3 pkt i idą po mistrza. A w ogóle to jak my odnosilniśmy sukcesy to dlaczego, że kupowaliśmy sędziów, wszędzie, nawet w LM. Głowa do góry. Zimny prysznic i lecimy dalej.
0
Nie wiedzieli jak w paintcie czarny kolor wybrac
0
@Rupert_Haubica gral nie będzie ale powiedz sam, czy wybrałbys Gironę na wypożyczeniu lub ławke w Barcy zarabiając np 1mln euro rocznie, czy lawkę w PSG za 5mln rocznie? Oni mają katarską kasę i mogą robić co chcã. Nie mają podatków jak w katalonii i limitu płac w klubie.
0
@Pedri16Future może boi się że Vini go zwolni jak Xabiego
9
Kolejnego odklejonego trenera mają. Bardzo dobrze. Im gorzej w realu tym lepiej dla nas. Niech gra swoją "najlepszą 6 na świecie" w każdym meczu.
8
To już drugie "mało istotne" trofeum im przepadło. Musimy jutro być skoncentrowani bo z te drużyny z niższych lig "gryzą trawę"
19
Co myslicie o Rashfordzie? Jak dla mnie powinniśmy odpuścić wykupowanie go i poszukać innej opcji. Fakt, że jakieś liczby dał ale ogólnie mam wrażenie, że to umysłowo brat bliźniak Araujo.
0
@Azi W przypadku DJ fakt ze podniósł nogę ale nie było takiej siły i impetu jak przy kopnięciu DJ. Ale wiedział, że rmtv znowu zjedzie jego i jego rodzinę więc sędziował pod real
9
Carreras to żart i ten sędzia. Najpierw staje mu chamską nakładką, później podcina od tyłu. Później Yamal łamie do środka i mu groźnie ucieka, a ten go ciągnie za rękę i też bez kartki. Tu powinny być już 3, a nie ma jednej.
5
to cała nasza obrona, mamy totalnie do kitu. Powinniśmy zainwestować teraz cały możliwy hajs w obronę, a nie atak
4
Żenada. To była oczywista żółta, która by zmieniła grę Carrerasa w pozostałej części meczu... znowu drukują, ile można
1
@Kapitan hawk wysokość wpłaty zależy od tego, kiedy Twoje dziecko ma komunię albo kiedy planujesz ślub. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ksiądz zawsze na kopercie zanim ją schowa, pisze numer lokalu :)
0
@turhiay karny dla realu się należy