0

Serio napis po polsku machną? :) Umowa obejmuje rękaw trykotu, na którym znajdzie się napis o treści: "DRK, serce Afryki"

8

@addept co więcej będzie musiał stanąć między słupkami podczas klasyku, niezależnie czy wróci do zdrowia czy nie

0

@MesQueUnClub_87 mówił też, że w każdym klubie po 3-4 latach wystepuje wypalenie.. w Man City gdzie hajs płynie strumieniami jakos sie nie wypala

0

@Lucyffffer1922 z Barcelony tez sie nie popisaly

3

Nie wiem kto dobieral te stroje na mecz z Kobe ale to kryminał. Trudno bylo odroznic kto z jakiej druzyny

0

Komentarz usunięty

6

No i po co. Matsa moga miec za jedyne 100 baniek a tez znane nazwisko

11

Widać, że prowadzi piłkę głównie prawą nogą. Akurat na LW. Momentami jak się przepycha na prędkości wygląda jak młody Leo. On też się czasami bezczelnie wpychał między przeciwników i tylko czupryna powiewała na wietrze :)

0

@clyde w rosji to by już w gułagu siedział za taki tekst do głowy państwa

0

To nie jest tak, że sędzia nie może karać podwójnie? Czerwo i karny? Chyba zmieniali zasady kilka lat temu.

0

@PatWhat Liverpool raczej Diaza nie sprzeda jak stracili Jote

1

W biurach FC Barcelony dalej panuje optymizm

2

Jesteśmy pośmiewiskiem na cały świat

0

@Gibbon_FCB z tego co widziałem,.on u Arabõw zarobi 2 razy więcej niż Mats u nas

0

@MesQueUnClub_87 Jak ich widzę lub słyszę zbiera mi się na wymioty podobnie jak w przypadku Sanah.

1

@Cule1234 Ostatnich dniach okienka? To ono się dopiero nie otwiera 1 lipca?

0

@barcelonaLM No tak, bo musi wrócić nieskazitelny Jarosław

1

Ja bym chyba odpuścił przedłużenie Wojtka, Mats na ławkę i tyle. On nie odejdzie od koryta nawet jakbym miał nie grać ani tu ani w reprezentacji. Tylko jakiś arabski klub może nas zbawić.

3

Tylko żeby go na urodziny siostry nie zapraszał

1

@Popitek12 ja byłem krõlem strzelców turnieju miedzylicealnego w Wawie. Zadebiutowałem w młodzikach Polonii Wawa i w 2 meczach miałem 4 gole. Później poznałem fajne koleżanki, na treningach się nie chciało biegać... no i teraz bym kończył karierę :(

0

@Roobo nie ma czym się emocjonować. Spokojnie przegłosują, że rząd pozostanie. Większość partii w obecnej koalicji nie ma szans w przypadku nowych wyborów więc jedyne co im pozostaje to zostać u władzy

2

@Ojciec5tkidzieci On jest dobry w opozycji ale u władzy by sobie nie poradził. Stworzony do roli wiecznego malkontenta

8

Nie rozumiem tego artykułu.
Na razie Perišić woli trochę poczekać na Barcelonę, dlatego postawił na przedłużenie kontraktu z PSV.

Czyli przedłuża kontakt z PSV żeby podpisać kontrakt z nami?

14

Ta strona stała się choinką ogłoszeniową. Trudno na telefonie nawet komentarz pod artykułem napisać bo wysuwa się z prawej strony okienko z filmikiem zasłaniające pole komentarza. Zamykam i po 2s znowu jest z innym filmem. Rozumiem chęć zysku ale chociaż zachowajcie funkcjonalność strony.

2

Diaz to zawodnik wart max 40mln. Płacenie za niego 80 baniek to głupota. Real bierze za darmo Mbappe, Trenta, kupuje młodych i perspektywicznych graczy, a my chcemy znowu wrócić do czasów transferów ala grizeman

0

@sebo939 już nawet nie chodzi o te bramki. Yamal w ataku nie istniał. Bał się iść 1 vs 1

2

@domin1515 no to jest żenada. Moim zdaniem lepiej, że powiedział, że nie sa rady niż człapal po boisku. Zresztą jak on widzi, że koledzy z reprezentacji grajã pseudo football po tym co widzi w Barceloniez a do tego balują po nocach o czym z dumã opowiadali w wywiadach na pozegnaniu Grosickiego to mi też by się nie chciało

0

Wczoraj Nuno Mendes pokazał jak wiele brakuje cech naszemu Balde żeby go stawiać wśród topowych LB na świecie. Siła, szybkość, zdecydowanie, dobre decyzje. Firmowa akcja Balde to rajd lewą strona do lini końcowej i powrõt na swoją połowę..
Swoją drogą PSG ma team na lata. We wczorajszych meczach o 3 miejsce i w finale,.zameldowało się 3/4 składu PSG w składach wyjściowych.

1

Mnie złości Pep. W Barcelonie po 4 latach pierniczył jak to dla trenera 4 lata to za długo na jeden klub itd a w $ity 9 lat to lajcik i podpisuje nowy kontrakt. Sprzedał się i tyle.

0

@Borneo mógł tą piłkę wybić, a nie wdawać się w drybling i by nic się nie stało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?