jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb z tym De Jongiem to się nie zgodzę. Gościu w 70% meczów gra słabo, a raz na jakiś czas zagra na topowym poziomie
10
Klauzula 1mln euro? HAHAHA padłem. Przecież prezes PSG tyle w portfelu nosi.
0
Właśnie zczaiłem, że Bernal ma 193cm wzrostu. Kawał gościa.
0
Ferran zlituj się
0
Oglądam kolejny raz ta powtórkę z Balde i dla mnie to nie powinien być karny. Nawet gdyby hipotetycznie Balde nie miał rąk, to przy tym układzie ułożenia ciała, nie ma gwarancji, że nie trafiłaby go w tułów i nie zmieniła kierunku lotu. Odwracał się od piłki bo leciała petarda w stronę bramki, to naturalny odruch. Nie pisze tego bo jestem kibicem Barcy bo akurat Balde nie lubię ale to zabija football.
1
Kurde, myślałem że ta turcja jest lepsza. Nie potrzebnie zagrałem, że obie drużyny strzelą gola. Ostatni mecz jaki mi został na kuponie :(
13
W sumie żadna strata. Zarõwno on jak Martin są tak samo słabi
0
@Foton mnie to dalej bawi. Kiedyś traktowałem to jako komedię, dziś jako prozę życia
1
@kundee zdecydowanie Mc
0
@lithotripter była chyba w kawałku Każdy ponad każdym :)
0
W sumie fajnie. Ostatni dzień okienka, a my nie musimy się niczym emocjonować. Wszystko u nas jasne.
0
@yoli o tym samym pomyślałem
1
Mi się podobał wczoraj lewy obrońca Rayo ten zafarbowany na siwo. Gasił Yamala jak peta. Ogólnie już nie jeden mecz pokazał, że na Yamala trzeba wystawic kogoś silnego i agresywnego, kogo będzie czuł oddech na plecach i nie będzie miał możliwości spokojnego odwrõcenia się z piłką i rozpoczęcia rajdu i pojawia się problem. Nie wiem czemu nie szukamy transferów solidnych graczy z La Liga zamiast szukać nazwisk. Nawet porównując wczoraj co dawał Isi, a co dawał Olmo czy Fermin, to typek był wszędzie, rozgrywal, strzelał. Nasze gwiazdeczki za miliony nie potrafiły nawet piłki przyjąć.
30
Ostrzegali, że na stadionie Rayo będzie piach ale nikt nie ostrzegał, że tu będzie chodziło o naszą grę
1
@AmigoBlancos graty
4
Mieliśmy dużo więcej czasu na odpoczynek i na przygotowanie się do sezonu niż biali, którzy zarobili na KMŚ kupe hajsu, a gramy totalną padakę. Nikt oprócz bramkarza nie jest w formie.
0
Gramy fatalnie. Rapha pod formą, Balde to po prostu jest mizerny. Niczym nie lepszy niż Gerard Martin. Olmo kryminał. Słabo wyglądamy na początku sezonu. Mam wrażenie, że Flick wycisnął z tej ekipy 200% tego co powinni byli osiągnać w ubiegłym roku
0
@Herato ocena w fifie?
2
@Muhitos z drugiej strony nie był wcale gorszy niż Balde czy Eric Garcia
4
Dobry clickbait. Chelsea niby złożyła formalną ofertę, a pod artykułem opis:
15:07 Jak podaje David Ornstein z The Athletic, Chelsea rozważa możliwość kupna Fermína, ale nie kontaktowała się jeszcze z Barceloną, choć rozmawiała już z samym zawodnikiem, aby zbadać tę opcję na wypadek odejścia piłkarzy z klubu.
To złożyła ofertę czy nie kontaktowała się z Barcą? Komu złożyła tą ofertę?
0
@mekston a Ferran 2 bramki i nikt się nie jara
0
@Que_pasa i tak 100 razy oglądać nasze mecze gdzie dużo się dzieje niż to ciągnięcie ich przez sędziów i nudą gre gdzie może żõłw się urwie na lagę lub Vini
0
@SelloutCrowd niby tak ale jak się inne ekipy będą betonowały na nich to Mbappe jak nie ma miejsca dużo nie zwojuje. Ja uważam, że jest grajkiem bardzo dobrym ale nie wybitnym jak Leo czy CR7 w prime
12
Zważając na fakt, że w el clasico nie było ręki, a wczoraj była, nie dziwi mnie że takie zagranie zawodnika realu to nie tylko nie kartka ale rõwnież nie faul. W naszych meczach każde podobne zagranie to byłby faul tak jak w ubiegłym sezonie jak Kounde najpierw trafił w piłkę, a później stanął na stopę przeciwnika. Tutaj prawdopodbnie najpierw była piłka a następnie wycięcie rõwno z trawą, zawonika Oviedo.
0
Ładnie się Diaz wkomponował do Bayernu. Co mecz jakieś liczby w postaci gola lub asysty dostarcza
1
@gumaz pytasz co byśmy robili czyli gdyby udało się cofnąć czas? Czy co żeśmy robili? Bo odpowiedzi widzę odwołują się to tego co faktycznie w czyimś życiu się wydarzyło.
18
@draxidox czyli nic się nie zmieniło tylko jest w drugą stronę. A za kilka lat znowu Danuta będzie pluła jadem tym razem z KO
3
Jesteśmy mistrzami interesów. Za darmo to uczciwa cena..
3
Jeszcze sie na dobrze nie rozkrecilismy a juz jeden puchar wiecej niz real
0
Serio napis po polsku machną? :) Umowa obejmuje rękaw trykotu, na którym znajdzie się napis o treści: "DRK, serce Afryki"