1

@GTBTP też bardzo negatywnie oceniam ten rząd, ale jak myślę, że za 2 lata wrócą Błaszczak, Czarnek, Morawiecki i reszta świty, mając swojego prezydenta to mi się słabo robi. Czarnek już mówi w wywiadach, że ich celem jest opuścić Unię Europejską. Z drugiej strony obecny rząd i Trzasku... nie ma dobrego wyjścia w tej całej sytuacji

2

Tak się emocjonujecie tymi wyborami, ale prawda jest taka, że jakby PIS wystawił panią sprzątaczkę Helenkę co im sprzata biuro na Nowogrodzkiej, a KO pana Zdzisia co im biura pilnuje, rozkład głosów byłby podobny. Kluby te mają swoich fanatyków i nie ważne kto, nie ważne jakie afery kto wyciągnie lub nie wyciągnie, jak wypadnie na debacie to i tak pójdą i zagłosują. To pokazuje jaka przyszłość nas czeka. Jedynie gdzie coś się będzie kotłowało to wyboru do sejmu gdzie PIS lub KO będzie musiał ułożyć się z Konfą. To defacto Konfa zdecyduje, kto będzie rządził bo ani jedni ani drudzy nie będą mieli bez nich większości. Chyba, że Bosak z Mentzenem będą kontynuować walkę o władze w partii i sami rozłożą ją od środka.
Ja wybory opuszczam bo jestem mi bardzo ale to bardzo daleko do jednego i drugiego kandydata. To tak jakby wybierać czy wole zginąć strzałem w czoło czy w tył głowy..

2

Padłem:
Polo donosi również, że Barcelona klasyfikuje wręcz zatrzymanie Araujo jako priorytet, ponieważ ma on profil, którego drużyna potrzebuje, zwłaszcza w meczach Ligi Mistrzów.

No zwłaszcza :) Co rok to samo. Przychodzi kluczowy moment LM i pojawią się Araujo, któremu odcina mózg

2

@Bulbazaur17 nie bierz tego szajsu od Nawrockiego albo tylko połowę działki :)

2

@gumaz zaraz wyjdzie jakaś pomroczność jasna, typ dostanie 3 lata w zawiasach i na tym sprawa się skończy. Nie wierzę w to państwo. Mi typ wjechał w auto, obtarł cały bok i uciekł. Została jego tablica rej, miałem nagrania z kamerki. Sprawa w sądzie, gościu przychodzi, przybija piątki z sędziami i prokuratorami na korytarzu. Wchodzę na salę,.sprawa umożona bo dowody zaginęły gdzieś w prokuraturze...

5

A my cały sezon nie strzeliliśmy ani razu z wolnego.

0

To lepiej Rapha w miejsce Lewego, Olmo do sprzedania i Fermin na 10. Za dużo osób, za mało miejsca jeżeli ktoś przyjdzie na LW. Lewy jest w masakrycznej formie. Nie potrafi przyjąć piłki. To już jego ostatnie chwile w profesjonalnym footballu

4

Raphinia miał dobre momenty ale szkoda, że nie potrafi dryblować. Yamal robi grę, Rapha niestety nie. Korzystał na dobrej dyspozycji całego zespołu

1

Jak nam real wygarnie Nico to masakra. Ja bym Olmo sprzedal, Rapfinia na cam, na LW Nico. Potrzeba dryblingu i szybkości a Rapha tego nie ma

0

@Lewangoooolsky serio? Balde top obrońców? Chyba w rankingu lewych obrońców w Barcelonie :)

1

Mi się ten Fort nie podoba. W meczach gdzie dostawał szansę nie było "gryzienia trawy". Były akcje gdzie przeciwnik go minął i miał puste skrzydło, a on zamiast doginać ile sił w nogach aby ubezpieczać środkowych obrońców, stawał w miejscu i się rozglądał jakby był Yamalem.

3

Wszystko cieszy oprocz beznadziejnego Lewego. Przykro to pisać ale przy tej jego fatalnej formie, jego kontuzja to najlepsze co nam się mogło w końcówce sezonu przytafić. Problem z przyjęciem piłki, problem z wygraniem pozycji. Przepuszczanie piłki do nikogo. Straszny zjazd zaliczył

0

@konajoncek ławka pewnie dlatego bo wyrwal zolta za dyskusje z lawki

1

Drukowanie idzie w najlepsze. Teraz my powinniśmy złożyć protest o zmianę sędziego to może chociaż będzie bardziej uważał na swoje decyzje podczas meczu.

1

@bezalkoholowy jak miał ją wybić jak zawodnik Interu kopnął go w nogę, którą zamierzał kopnąć piłkę? Ty tak serio? Sprawdź z kolegami, machasz nogą w kierunku piłki, drugi kopie Cię w piszczel i czy Twoja noga dalej będzie miała ten sam kierunek ruchu. Trochę fizyki.

9

Brawo Gavi. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Real wiecznie gada na sędziów i ma z tego same profity bo boją się gwizdać przeciwko nim co pokazał finał pucharu. Sędzia miał pełne majty żeby pokazać jakąkolwiek kartkę lub podjąć decyzję na niekorzyść Realu. Może to jest właśnie taktyka. Co roku ich ciągną za uszy w LM, karne widmo, czerwone kartki za akcje przeciwników, gdzie gdy zawodnik Realu zrobi to samo to ma max żółtą.
Zachowujemy się jak ofiara gwałtu, która go nie zgłosi bo co inni powiedzą.
Nie możemy się godzić na bycie ofiarą decyzji sędziowskich. Jeden wałek sędziego kosztuje nas dziesiątki mln $, prestiż i umowy sponsorskie.

2

Patrząc na półfinalistów różnimy się tym, że mamy najgorszego bramkarza i w obecnej konfiguracji jedną z najgorszych formacji defensywnych. Do 11 złożonej z zawodników półfinalistów LM, wziąłbym od nas tylko Pedriego i Yamala.

3

@Jaro510 podajesz przykład co zrobił Marciniak w dogrywce, której nie powinno być gdyby nie jego decyzje

0

@Marusek dlaczego mamy nie rozmawiać? Nazywajmy rzeczy po imieniu. Kradzież to kradzież, czy na chama czy w białych rękawiczkach

2

@PJ777 tak a Marciniak nie wpłynął swoimi decyzjami na wynik. Litości.

0

@ViscaelBarca2007 z Yamalem jest ten sam problem co z Neymarem czy Messim. Chciwy i chory na głowę ojciec. Będzie mega saga o przedłużenie kontaktu, tatuś będzie chciał zarobić prowizję życia. Kierunek? Pewnie PSG oni mają no limit.

14

Do tych co dalej chwalą Marciniaka.
Tu przypadkiem nie ma ataku na zawodnika bez piłki?
https://x.com/KaaliMrs/status/1920065969491214475

0

@BORO_12 nie zmiennik tylko ktoś zamiast niego. Zagrał kilka niezłych meczów kiedy miał miejsce w ataku. W obronie jest po prostu słaby. Wiecznie leci do lini końcowej i nie wie co ma zrobić, cofa się z piłką.

0

Prawda jest taka, że drużyny Mourinho potrafiły grać na czas o 80 do 95minuty. Co był za problem zagrać na czas końcówkę zabezpieczając swoją bramkę? Zamiast Lewego drewnialdo mógł wejść Christiansen i mogliśmy zagrać na trójkę CB z tyłu. Bez sensu była ta zmiana bo on w dogrywce totalnie nic dał. Był beznadziejny (jak zawsze ostatnimi czasy).
Wojtek mógł przytrzymać piłkę, nawet kartkę wyrwać. Flick miał w zanadrzu dodatkowe 3 zmiany, które też by zabrały czas. Do tego jakaś symulka skurczy i mamy to. Niestety życie potoczyło się inaczej

0

Mnie bardzo rozczarowuje Lewy. Jedyne co go broni to bramki w meczach, gdzie mu się chciało. Wczoraj wchodzi w 91min, tracimy gola, a on w dogrywce jest niewidoczny. Przepuszcza piłkę do nikogo i macha łapami, Thuram w 105min więcej biega niż Lewy po 15 min na murawie

0

@CLS63AMG dostajemy takich sędziów bo udajemy, że nie rozmawiamy o sędziach. Wystarczy rozkręcić szkopkę jak prześcieradła i już sędzia boi się gwizdać przeciwko i pozwala na wszystko.

0

@KamQiX przy golu na 4-3 Szczena krył krótki słupek gdzie, który kryło 2 obrońców Barcelony zostawiając obok 5m pustej bramki. Przy rożnych stoi na linii i nic z tego nie wynika. 90% sytuacji w tym sezonie gdzie ratował nas spalony po var, Szczena wpuszczał do bramki.

0

@Azi ciekawe jak miał kopnąć piłkę jak tamten go kopnął w nogę. Gdyby nie uderzenie i zbicie nogi przez zawodnika Interu, Martin mógłby kopnąć piłkę.

2

@Encore gdyby go nie kopnął w nogęz ktõrą kopał piłke to by ją wybił. Ewidentny faul

2

Marciniak wczoraj w formie. Czemu go nie pochwalił? Najlepszy na boisku z Interu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?