jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja myślę, że z Fortem jest ten problem, że jest mało ograny. Może gorzej trzyma linię spalonego niż Martin. Powinniśmy przejść do wariantu z Inigo na lewej ok 70 minuty i Araujo w środku. Mecz pieknych bramek. Oby więcej dla nas
1
To już pech. 2 sytuacjez 2 gole życia
2
Szkoda że Balde potrafi grać tylko lewą nogą i jest taki wątły. Skelly pokakazuje jak powinno sie grac na LB
2
Ja nie wiem czy to zasługa Tuska ale jakoś szybciej biegają w tych meczach ligi mistrzów w TVP niż za PISu
0
@VamoSBarca88 daleko.bo spalony
0
@L4ngusta jesteśmy bankrutami. Jak szkółka nikogo nie ma to nie.
2
Troche bawi, że PSG bez Neymara, Mbappe i Leo gra ladniejszą piłkę niż z nimi :)
1
@misterio oni maja już ligę wygrną i odpoczywają od kilku kolejek
0
@adamek20151 przy windzie na parterze jest najgorzej
0
Nie wiem czy jest jakis szybszy zawodnik niż Dembele
1
@lukaszbrk Raphinia nie ma takiego dynamitu w nogach jak skrzydlowi PSG czy Saka, a ostatnio jest bez formy
2
Wniosek jest jeden. Trzeba kupić grupkę szybkich murzynów na nowy sezon
0
@VamoSBarca88 bez przesady
0
To pokazuje ze potrzebny dobry trener ale tez, że atak musi być szybki. Nie mamy tak szybkich napastników. Z taką formą dembele to byśmy go teraz do PSG za 200 baniek puścili
61
A Lewy podrapał się pod nosem i cyk, 3 mecze zawieszenia :) Cyrk na kółkach trwa
9
Wszystko fajnie ale myślę, że Barcelona powinna już się intensywnie rozglądać za jakimś dobrym, młodym GK. Może teraz za Wojtka Marcin Bułka :) A tak serio to już ten czas bo Mats młodszy nie będzie, a ostatnie sezony miał słabe. Wojtek nie daje w meczach nic ekstra. Broni poprawnie ale od tego jest bramkarz. Większość sytuacji gdzie ratował nas var, kończyła się golem na przeciwnika, a nie obroną Wojtka.
Pozytywnie go oceniam jako człowieka, kibicuję jako rodakowi ale trzeba trzeźwo do tego podejść.
51
Kara powinna być naliczana od momentu jak dostanie od lekarzy zielone światło na grę.
1
@Dieselzor nie ma pewniaków. Będziemy dojechani po Interze, nie wiadomo czy tfu tfu jakies kontuzje się nie pojawią. To tylko piłka.
4
Chciałbym aby ich Celta wyjaśniła w weekend
41
Kolejny tatuś jak Neymara, Leo itd. Tylko czekać, aż ktoś inny da prowizję od transferu i da mu jeszcze więcej "na chleb". Słabo widzę przyszłość Yamala jeżeli ojciec będzie go prowadził.
0
@Destroyer_of_Worlds to tak prosto nie działa. Zależy co wpisał sedzia w protokol, a te małe kary na 1-2 mecze nie przechodzą na ligę
1
@D10SLEO najlepsze ze nawet tego var nie sprawdzał
1
Jestesmy beznadziejni
1
@Mankind choćby przy rożnym gdzie Cubarsi chciał dobijać a typ go położył za koszulkę
1
Sędziowie mają pełne porty. Jak mecz się nie rozstrzygnie i będą karne, nam też na wszelki wypadek nie pozwolą ich strzelać
0
Żółta ewidentna, Rudiger przerywał kontrę. Ręka rõwnież na karny... Real osiągnąc co chciał nagonką na sedziego
2
Real Madryt sie osmiesza ... dlatego zacznijmy mecz od 0:2 i Perez na VARze. Może wtedy wyjdą na murawę.
4
Bawi ten opis akcji Lewego "W 2’ groźnie uderzył na bramkę". On spartolił sytuacje, którą 90% klasowych graczy zamieniłoby na gola, a nie groźnie uderzył na bramkę. Był na około 12m, obrońca specjalnie nie utrudniał mu oddania strzału. Wystarczyło trafić w bramkę. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
1
Dlaczego Bilbao wyszło rezerwami na Real? Czemu Valverde się perfidnie podlożył?
0
Niech się za treningi lepiej weźmie i regenerację w wolnym czasie