jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak ta nasza Barcelona to klub mem. Kupili Olmo, oddali Gundo za darmo, a dalej nie mogą zarejestrować Olmo. Zaraz się okaże, że była jakaś klazula że Olmo może odejść za darmo jak go nie zarejestrują i cała kasa psu w budę
1
Brak mi słów na to wszystko. Wystarczy jedno - wstyd..
4
To dobrze pokazuje naszą politykę klubową
0
@FcPortoFan1999 akurat pograłem bts, a bałem się że z golem Puszczy będzie problem..
0
fajna ta barca one, błąd strony 504...
0
gdzie oglądacie?
4
@Midast daj mu sezon. Kontuzja Pedriego i wejscie w jego buty Olmo były najlepszym co się mogło Hiszpanii na tym turnieju przydarzyć. Smutne ale prawdziwe
1
Znowu to robimy. Inne drużyny wzmacniają konkretne pozycje solidnymi graczami, a my kupujemy Olmo, ktorego zaraz wystawia na LW i będą oczekiaali dryblingu i szybkości, mimo że to nie ten profil gracza. Za pół roku będziemy myśleli co z nim zrobić bo kontrakt długi, pensja wysoka. Kolejny zakup byle się mówiło. Potrzeba ST, LW i CDM a my kupujemy CAM, to chore.
0
Brakuje nam LW i kupujemy Olmo, żeby grał nie na swojej pozycji. To będzie tranafer pokroju Roque i Ferrana. Cena też podobna.
Jest tylu fajnych graczy nawet w la liga, ktorzy mogliby nas wzmonic
0
@Gronek słaby komentarz. Dał czy nie dał po co złośliwości. Z drugiej strony można zapytać, ze skoro wiedziałeś to mam nadzieję, że wziąłeś chwilówki na 100 tys i teraz masz na koncie 800 tys tak?
0
Każdy nasz transfer jest przeprowadzany w taki sposób, że zbiera się na wymioty. Wiecznie kombinacje rozkładania na raty, prośby o poświęcenie zawodnika, jakieś progresywne wynagrodzenia i inne cuda. Jakbym byl takim Nico szedłbym do PSG za kilkukrotnie większa kasę i niższe podatki niż do Barcy co zachowuje się jak żebrak.
2
Nie wiem co gorsze, nasz proces kupowania zawodników czy sprzedawanie przedmiotów na olx i odpisywanie januszom, że przedmiotu wartego 500zł nie sprzedam za 100zł nawet jak przyjedzie za chwile
0
@tbas bardzo fajna reklama
0
@okiemtypera_lucaxx95 wszystko pieknie wchodzi a wszyscy u buka przegrywaja finalnie
2
To co panowie, myślicie że prezentacja najgorętszego transferu lata w Barcelonie odbędzie się przy pełnym stadionie jak Mbappe? Oczywiście nie będzie nim Williams tylko Sergi Roberto na kolejne 2 sezony.
1
@Kapitan hawk pieczywo z piekarni, bazylia, kawa, wypiek pizzy, pomarańcza
3
Patrząc na nasz budżet to całe okienko transferowe będą wymieniane różne nazwiska zapierające dech w piersiach, a ostatniego dnia wpadnie prawdziwa bomba! "Sergi Roberto, oficjalnie podpisał kontrakt i przyszedł na zasadzie wolnego transferu!" Cóż za okazja!
0
Oszczędza Yamala na półfinał
0
Dziwna zmiana, mega dziwna
2
Szkoda. Około 81min w rewanżu KDB miał ich na talerzu ale postanowił strzelić z 8m nad bramką.
Już jak męczyli swoją grą w fazie grupowej wiedziałem, że i tak znowu wygrają.
To jest niesamowite, że niemal w każdej edycji jakiś topowy bramkarz ma wylew w meczu z nimi i daje bramkę za darmo.
I tak jesteśmy lepsi. Oni nie mają typu pucharów gampera na koncie co my :)
Byle do kolejnego sezonu. Mam nadzieję, że zaczniemy grać porządny football, a nie bawić się w DNA
0
@Pioter40 Pedro do nas wrócił? Nasz Pedritto z wąsikiem? Byłby lepszy niż ten Ferran i Roque razem wzięci.
0
@P33ck już mamy rekina od Pepa. Dzięki bardzo. Zresztą Alvarez wszedł na zmęczony, oddychający rękawami Real i totalnie nic nie pokazał.
0
Dobrze, że to wyjaśnił bo byśmy się nie domyślili przebiegu sytuacji :)
0
Bernardo Silva idealnie do nas pasuje. Model przegrywa z mitycznym DNA
0
Znowu wychodzi chęć własnego zarobku na interesach między kolegami ponad dobro klubu.
2
@norbi77 jak biegasz to unosisz nogi czy ciagasz nimi po ziemii?
0
@MesQueUnClub96 jak tam było bez przesady to tu nie ma o czym mowic
3
Myślę, że Real powinien złożyć wniosek od razu o ogłoszenie go mistrzem. Po co ta cała szopka.
0
@Andi18 Nie wiem co Ty macie z tym Pepem. U nas trafił złote pokolenie, samograj. Później Bayern w lidzie ogórkowej z budżetem kilkukrotnie wyższym niż druga drużyna w lidze. Następnie $ity. Niech poprowadzi takie Luton i z nimi chociaż odstanie się do kwalifikacji LM to będzie coś.
4
Po dzisiejszym meczu już wiem dlaczego było te przymiarki do Bernardo Silvy. Idealnie do nas pasuje. Mendy'ego nie przedryblował ani razu będąc skrzydłowym w tym meczu. Nie oddał celnego strzału i podawał głównie do tyłu. Pasuje do naszego DNA ..