jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem o co chodzi ale oni chyba dostali strzelania z dystansu. Olmo, Yamal, Raphinia. Wszyscy chcą wjechać do bramki i wróciło to beznadzieje cofanie akcji aż do obrony aby tylko nie stracić piłki. Każdy strzał to szansa na rykoszet, złe odbicie piłki przez bramkarza i dobitkę.
11
Nie wiem czemu jaracie się, że Real bierze Ligę skoro to Atletico obecnie gra równiej.
0
Flick stawia na złe konie i niestety przejedzie się na tym.
0
@FabianekMrozek tylko od tego jest trener aby reagować. Nas co mecz to samo
2
@Korsain Leszcz, prawdziwy leszcz
0
Z perspektywy czasu ta Barca Kumana nie była taka zła :D
3
Każdy wie, że będziemy stali na 50m i wystarczy dobrze zagrać z pierwszej piłki i obrona leży. My nie potrafimy w kontrze 3 vs 1 strzelic ani 1 vs 1.Inni mają brmkarzy, my firankę
1
My żebyśmy grali z intensywnością powinniśmy wymieniać trenera co 3 miesiące
2
@czar007 na tym etapie sezonu już wiadomo, że ferran i fati to do podawania ręczników i masowania stóp Yamalowi
2
@HarveySpecter DJ jest do sprzedania. Każdy nasz stoper ma więcej podan do przodu niż on
3
@maroon mam wrażenie, że Twoje posty mają tylko prowokować. Teoretycznie według Twoich standardów myślenia Polska też jest do zaorania i będziesz gościł gości ze wschodu bo wbrew ruskim weszliśmy do nato. Nie zapomnij zaparzyc im kawke jak Ci beda gwalcić matke jak w 44
0
@Jonyx Pena jest fatalny. Wczoraj zamiast sie rzucić do strzału zabral ręce. jedyne co obronil to po tym jak sam źle rozegrał piłkę
0
@Sebastian7 Tydzien temu zwalniali trenera i wywalali wszystkich zawodników
29
Madrycka prasa ani słowa, że ten spalony to kradzież roku, jak kiedyś co nam nie uznali gola jak piłka była 0.5m w bramce
1
Var varem, ale gramy dziś padakę jakby nasi zawodnicy na boisku, nie wiedzieli, że ci w czarnym to ich koledzy z drużyny. Sami sobie przeszkadzamy. Mokra murawa, a 0 strzałów z dystansu
1
Barca Xaviego powróciła. Oby na drugą połowę wyszła odmieniona drużyna bo oni sami sobie przeszkadzają
0
Teraz tam siedzą biedaki w wozie VAR rysują w paint'cie linię spalonego
1
@okiemtypera_lucaxx95 tak, nie palę w ogóle. Piwo tylko w wakacje jak akurat nie mam dzieci pod opieką. Da się :) Od mniejszych stawek się zaczyna, później się wtopi kilka stówek i pojawia się faza, że może odegram itd. Jak ktoś podchodzi od razu zdrowo i nastawi się, że to jest kasa do przegrania i nic więcej nie dołoży to ok.
0
@Kondziubarca spokojnie, nasi europejscy "przyjaciele" dostarczą się spowrotem, od razu na granicę Polsko-Białoruską.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Propozycja 3. Nie grać w to i nie tracić kasy bo na hazardzie nie ma wygranych w dłuższej perspektywie. Wiem to po sobie niestety i po wielu znajomych. Ja na szczęście w porę powiedziałem dość, a niektórych nie ma już na tym świecie bo przegrali cały majątek i skończyli na linie.
10
Hmm jak sobie przypomnę, że taki Yamal czy Cubarsi mają po 17 lat... ja prdl
29
Ważne, że arbiter jutrzejszego spotkania jest w pełni sił. To u królewskich w każdym meczu najważniejsze ogniwo.
0
Ostatnie miesiace Matsa to jak Valdes w najgorszych latach
8
Chyba najkrótsza kariera jaką widziałem. Żal chłopaka bo zapowiadał się znakomiecie. Wczoraj byłem nim zachwycony bo grał świetnie zarówno w defensywie jak i rozegraniu.
20
Przy tej bramce VAR zadziałał. A jak Olmo był faulowany, jak murzyn grał w siatkówkę ziemną w polu karnym i był faul na czerwo na Pedrim? Co roku to samo. Nie wiem po co ten var wprowadzali. W 90% nam szkodzi, a nie pomaga.
0
@EldoradoHaze bierz Nurofen Forte Express. To co opisujesz to albo jakiś rota, ale najprawodopodobniej Covid. Teraz bardzo dużo osób choruje u mnie w pracy i wśród znajomych.
2
Panowie podstawowe pytanie. Czy Ferrana oddalismy do City razem z Gundo? Chyba tylko w takim modelu ten ruch miałby sens. Musieli się go pozbyć bo jako jedyny mówił wprost jak brakowało chęci i charakteru. W naszym modelu jest narzekanie na trawę, sędziego, pogodę więc nie pasował do zespołu. Gościu rozegrał cały sezon podczas gdy De Jong, Pedri czy Gavi, oglądali mecze na tv w szpitalu. Deco to jedna z największych pomyłek jaka nas spotkała.
0
Jednak ta nasza Barcelona to klub mem. Kupili Olmo, oddali Gundo za darmo, a dalej nie mogą zarejestrować Olmo. Zaraz się okaże, że była jakaś klazula że Olmo może odejść za darmo jak go nie zarejestrują i cała kasa psu w budę
1
Brak mi słów na to wszystko. Wystarczy jedno - wstyd..
4
To dobrze pokazuje naszą politykę klubową