1

City widzę lubi marnować czas jak my na bezsensowne podania. Lepiej strzelić i mieć szansę na rykoszet, błąd bramkarza lub strzał życia niż holować piłkę

1

Nacho większe jaja niż Araujo

10

@blakkudium potrzeba nam silnego i szybkiego ŚDP a nie kolejnej panienki jak Pedri czy Frankie

0

@Katalonbar póki co to Dembele daje więcej w LM niż Mbappe więc będzie chichotem losu jak Dembele wygra LM i Euro i zdobędzie ZP :) ale spokojnie, Real ogra PSG w finale.

1

Potrzebujemy drugiego szybkiego, dynamicznego ofensywnego piłkarza. Może ten Luiz Enrique czy jak mu tam z Betisu? Jest kilku zawodników w La Liga lepszych niż Ferran, Roque i Lewy razem wziętych.

20

To był faul Walkera? hahaa

5

40 letni Kroos cały sezon niemal mecz w mecz. 21 letni Pedri kontuzja za kontują. Dembele odszedł do PSG i gra pierwszy niemal pełny sezon od 7 lat

4

Pięknie się na to patrzy. Gdy Real przejmuje piłkę skrzydłowi od razu szukają wolnego miejsca żeby mieć miejsce na przyjęcia piłki i na rozpędzenie się, a nasi się wklejają w obrońców

2

Ciekawe czy my kiedys doczekamy trenera z prawdziwego zdarzenia. Carlo nawet z takiego Nacho robi obrońcę co zatrzymuje Haalanda. U nas to parodia piłkarzy

0

@pres Ty tak serio czy to wpis satyryczny?

0

Niestety Kounde też miewa taki zwiechy oraz zdarzają mu się kiksy gdzie nie trafia w piłkę. Do tego Araujo, który jest świetny ale gra zero jedynkowo i albo mu się udaje albo kosi równo z trawą.

0

@Popitek12 Nie wiem co jest zabawnego we wstawianiu twitów z 2022 roku

6

@Khajio ta szczególnie pierwszym meczem w Paryżu

1

@BorzyKrzys wystarczyło zdjąć Pedriego i cofnąć Raphinie do pomocy. Dałby dużo więcej w pressingu i także umożliwił kontrowanie mając Yamala przed sobą. Xavi zdjął jedynego zawodnika co mógł coś z przodu zamieszać bo o ścianie/drewnie Lewym nie wspominam

9

Madryckie media to taki sam ściek jak nasza gra wczoraj

0

@Comentateiro a to nie Dembele zawalil setke na CN w pierwszym meczu z Live? Moglo byc po zawodach, a po latach znowu nas dobil

1

@karci0 tak graja Pedri i De Jong, ze obroncy musza rozgrywac

0

@Salchent jakis szybki, silny murzyn

0

@abram3k dopiero co go sprzedaliśmy za grosze bo był za słaby

4

@abram3k i kogo za ten hajs kupisz? Araujo to TOPka. Zawalił ten ważny mecz ale to świetny obrońca. Ani Inigo ani Chistansen nie daje tyle co on.

0

@AxelF Zobacz powtórki jeszcze raz. Araujo nie tylko położył na nim rękę ale trafił go w nogę

2

Jednak Cancelo powinien opuścić Barcę. W jednym meczu da coś ekstra w ataku, a w 2 zabierze w obronie. Pep wiedział co robil pozbywając się jego, a także wpychając nam Ferrana. Za rekinai Roque daliśmy ponad 100 baniek!! To już lepiej było Aubamayanga zostawić. Dałby więcej niż tych 2 panów.

2

Dalej budujmy pomoc na Pedrim czy De Jongu. Gundo ciągnął tą pomoc pod ich nieobecność i jakoś to wyglądało. Pedri poza asystą w meczu z PSG nie dał w tym dwumeczu zupełnie nic. Szybki silny murzyn na ŚDP potrzebny od zaraz.

1

Dobrze, że Roque nas wzmocnił za to 50 baniek. Bez niego nie byłoby tego ćwierćfinału

0

@panczo no tak, niech odejdzie. Inigo ogarnie za niego. Podobna klasa obrońcy

2

@sendesara nie wiem co brałeś ale przestań brać to świństwo

0

@BIGCULES szanujmy się. Czerwo tam było tak samo jak powinien być karny po faulu na Gundo czego nawet sędzia nie sprawdził

0

Mecz obecnej edycji LM pokazują 2 ważne rzeczy:
- jak ważne są dynamiczne skrzydła
- warto mieć pomocników strzelających z dystansu
Raphinie można szanować za wolę walki ale on jedyny kogo mija z piłką to sędzia

1

@wakawaka był ale tylko sędzia tego nie widział

2

@Sysia11 Matsa? Serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?