jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
City widzę lubi marnować czas jak my na bezsensowne podania. Lepiej strzelić i mieć szansę na rykoszet, błąd bramkarza lub strzał życia niż holować piłkę
1
Nacho większe jaja niż Araujo
10
@blakkudium potrzeba nam silnego i szybkiego ŚDP a nie kolejnej panienki jak Pedri czy Frankie
0
@Katalonbar póki co to Dembele daje więcej w LM niż Mbappe więc będzie chichotem losu jak Dembele wygra LM i Euro i zdobędzie ZP :) ale spokojnie, Real ogra PSG w finale.
1
Potrzebujemy drugiego szybkiego, dynamicznego ofensywnego piłkarza. Może ten Luiz Enrique czy jak mu tam z Betisu? Jest kilku zawodników w La Liga lepszych niż Ferran, Roque i Lewy razem wziętych.
20
To był faul Walkera? hahaa
5
40 letni Kroos cały sezon niemal mecz w mecz. 21 letni Pedri kontuzja za kontują. Dembele odszedł do PSG i gra pierwszy niemal pełny sezon od 7 lat
4
Pięknie się na to patrzy. Gdy Real przejmuje piłkę skrzydłowi od razu szukają wolnego miejsca żeby mieć miejsce na przyjęcia piłki i na rozpędzenie się, a nasi się wklejają w obrońców
2
Ciekawe czy my kiedys doczekamy trenera z prawdziwego zdarzenia. Carlo nawet z takiego Nacho robi obrońcę co zatrzymuje Haalanda. U nas to parodia piłkarzy
0
@pres Ty tak serio czy to wpis satyryczny?
0
Niestety Kounde też miewa taki zwiechy oraz zdarzają mu się kiksy gdzie nie trafia w piłkę. Do tego Araujo, który jest świetny ale gra zero jedynkowo i albo mu się udaje albo kosi równo z trawą.
0
@Popitek12 Nie wiem co jest zabawnego we wstawianiu twitów z 2022 roku
6
@Khajio ta szczególnie pierwszym meczem w Paryżu
1
@BorzyKrzys wystarczyło zdjąć Pedriego i cofnąć Raphinie do pomocy. Dałby dużo więcej w pressingu i także umożliwił kontrowanie mając Yamala przed sobą. Xavi zdjął jedynego zawodnika co mógł coś z przodu zamieszać bo o ścianie/drewnie Lewym nie wspominam
9
Madryckie media to taki sam ściek jak nasza gra wczoraj
0
@Comentateiro a to nie Dembele zawalil setke na CN w pierwszym meczu z Live? Moglo byc po zawodach, a po latach znowu nas dobil
1
@karci0 tak graja Pedri i De Jong, ze obroncy musza rozgrywac
0
@Salchent jakis szybki, silny murzyn
0
@abram3k dopiero co go sprzedaliśmy za grosze bo był za słaby
4
@abram3k i kogo za ten hajs kupisz? Araujo to TOPka. Zawalił ten ważny mecz ale to świetny obrońca. Ani Inigo ani Chistansen nie daje tyle co on.
0
@AxelF Zobacz powtórki jeszcze raz. Araujo nie tylko położył na nim rękę ale trafił go w nogę
2
Jednak Cancelo powinien opuścić Barcę. W jednym meczu da coś ekstra w ataku, a w 2 zabierze w obronie. Pep wiedział co robil pozbywając się jego, a także wpychając nam Ferrana. Za rekinai Roque daliśmy ponad 100 baniek!! To już lepiej było Aubamayanga zostawić. Dałby więcej niż tych 2 panów.
2
Dalej budujmy pomoc na Pedrim czy De Jongu. Gundo ciągnął tą pomoc pod ich nieobecność i jakoś to wyglądało. Pedri poza asystą w meczu z PSG nie dał w tym dwumeczu zupełnie nic. Szybki silny murzyn na ŚDP potrzebny od zaraz.
1
Dobrze, że Roque nas wzmocnił za to 50 baniek. Bez niego nie byłoby tego ćwierćfinału
0
@panczo no tak, niech odejdzie. Inigo ogarnie za niego. Podobna klasa obrońcy
2
@sendesara nie wiem co brałeś ale przestań brać to świństwo
0
@BIGCULES szanujmy się. Czerwo tam było tak samo jak powinien być karny po faulu na Gundo czego nawet sędzia nie sprawdził
0
Mecz obecnej edycji LM pokazują 2 ważne rzeczy:
- jak ważne są dynamiczne skrzydła
- warto mieć pomocników strzelających z dystansu
Raphinie można szanować za wolę walki ale on jedyny kogo mija z piłką to sędzia
1
@wakawaka był ale tylko sędzia tego nie widział
2
@Sysia11 Matsa? Serio?