0

@okiemtypera_lucaxx95 Taaa i nagle Pilzno, które z każdym otrzymywało bagaż bramek, grające już o nic rzuci się na Inter i wbije na wyjeździe 3:2. Śnij dalej

7

Jest tak wyjatkowy, ze na tle dziadkow Kroosa i Modrica wygladal jak junior z okręgówki. 0 kreacji zarówno z Interem jak i Realem. Z Bayernem zmarnował mega okazję. Może i talent ma ale obecnie nie daje absolutnie nic więcej niż będący bez formy Busi czy De Jong

1

Sergi, odejdz i nie wracaj

0

@vangoor karny oczywisty bo dla Realu. Gdyby był podobny faul na zawodniku Barcy to nawet var by nie sprawdzał...

10

Dembele jest podcinany ewidentnie w polu karnym Bayernu, nic nie ma. Rodrygo jest lekko przystemplowany (nawet mu noga nie została) ewidentny karny. I tak co mecz

1

@BulaKG bardzo dobra karta. U mnie gra w parze z Mbappe

1

Chłopaki dobrze kombinują. Jak "dobrze" pójdzie to za miesiąc będzie po sezonie i będą mogli wrócić ciężko pracować w swoich posiadłościach na Ibizie i Majorce

2

@Pawel13sz czeka na sedziego :)

0

@lenkas Dembele? Fakt, więkoszość podań miał zepsutych ale był pod grą. A powiedz gdzie był Raphinia? On wyszedł z szatni? A co dał Fati oprócz zabrania nam gola? Niech się inni chociażby dostosują do żenującej gry Dembele to będę go krytykował

2

Busi, który wygląda jakby biegał w slowmotion, do tego Sergi Roberto, którego żaden klub na świecie nie chce i mam przepis na sukces. Do tego Marcos Alonso w rytmie meczowym i świat jest nasz...

0

Ma ktos statystyke, co który rożny strzelamy gola? Chyba z 1 na 200 rożnych obecnie

1

@Marjando podobno koleżance w przedszkolu cos pokazał :)

1

@Bogan Ferran jest fatalny niezależnie czy gra ogony czy od początku. Ten transfer to pomyłka. Zresztą Man City nie oddałby wschodzącej gwiazdy. Byłoby ich stać aby go zatrzymać. Wiedzieli co robią.

1

@RosjaninBut nie wierzę w to, że nic by nie zrobili. W tej chwili znowu są hegemonem i szeryfem świata. Zbyt wiele mają do stracenia w swoich strefach wpływów, a cała zadyma działaby się daleko od USA. W dodatku do likwidacji tych celów wystarczą tomahawki i naloty

6

Komentarz usunięty

7

Real potrzebuje 3 strzaly na 2 gole, a my ile? 10 na 1 gola? Oni znowu wygraja ta LM grajac w ten sposob..

0

@Gappeq mnie to nie kręci. Auta rozpędzają się na prostej, mają specjalne opony, które grzeją i spadochron do hamowania. Jaki to ma związek z jazdą uliczną? Już fajniejsze wrc :) P.S. Jezdzilem jako pasazer najszybsza corvetta w Polsce. Wrazenia ze startu super ale na dluzsza mete nuda

0

@VamosVamos Lipsk to obecnie poziom Cadiz wiec nie wiem skad ta ekscytacja. Zreszta kolega Vamos dzis od rana udowadnia jaka to super pomoc ma Real. Idz na swoja strone i tam opowiadaj.

0

@Pilka_jest_okragla póki co sił to ma na 60 minut

0

@AmigoBlancos Lipsk jest w takim dole, że emocje będą jak w meczu z Mallorcą

0

@SuperPatsonFCB w meczu FC Porto chyba też coś odwalili ostatnio gdzie zawodnik z Porto stał za linią boczną, a uwzględnili go przy spalonym jako zawodnika na placu gry

5

@gaucho104 no tak, zacznijmy umniejszać Bayernowi :) W lidze mają remisy grając na "autobusy" i majac po ponad 30 stworzonych okazji do zdobycia gola. Wczoraj to my ich zdominowalismy w 1 połowie.

10

@MesQueUnClub96 Chyba żartujesz. Upa nie miał wpływu na strzał Roberta. Po prostu źle przymierzył. W drugiej sytuacji, o której piszesz po prostu powinien "dziubnąć" piłkę w kierunku bramki, a nie ją przyjmować. W dodatku przy rożnym do Lewy przepuścił piłkę do Hernandeza. To nie był jego mecz i tyle.
Fakt, że Pedri zawalił przy swoich sytuacjach ale nie zapomniajmy, że chłopak ma 19 lat. W jego wieku to i Messi nie wszystko strzelał.

0

@Nano22 Tak, od razu 8 do 0

0

Widzę grono "ekspertów" kogo to trzeba wymienić, kto nigdy nie wypali mimo, że ma 18lat itd. Ja uważam, że widzieliśmy w 1 połowie bardzo dobrą Barcelonę. Zdominowalismy Bayern na ich boisku, stworzyliśmy kilka świetnych okazji bramkowych i tylko brak skuteczności sprawił, że nie prowadziliśmy (no i sędzia co nie dał oczywistego karnego za faul na Dembele - 90% karnych dla Realu jest mniej oczywistych niż wczorajszy na Francuzie). Bayern gra kolejny sezon niemal tym samym składem. Są zgrani, doświadczeni. U nas większość zawodników gra ze sobą znacznie krócej, a wielu z nich od miesiąca. Bayern to europejski TOP czy się komuś to podoba czy nie.
Z optymizmem patrzmy w przyszłość.
P.S. Jedyny mało optymistyczny akcent to Ferran bo nie daje kompletnie nic. Nie rozumiem tego transferu, w dodatku w takiej cenie ale może mnie kiedyś zaskoczy pozytywnie :)

2

@VamosVamos
Jeszcze co do Camavingi i Touchameniego. Jestem w stanie się z tobą założyć o usunięcie konta, że nasi chłopcy nie mają ŻADNYCH szans w starcu ze ścianą jaką jest środek pola realu. Jestem tego pewny.
0:4 na Bernabeu w zeszłym sezonie. Albo tak prowokujesz albo masz zerowe pojęcie o piłce

2

@VamosVamos Skoro miałeś taką absolutną pewność mam nadzieję, ze wziąłeś kredyt na przynajmniej 500 tys. i po kursie 2 na Bayern masz już teraz bańkę i leżysz szczęśliwy na plazy. Szkoda, że Guardioli nie powiedziałeś, że ci chłopcy jak Xavi, Iniesta czy Messi nie nadają się na wielkie spotkania bo biedny tyle nawygrywał

1

Pedri to nie jest obecnie zawodnik na 90min. Ok 60min oddychał już rękawami. Za niego powinien wejść Kessie, a nie za Busiego

0

@MESSIah16 Dziwny wpis nic nie wnoszący. Kupiłem nowy dom, w Mazowieckim był nawet zakaz palenia w kominkach to jak miałem sobie zamontować piec na opał? Obecnie mam piec gazowy bo nasz rząd namawiał do bycia eko, zresztą na tamtą chwilę to było najbardziej rozsądne rozwiązanie.
Teoretycznie mogłem być jasnowidzem i kupic 100m3 drewna zajmując pół podwórka i teraz ciszyć się, że kupiłem tanio, jednak jak chcę kupic teraz drewno aby grzać kominkiem to mi krzyczą po 650zł-700zł.
Nie wiem jaka w tym moja wina jako zwykłego obywatela. Płace normalnie podatki, ciężko pracuję, a darmozjady co palą śmieciami w piecach dostali po 3000zł, które przepiją i dalej będą palili czym popadnie jak prezes pozwolił.
Ceny są sztucznie napompowane, a nie wiem czy widzieliście, że eksport drewna z PL wzrósł w tym roku o 3150% w stosunku do lat poprzednich. Dobra zmiana..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?