2

Coś czuję, że dla przyjemności obejrzę więcej w tym sezonie meczów PSG niż Barcy. Oczywiście Barcy dalej będę kibicował ale więcej przyjemności będzie z meczów PSG. Już w tym sezonie nawet Leo w składzie oglądanie większości meczów to była katorga

1

@david89 Już jakiś typ z władz Kataru powiedział, że jak PSG chce to kasa się znajdzie

0

@Hanok bo w zeszłym sezonie wygrali ligę i LM :)

0

@Kacper1432 myślę, że oni mają na to wywalone. To tak jakbyś Ty miał w pracy duże wynagrodzenie, nic nie robił i bys się dowiedział, że zwalaniają prezesa, który wszystko ciagnął ale w sumie dla Ciebie dużo się nie zmienia bo masz umowę i czy się stoi czy się leży kilka baniek rocznie się należy.

0

Może nie tyle boli sam fakt odejścia Leo co sposób w jaki się to dzieje. Byliśmy w ostatnich latach pośmiewiskiem w związku z tym co działo się zarówno w klubie (traktowanie zawodników, zwalnianie ich mailami itd) jak i na boisku (liga mistrzów). Teraz w taki sposób żegnamy naszego najlepszego zawodnika w historii. Przykre.

0

ale ci chodziarze mają powyginane nogi. Wyglądają jak niepełnosprawni

7

A ten nasz Polak rodak jak już tak chodzi to nie może przejść się do Barcelony zrobić tam porządek?

1

Cały czas zachodzę w głowę po co nam był ten Aguero skoro było wiadomo, że nie możemy spełnić limitów La Liga. Wydaje mi się jednak, że Tebes przedstawił Laporcie inną koncepcję, z tą firmą CVC i Laporta zakładał, że będzie miał wpływ kasy, który pozwoli zatrzymac Leo dlatego był spokojny. Jak wyszło na jaw ile Barca na tym straci w perspektywie lat, nie mógł na to pozwolić dlatego wstrzymał cała operację.
Leo skończy w PSG, jestem tego pewien. Będąc na miejscu katarskiego szejka i mając kasę bez limitu brałbym Leo w ciemno.

1

może jakąś zrzutkę Laporta założy na pensję dla Leo? :)

0

@Bykunn Nie chodzi mi konkretnie o odejście Leo tylko o burdel jaki jest w La liga, o to co robi Tebes itd. Do tego wywalone w komos podatki jakie muszą płacić kluby, limity płac, brak inwestorów z Kataru. Zobacz jaki hajs ma BPL z praw TV, a jaki La liga. Nawet nie ma jak tego porównywać. Kluby zamykające tabelę w Anglii mają więcej niż takie Atletico.

0

@bartekvisca w PSG na Neymara, Di Marie i trenera, z którym się bardzo lubi Poccetinho. Oprócz tego Peredes z reprezentacji. Do tego projekt sportowy wzmocniony Donnarumą i Ramosem. Pensja jak w Barcy bez obniżki. Czego tu nie łapiesz?

1

Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat La Liga będzie na poziomie Eredivisie. Barcelona będzie "produkowała" utalentowanych piłkarzy dla Man City, Psg itd

0

@AmigoBlancos ja bym powiedział... zależy..

1

Ciekawe co mu zaoferujemy jak już dostanie 10mln za sezon w PSG lub Man city

1

Ma ktoś statystyki Matsa w postaci strzały na bramkę i ilość straconych goli w ostatnich 10 meczach?

2

Mysle, ze z Semedo, Rakiticem, Vidalem w skladzie ugralibysmy wiecej. Sami sie oslabilismy przed sezonem. Nie wspomijac o Suarezie, ktory irytowal ale potrafil tez wygrywac sam mecze

0

@StrengthAndHonor remis Atletico nic nam nie daje

1

@AmigoBlancos dzięki za wyjaśnienie

0

Ktoś oglądał mecz Realu? Jakim cudem sędzia przedłużył mecz o 6 minut? Nie kojarzę żadnego meczu w tym sezonie gdzie sędzia dał nam aż dodatkowe 6 minut na gonienie wyniku. Nie wspominając o meczu gdzie sobie mikrofon 5 minut poprawiał...

0

@LUPR widocznie się więcej nie dało wydrukować żeby cały świat nie widział

3

Wszystko zależy komu sędziują. Jestem przekonany, że gdyby to Real był na boisku, wszystkie te decyzje byłyby oczywiste dla sędziego i na korzyść królewskich

1

@AmigoBlancos nie wejdziesz bo jak przegramy strona padnie jak sie zlecaja la ramblowe Jacki Gmochy + hala dzieci

4

@Ronaldinho10VB o czym Ty w ogole piszesz. Nie zycze Ci zeby Twoja zona byla zmuszona do noszenia w brzuchu dziecka, ktore i tak umrze zanim sie urodzi lub tuz po porodzie lub zeby walczyla o zycie na intensywnej terapii bo ciaza byla poza maciczna..
Ja znam takie przypadki, a nie latwych koleznek..

3

Jeden z moich ulubionych graczy ostatnich 20 lat

1

jak my chcemy cokolwiek ugrać bez napastnika?

5

Gol życia Benzemy i swojak Desta. Ten Zidan to ma pakt z diabłem podpisany. Oni wygrają La ligę i LM jak nic,

0

Po cholerę Dembele jest wystawiany na ST? On tam kompletnie sobie nie radzi. To jest typowy skrzydłowy. Dużo większe zagrożenie stwarza grając na skrzydle co pokazało wiele spotkań w tym sezonie. Jakoś Zidane Viniciusa nie wystawia na ST mimo, że jest najszybszy.
Nam brakuje ST, prawdziwej 9. Żadne Griezmany czy Braith tego nie zmienią.

0

Kochani, kto miał strzelać te bramki? Całą pierwszą połowę graliśmy Dembele na ST i Messim wracającym na środek boiska. Wiadomo, że w 99% każda akcja, która rozpoczyna Leo, kończy się odegraniem piłki do niego. Dembele kopie się w czoło i bramek nie strzela. Pedri to nie Pedro ani nie Iniesta. Nie potrafi minąć rywala, nie jest szybki, nie ma strzałów. Ewentualnie nieźle poda chociaż i to mu nie wychodziło.
Dest miał wywalone. Był najgorszy w 1 połowie na boisku.
Real z tak śmieszym składem, w większości zmienników i emerytów ograł nas grając możliwie najprostszy football. Przykre.

2

Czyli Real bierze LM. Man city ma zniżkę formy, a PSG się obs*a w finale z Realem.
To jakiś kosmos, mając Benzemę z przodu i nikogo więcej walczyć o LM i La liga

0

W finale LM będzie Bayern i Real.
Chciałbym, żeby Lewy wsadził kilka bramek jak za czasów gry w Borussi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?