jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sędziowanie w bbva wchodzi na nowym poziom!
0
Ale sędziowanie pod Granda. Aż przykro patrzeć tak samo jak na naszą grę
0
Matko kogo żeśmy kupili. Sergi Roberto idz na LB. Gorzej nie bedzie
2
pytanie po co ten var skoro po faulu puszczaja gola. Gosciu nie atakowal plki tylko Lengleta..
0
@Phatro Mało się różni póki co. Pewnie do pierwszego patcha
20
Ernesto my cierpimy od kiedy jesteś trenerem
8
@Chwytliwy a znasz stałe fragmenty z nie stojącej piłki?
13
Śmieszy mnie nieco komentowanie przez Was gry Ansu. Ludzie, to 16 latek!! Przypomnijcie sobie co robiliście i na jakim poziomie fizycznym byliście jak mieliście 16 lat!! Gościu wychodzi na Borussię na jednym z największych stadionów w Europie i gra odważnie, próbuje dryblingów.
Nie oczekujcie, że to będzie drugi Leo rozgrywając swój 4 mecz w barwach Barcy.
1
@VanBest A myślałem, że bedzie wygladalo tak: $
30
Wybrałbym bardzo dobrze gdyby w trakcie zwolnili Valverde
13
Miał przyjść Brazylijczyk do Barcy, a odszedł Brazylijczyk. Nasi informatorzy nieźle kombinowali ale nie w tą stronę
0
@ranger3120 a gdzie dysk ssd?
0
Z jednej strony cieszymy się, że mamy dobrego bramkarza, a z drugiej Mats puścił 5 goli w 3 spotkaniach. Przeciwnicy oddali w nich w sumie 13 celnych strzałów więc częściej niż 3 strzał na naszą bramkę kończy się golem.
Patrząc jednak na niektóre z tych bramek to mieliśmy pecha bo zawodnicy w meczu z nami oddawali strzał życia.
Ciekawe jak dalej będą wyglądały statystyki Matsa i jego gra.
0
I golfista Bale jest bardziej decydujacy niz nasz Dembele i Griez razem wzieci, a kosztowali 250 baniek
0
hahha w meczu Porto gosciu dostal czerwo w 1 minucie. Wedlug mnie tam powinna byc zolta ale wiadomo, sędziowie wiedzą swoje.
1
Coż. Kupujemy wypalone gwiazdy i takie efekt. Im nie zależy żeby gryźć trawę
4
Paco kolejna bramka dla Dortmundu.. Sprzedaliśmy do za ile 25mln? I mamy Dembele za 120
0
Patrząc na nasz terminarz, to do konca grudnia może być po sezonie i nasze "gwiazdy" będą się mogły udał na odpoczynek
0
Z drugiej strony jak Pique miał wyskoczyć do tej piłki? Ręka była nabita z 30 cm, co miał z nią zrobić? W druga stronę gościu powalil Ansu nie będąc zainteresowanym piłką.. i nic nie było.. Chore te przepisy
1
ANNNNNNNNNNNNNNSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
3
Hahha nie oddaliśmy celnego strzału w meczu z beniaminkiem haha
3
Fatalny mecz Semedo póki co
6
Osasuna nas ośmiesza. Nasz jeden piłkarz zarabia tyle co wszyscy razem wzięci z Osasuny. Myślecie, że Neymar coś tu zmieni? Serio?
0
@Janas11224 @Messibestplayerintheworld Dzięki
0
Do kiedy trwa okienko? Do 1 września?
1
@Bruttal Szkoda, że nie mieli jak oddechu złapać
0
@Gaucho Lipa, nie zgniótł butelki :/
0
@bolo93 Kwestia minut
0
@El dominatore bardziej z Rakiticem :)
1
Nie rozumiem trochę tego wywiadu. Jego syn sam przyjechał majac 6-7 lat? I ojciec nie wiedział, że jego syn gra w piłkę?