jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja bym chciał zobaczyć Griezmana na pozycji Iniesty. Ciekaw jestem jakby to funkcjonowało bo Francuz jest dość dobry również w walce w defensywnie (jak to większośc graczy Simeone).Do tego dobrze trzyma się na nogach, ma dobre podania i przegląd gry. Wówczas skład:
Mats
Semedo Pique Umtiti Alba
Vidal
De Jong Griezman
Messi Suarez Dembele
Raczej tego nie dożyję za Valverde ale chciałbym, choćby w meczu o pietruszkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jakchcesz Nie bardzo rozumiem dlaczego De Ligt miałby rywalizować z Sergio o 1 skład
0
A może by tak zainteresować się tym Isco lub Assensio? Ktos do środka pola by się przydał. Isco ma styl gry podobny to Thiago
2
@Nano22 Ja tylko kox, dziwki, hazard i alkohol. Nie nadzwyczajnego :)
0
Ja jestem na nie jeżeli chodzi o Neymara. Uwielbiałem go ale jego czas już minął. Jak mamy kogoś to gracza kreatywego do środka pola
0
@dymek17 Ja kiedyś tak do Władysławowa w sezonie w ciemno pojechałem. Pierwszy dzień wyjazdu straciłem na szukanie noclegu, a i tak jedną noc musiałem przespać w aucie.
0
@Barcelismo a później sobie przypominasz, że za ich plecami stoją Busquest i Rakitic i emocje opadają
4
Z ławki zdobędzie bardzo dużo
0
Daremna ta Brazylia.
0
Fatalny jest Coutinho. Strasznie mało widzi na boisku i podejmuje złe decyzje
9
@Chwytliwy ale co robi nie tak? Odszedł od tej cholernej poprawności i w końcu powiedział to co widzą wszyscy, a nie wypada powiedzieć?
0
Zastanawia mnie jak to jest, że Atletico i kluby PL chcą Semedo, a nikt nie zgłosi się po ulubieńca La Rambli - Sergi Roberto. Według wielu znawcõw tutaj Hiszpan czapką nakrywa na PO Semedo. Do tego jest świetnym pomocnikiem. Czemu nie biją się o niego najmocniejszw kluby? Nie czaję..
1
@Colon ja wsuwam draże korsarz :)
0
@Kajtek77 gdzies w tv bedzie za free?
1
@SeeleyBooth To samo pomyślałem :)
1
Zysk netto z Andre Gomesa 12mln? A pisali, że Everton zapłacił 25mln. To w Hiszpanii 100% podatku jest?
11
To już tylko 275mln brakuje nam na Neymara
1
Pismaki dzieki wypowiedzi wlasciciela PSG maja zapewnione okładki na całe lato. Najpierw przez miesiąc był De Ligt, później 2 tygodnie o Griezmanie i będą 2 miesiące o Neymarze. Real kupuje, a my spekulujemy i tracimy czas na nierealne transfery.
Zreszta to ma nie być klub spokojnej starości z towarzystwem wzajemnej adoracji tylko grupa zawodników rządnych zwycięstw gryzących trawę od pierwszego gwizdka sędziego.
8
Neto + 30mln i można zacząć rozmawiać. Wymiana 1:1 to nawet jest mało śmieszny żart
23
Kiedy my ostatnio zgarnęliśmy kogoś Realowi? A no tak Andre Gomesa za niemal 50 baniek!! Też zarząd to kpina. Już pomijam zachowanie samego zawodnika ale tak nieudolnego zarządu to chyba nawet Legia nie ma
1
@Bagsik88 Już ja widzę jak Barca wyciąga Courtoisa lub Hazarda. Saga by się do 2030 ciągnęła
25
Dla mnie jest niesamowite jak Perez potrafi robić zakupy. U niego nie ma "kwestia godzin". Chce, idzie i kupuje. U nas podchody co roku, "dyrekcja obserwuje", "zawodnik się zastanawia", "Barca negocjuje". "Barca nie jest w stanie zapłacić tyle co inne kluby". Piłkarze nagrywają śmieszne filmiki grając nam na nosie.
Perez mówi chce, cyk i jest. Wcale się nie zdziwię jak wyciągnie Mbappe z PSG.
W dodatku nasze "negocjacje" to jakiś śmiech, zarówno przy zakupie jak i sprzedaży. Perez kupuje Hazarda i Jovica za tyle co my kupiliśmy Dembele, który jest jeźdźcem bez głowy spóźniającym się na treningi i wolącego konsolę niż realną karierę.
Przy sprzedaży zawodników nasze negocjacje polegają na tym abyśmy jeszcze nie dopłacili do zawodnika, a nie na nim zarobili.
0
@KingKahuka Inieste z niego zrobil
0
De Ligt poszedl na raz. De Jong rowniez daje sie oszukiwac jak junior balansem dziala. Widac, ze to mlode chlopaki i sporo jeszcze pracy przed nimi
1
Czyli Rakitic zostaje
0
Barto pokazuje Valverde i mówi: "Widzisz te puchary, wtedy chłopaki mieli jaja, walczyli do końca, a trener miał pojęcie o footballu. Kiedyś to było.."
1
@SeeleyBooth Jeśli Ty to ten na avatarze to widzialem Cię kilka razy :)
2
@Nano22 Średni budżet Leicester z tytułu praw TV to ponad 100mln rocznie. Valencja ma o połowę mniejszy...Przy okazji piłkarze Barcy obejrzą finały europejskich pucharów w TV, a gdzie są Tottenham, Liverpool czy Chelsea?
24
@Nano22 Bo to nie były 2 porażki o puchar gampera i w lidze, po tym jak już ją wygraliśmy. To była nie porażka tylko kompromitacja/frajerstwo w półfinale LM i przegrana w finale pucharu.Zerknij sobie na budżet, wpływy z UEFA czy z praw TV kontra Valencia. Barca i Real są zobligowane do wygrywania w Hiszpanii wszystkiego