1

Ja bym chciał zobaczyć Griezmana na pozycji Iniesty. Ciekaw jestem jakby to funkcjonowało bo Francuz jest dość dobry również w walce w defensywnie (jak to większośc graczy Simeone).Do tego dobrze trzyma się na nogach, ma dobre podania i przegląd gry. Wówczas skład:

Mats

Semedo Pique Umtiti Alba

Vidal

De Jong Griezman

Messi Suarez Dembele

Raczej tego nie dożyję za Valverde ale chciałbym, choćby w meczu o pietruszkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jakchcesz Nie bardzo rozumiem dlaczego De Ligt miałby rywalizować z Sergio o 1 skład

0

A może by tak zainteresować się tym Isco lub Assensio? Ktos do środka pola by się przydał. Isco ma styl gry podobny to Thiago

2

@Nano22 Ja tylko kox, dziwki, hazard i alkohol. Nie nadzwyczajnego :)

0

Ja jestem na nie jeżeli chodzi o Neymara. Uwielbiałem go ale jego czas już minął. Jak mamy kogoś to gracza kreatywego do środka pola

0

@dymek17 Ja kiedyś tak do Władysławowa w sezonie w ciemno pojechałem. Pierwszy dzień wyjazdu straciłem na szukanie noclegu, a i tak jedną noc musiałem przespać w aucie.

0

@Barcelismo a później sobie przypominasz, że za ich plecami stoją Busquest i Rakitic i emocje opadają

4

Z ławki zdobędzie bardzo dużo

0

Daremna ta Brazylia.

0

Fatalny jest Coutinho. Strasznie mało widzi na boisku i podejmuje złe decyzje

9

@Chwytliwy ale co robi nie tak? Odszedł od tej cholernej poprawności i w końcu powiedział to co widzą wszyscy, a nie wypada powiedzieć?

0

Zastanawia mnie jak to jest, że Atletico i kluby PL chcą Semedo, a nikt nie zgłosi się po ulubieńca La Rambli - Sergi Roberto. Według wielu znawcõw tutaj Hiszpan czapką nakrywa na PO Semedo. Do tego jest świetnym pomocnikiem. Czemu nie biją się o niego najmocniejszw kluby? Nie czaję..

1

@Colon ja wsuwam draże korsarz :)

0

@Kajtek77 gdzies w tv bedzie za free?

1

@SeeleyBooth To samo pomyślałem :)

1

Zysk netto z Andre Gomesa 12mln? A pisali, że Everton zapłacił 25mln. To w Hiszpanii 100% podatku jest?

11

To już tylko 275mln brakuje nam na Neymara

1

Pismaki dzieki wypowiedzi wlasciciela PSG maja zapewnione okładki na całe lato. Najpierw przez miesiąc był De Ligt, później 2 tygodnie o Griezmanie i będą 2 miesiące o Neymarze. Real kupuje, a my spekulujemy i tracimy czas na nierealne transfery.
Zreszta to ma nie być klub spokojnej starości z towarzystwem wzajemnej adoracji tylko grupa zawodników rządnych zwycięstw gryzących trawę od pierwszego gwizdka sędziego.

8

Neto + 30mln i można zacząć rozmawiać. Wymiana 1:1 to nawet jest mało śmieszny żart

23

Kiedy my ostatnio zgarnęliśmy kogoś Realowi? A no tak Andre Gomesa za niemal 50 baniek!! Też zarząd to kpina. Już pomijam zachowanie samego zawodnika ale tak nieudolnego zarządu to chyba nawet Legia nie ma

1

@Bagsik88 Już ja widzę jak Barca wyciąga Courtoisa lub Hazarda. Saga by się do 2030 ciągnęła

25

Dla mnie jest niesamowite jak Perez potrafi robić zakupy. U niego nie ma "kwestia godzin". Chce, idzie i kupuje. U nas podchody co roku, "dyrekcja obserwuje", "zawodnik się zastanawia", "Barca negocjuje". "Barca nie jest w stanie zapłacić tyle co inne kluby". Piłkarze nagrywają śmieszne filmiki grając nam na nosie.
Perez mówi chce, cyk i jest. Wcale się nie zdziwię jak wyciągnie Mbappe z PSG.

W dodatku nasze "negocjacje" to jakiś śmiech, zarówno przy zakupie jak i sprzedaży. Perez kupuje Hazarda i Jovica za tyle co my kupiliśmy Dembele, który jest jeźdźcem bez głowy spóźniającym się na treningi i wolącego konsolę niż realną karierę.
Przy sprzedaży zawodników nasze negocjacje polegają na tym abyśmy jeszcze nie dopłacili do zawodnika, a nie na nim zarobili.

0

@KingKahuka Inieste z niego zrobil

0

De Ligt poszedl na raz. De Jong rowniez daje sie oszukiwac jak junior balansem dziala. Widac, ze to mlode chlopaki i sporo jeszcze pracy przed nimi

1

Czyli Rakitic zostaje

0

Barto pokazuje Valverde i mówi: "Widzisz te puchary, wtedy chłopaki mieli jaja, walczyli do końca, a trener miał pojęcie o footballu. Kiedyś to było.."

1

@SeeleyBooth Jeśli Ty to ten na avatarze to widzialem Cię kilka razy :)

2

@Nano22 Średni budżet Leicester z tytułu praw TV to ponad 100mln rocznie. Valencja ma o połowę mniejszy...Przy okazji piłkarze Barcy obejrzą finały europejskich pucharów w TV, a gdzie są Tottenham, Liverpool czy Chelsea? 

24

@Nano22 Bo to nie były 2 porażki o puchar gampera i w lidze, po tym jak już ją wygraliśmy. To była nie porażka tylko kompromitacja/frajerstwo w półfinale LM i przegrana w finale pucharu.Zerknij sobie na budżet, wpływy z UEFA czy z praw TV kontra Valencia. Barca i Real są zobligowane do wygrywania w Hiszpanii wszystkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?