3

Robiliśmy wszystko żeby tego mistrza dziś nie świętować

1

Mats by to obronil. Zdazylby wstac

18

Już jednego artystę od liczb mieliśmy. Właśnie z więzienia wyszedł ;)

68

Jakbyście Paxa nie znali. To jest hejter Semedo największy na fcbarca.com. Ten post był tylko po to napisany aby podkreślić brak asysty w 45 meczach, a nie żeby dobrze mu życzyć

0

To co, niedlugo pojedynek Roberto vs Mane. Bedzie sie dzialo..

0

Widziales ich sklad?

3

Ciekawe co powiedział LEo Smallingowi, ręki sobie nie podali

0

Mecz w Rzymie nas niestety niczego nie nauczył. Czy Valverde im przypomniał przed meczem, ze mamy przewage tylko 1 bramki?

2

Roberto vs Rashford lub Martial... Będzie oglądał ich plecy jak swojego czasu Bartra Bale'a

0

Ja dalej uważam, że powinien odejść. Bramka zapadnie w pamięci na zawsze ale w ogólnym rozrachunku pucharu nie dała. Piłkarz niestety z niego przeciętny.

9

Martwi Coutinho. Wchodzi na boisko na podmeczonego przeciwnika zamykakacego tabele i nie pokazuje zupelnie nic. Zadnego ciagu na bramke, zadnego udanego dryblingu czy strzalu.
Dembele popelnia sporo zlych decyzji ale prawda jest taka, ze jak Dembi ma pilke mozna sie spodziewac wszystkiego.
Szkoda niewykorzystanej sytuacji ale i tak uwazamz ze jak beda go omijaly kontuzje to bedzie z niego pociecha.
Co do Coutinho cieszylem sie jak dziecko gdy przychodzil, a obecnie mam mocno mieszane uczucia

27

No to czekamy aż Pax wejdzie i zjedzie Semedo jak psa.

2

Albo Valverde sie ogarnie i zmieni Sergio na Vidala, a na miejsce Serio da Rakiete albo Serio wyleci z hukiem, a w dodatku nie zgara w rewanzu.
Wynik dobry ale znowu dla nas gol Own Goala, a najgrozniesze akcje dla Man Utw tworza nasi pilkarze

2

Mam szacunek do Man utd ale wydaje mi się, że obecnie mamy mocniejszy skład w każdej formacji. Jedynie na bramce remis

12

Od kilku dni ja jestem mistrzem kataru. Mam tak zawalone zatoki, że nie czuje zapachu ani smaku :(

0

Uff. Jednak myślę, że Barcelona ma swój honor i po zeszłorocznej szopce go odpuszczą

0

Simeone nie zawiesili. Dostał karę finansową i już.

59

Trochę dziwne powoływać Umtitiego co jeszcze nie złapał rytmu meczowego, a nie brać Lengleta który jest w mega formie w ostatnim czasie.

1

Ja nie przepadam za Valverde ale mówiąc szczerze rozliczany jest przede wszystkim z wyników. Nawet jak będziemy co mecz wygrywać jedynie jedną bramkę, przegramy X meczów, a i tak zgarniemy tryplet, to dla Zarządu będzie informacja, że trener dobrze wykonuje swoją pracę.
Zrozumcie, że to jest jego praca, z której wyników jest rozliczany.

66

To odśpiewanie hymnu przez kibiców.. aż miałem ciarki na plecach. Do tego nagrodzenie Leo owacją na stojącą. Szacun, Betis ma świetnych kibiców, a w dodatku gra fajną piłkę. Nie można ich nie lubić :)

0

Można było trafić porto

4

To skoro gramy w finale jako goście to bramki liczą się podwójnie? :)

2

Wisiał ten obrońca na lenglecie 2 rękami i nie ma faulu. Casemiro nei trafia w piłkę i karny. Cały var

0

A my mamy? Takie Juve nas dociśnie i będą pełne portki i panika. Baa, jutro z Lyonem będzie nerwówka

5

Żebyśmy my jutro do niej nie dołączyli. Lyon stać na strzelenie nam gola. Wtedy się zacznie..

6

No Krzysiek jako środkowy obrońca będzie wymiatał

1

Ja przypuszczam, że jak przyjdzie Holender to będzie wyglądało to tak, że przyszły sezon będzie grywał w kratkę, a w jeszcze kolejnym Pique usiądzie na ławce i będzie grał pojedyncze mecze, a za 2 lata zakończy karierę. Pique już kilka razy sugerował, że nie będzie ciągnął kariery na siłę, że interesuje go biznes co zresztą pokazuje.

1

No fajno, a kto z tej 4 zgodzi sie ma grzanie ławki?

2

Gdzie Ty widziałeś światło bramki? Piłka leciała jak po strzale Ramosa z karnego

0

W tej akcji chyba Frankie faulował Viniciusa bo atakował jego, a nie piłkę. Późniejsze minięcie Modrica (przypominam - zdobywcy złotej piłki!) kozackie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?