jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To poczytaj madrycka prase z ostatniego tygodnia. Chlopak mozna powiedziec, ze ma potencjal ale juz wielu takich bylo wiec poczekajmy. Co by nie mowic Dembele tez stary nie jest ani Malcom. Zobaczymy czy i ewentualnie ktory z nich bedzie prawdziwym crackiem za kilka lat. Wszysyc maja podobne szanse
19
Tu nie chodzi o użytkowników, to madryckie media nakrecily jakies porownania, ze juz jest lepszy niz Messi stad byky wielkie oczekiwania, ze zobaczymy conajmniej polaczenie Ronaldinho i Neymara w jednej osobie
0
Kiedyś jak byłem na wakacjach to też się dziwiłem. Mam sasiadkę z Gołdapi, mõwi np pokrywko zamiast pokrywką, sie nie bój zamast nie bój się i wiele innych tekstów.
1
W podlaskim tak się mówi. Nie wiem po co się uczepiliście chłopaka.
7
Ramos bez kartki? Serio? A Modric ile.moze faulowax?
0
Serio Alba chcial za to rzut karny? Alba plzzzz
0
W taki sposob to i Tello akcje nakrecal.
0
A co w tym dziwnego? Gra straszna kupe od poczatku sezonu
0
Z tym, że Semedo się nie dał. Szkoda, że Rakitic gra taak kupe
3
To co kochani. W drugiej połowie Roberto za Semedo i Messi za Malcoma i jazda hahahha. Valverde nas nie zawidzie
0
Zbierajmy na tego Mbappe choćby miał 400mln kosztować..
0
Tam był faul na Benzemie
0
Powiem Wam, że pykamy ich jak chcemy... szkoda tylko, że na naszej połowie
1
Ten Malcom to musi walić wiecznie w środek bramki? Fatalny jest. Jak my mogliśmy za niego dać 40 baniek
3
Matko jakby tam był CR7 to byśmy już z 0:3 dostawali
2
Suarez to fenomen. Jak można być jednocześnie tak ch*** i tak dobrym?
2
Rakieta gra mega piach,
1
To jak panowie, będzie ta manita, o której mówiliście przed meczem?
2
Tylko wołowiny nie kupuj
0
Dowiedział się, że Valverde go nie powołał na mecz z Realem i jeszcze jedną noc może zarwać na konsoli :) A angina to skąd myślicie? Za dużo zimnego piwa podczas leczenia kontuzji.
16
Biały szybko się brudzi i już nie wygląda tak ładnie na boisku. Po drugie kojarzy się z naszym odwiecznym rywalem. Dobrze, że odrzucili.
7
Zaraz się okaże, że to transakcja wiązana ze sprzedażą Paulinho ;)
2
Jaki nasz? Oficjalnie Barca potwierdzila sprzedaż więc nie nasz :)
1
Kurde, ja chyba w innym kraju żyje. Nie jestem sympatykiem żadnej z partii ale pisanie, że paliwo, żywność czy woda podrożały o 70% to jakiś smieszek wymyślił albo płaci w innej walucie niż PLN :)
1
My mamy doła? Bez jaj. Bo zremisowaliśmy z Valencia?
19
Pewnie jeszcze leży pijany ze szczęścia :)
20
Dopiero niedziela wieczór, a wszyscy gadają już o Piątku :/
0
Spokojnie, niedlugo oddasz z nawiązką :)
1
Podlicz jak możesz bo nie przypominam sobie zbyt wiele. Nastepnie porownaj z Roberto, ktory dal Valencji karnego i objezdzali go jak dziecko.
Ciekawe jak Semedo ma zlapac regularnosc gajac co 2-3 mecz lub wchodzac na jedna polowe, ewentualnie jako zmiennik.na 5min.
0
Ty tak na powaznie?