jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdzie Ty widziałeś światło bramki? Piłka leciała jak po strzale Ramosa z karnego
0
W tej akcji chyba Frankie faulował Viniciusa bo atakował jego, a nie piłkę. Późniejsze minięcie Modrica (przypominam - zdobywcy złotej piłki!) kozackie
3
Tak ostatnio jak wszyscy wróżyli Viniciusowi złote piłki zacząłem się zastanawiać jak się potoczy jego kariera pod względem kontuzji. Wielu było utalentowanych grajków, którym kontuzje rozbiły karierę choćby Pato.
Teraz z tego co czytałem Vinicius wypada na 2 miesiące i nie zagra do końca sezonu. W kolejnym można powiedzieć, że zaczyna wszystko od początku. Ciekawe na ile pozwoli mu jego zdrowie i czy to nie początek jego końca.
Wiem, że to nie nasz problem tylko Realu.
Z drugiej strony pokazuje jak wszystko może się zmienić w przeciągu tygodnia. W prasie było straszenie Viniciusem, Realem który ograł Atletico, a wyszło jak wszyscy widzą.
Podobnie może być z nami. Może być tak, że odpadniemy z Lyonem mając gorszy dzień (nie oszukujmy się ale piłkarsko ich przerastamy) lub od Lyonu zacznie się nasz marsz po kolejną w historii LM. Mam nadzieję, że ta druga wersja się sprawdzi.
0
De Jong ma DNS Busiego. Lubi kiwać się pod własnym polem karnym i doprowadzać kibiców niemal do wylewu :)
39
Wiem, że by nie miał szans grać w pierwszym zespole ale jakoś mi przykro po przeczytaniu tego artykułu. Widać jak wiele znaczy dla niego Barca i jak go ukształtowała jako człowieka. Powodzenia Sergi. Oby kontuzje Cie omijaly
0
Ramos zna swoje miejsce. Pada do stop przed najlepszym GK na swiecie
0
Ciekawe czy Rakitic rozpoczął już regenerację przed finałem pucharu katalonii. Valverde mu nie odpuści. nie ma zlituj :)
0
Wyjaśnij mi gdzie napisałem te głupoty bo wychodzisz na kolejnego internetowego napinacza nie mającego nic sensownego do napisania.
0
Trochę martwi mnie gra Dembele. Grał strasznie zachowawczo. Do tego on nie bardzo potrafi dryblować tylko podobnie jak Vinicius potrafi wypuścić sobie piłkę.
Nie ma tego co Leo, czy choćby Neymar czy Ronaldinho swojego czasu, że potrafi stworzyć przewagę. Jak Carvajal go dopadał to od razu oddawał piłkę.
Strzały też takie na alibi dziś oddał. Mało porywający mecz w jego wykonaniu.
3
Vidal to jest to. Pięknie pokazuje białym gdzie ich miejsce.
8
Skoro sędzia pozawala na takie zachowania to niech Valverde wpuści Vidala na drugą połowę i kolega Vinicius resztę sezonu spędzi na rehabilitacji
5
Przecież to jest czerwo dla ramosa. Lahoz to chyba sobie tam kawkę popija
10
Jakaś kpina co ten dziad sędziuje
2
To jest jakiś żart. Gościu pierw 3 razy na chama fauluje, teraz chce wymusić karnego i dalej nic.
0
RAkieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeta
1
Rozumiem, że real jak zwykle może nieskończoną ilość chamskich fauli nam fundować. Jeden faul serio i żółtko, ich LB 2 chamskie faule, teraz Carvajal i nic
3
Busquest to ma jednak pusto pod tą kopułą. Po co on się dalej kiwa na swojej połowie?
3
Sergio to to się myślenie wymyśla. Kiwa jak paralityk, a mimo to wchodzi w dryblingi na własnej połowie
0
Grunt to dobrze zacząć. Beznadzieny Rakitic, a chwile później głupi faul
2
Matko bosko, ten Vinicius to będzie objeżdżał Roberto jak chce. Pewnie Roberto wyleci za czerwo w drugiej połowie.
4
Czemu nie możemy wyjść 4231 jak z Sevilla w końcówce? Fajnie to działało,a dodatkowo Dembele zagrałby na prawej wraz z Semedo. Oni dobrze się rozumieją, jest miedzy nimi chemia boiskowa
0
Ciekawe czy Real wyjdzie jutro najmocniejszym składem mając w głowie przyszłotygodniowe spotkanie z Ajaxem.
Pewne jest, że zagra Ramos. Być może Bale dostanie szansę od pierwszej miniuty. Przypuszczam zmianę Modrica na Asenjo.
0
No w zeszlym roku nasz reakcja w meczu z Roma byla kozacka
5
Myślę, że jakby z Viniciusem miał walczyć Roberto to by nie dograł meczu do końca. Semedo nie zagrał dobrze ale też nie zagrał zle
0
Ahahhahahaha co za strzal
0
Za 3 dni gramy z Realwm znowu, prowadzimy 3:0 a masz trener nie robi 3 zmiany. Co za typ
0
Valverde chce nasz sklad wzmocnic i wchodzi na boisko
2
Ten Vazquez wyglada jak syn sedziego. Identyczny jest
1
Dembele zrobil wiecej niz Suarez
1
Spokojnie, w drugiej polowie Coutinho za Dembele, Vidal za Semedo i bronimy wyniku. Pewnie dopiero po meczu Valverde sie zorientuje, ze musielismy strzelic gola