1

Tak slabej Barcelony na SB nie widzialem od lat

2

Niestety nie ma alternatywy. Pis rozdaje miliardy ludziom, a PO rozdawało miliardy między sobą. Jedni i drudzy zadłużyli Polskę, jedni i drudzy działają na jje niekorzyść. Z tego względu pewnie większość narodu wybierze tych co dają coś za darmo (nie rozumiejąc, że rząd nie ma swoich pieniędzy tylko rozdaje pieniądze podatników). Cięzki los nas czeka.

18

Szacun dla madryckich gazet, że podeszły do tematu tego wydrukowania meczu uczciwie.

0

Rezerwowych nam brakuje?

27

Azi, przestań być hejterem czy fanboyem tylko logicznie oceniaj to co się dzieje. Zauważ, że od zawsze było tak, że w meczach gdzie ważne było grać na 0 z tyłu obaj boczni obrońcy nie zapuszczali się pod pole karne przeciwnika, tylko jeden z nich.
Druga sprawa to po co Semedo ma biegać to ataku jak i tak Leo zagra przerzut do Alby wbiegając na piłkę zwrotną, poda do Suareza lub spróbuje dryblingu, ewentualnie strzału.
Od dłuższego czasu tylko te 4 opcje bierze pod uwage.
Przypomnij sobie ile Leo wymieniał podań z Alvesem, nawet dla zabawy. Alves był jego ziomem, kimś takim kim jest obecnie Suarez pozaboiskowo.

Obejrzyj mecz jeszcze raz i zwrõć uwagę, że ani Mendy ani Depay nie chcieli z nim wchodzić w 1 vs 1. Roberto objezdzali z palcem w d, a jednak tego slabego wg Ciebie portugalczyka sie obawiali.

Myślę, że Semedo powinien odejść bo nigdy nie spełni Waszych oczekiwań. Dobrze broni to źle bo nie atakuje. Wyjdzie to ataku co skutkuje większą ilościa miejsca na jego stronie to też źle bo sie nie teleportowal i nie zabokował dośrodkowania.
Ehh

37

Coś czuję, że w sobotę z Sevillą stracimy punkty. Najpewniej znowu zagramy w 10 bez napastnika

0

on powinien umawiać się na terapię wraz z Suarezem. Obaj mają coś nie tak z głową

1

Niech najpierw Valverde osiągnie z Barcą tyle co Pep, a põźniej przyjdzie czas na porównania

1

I tak wygra Real po przewrotce Ramosa w 95min

18

Valverde tez wpadl na pomysl ze skrzydlowym. Zdjal go z boiska jak na boisku zrobilo sie duzo miejsca

1

Ze jest kozakiem i jego City tez

2

Z jakim dystansem? Przeciez w obecnej formie Luis by nie strzelil w zadnej z tych okazji

4

Gadacie na Guardiole, a przeciez City zje Shalke u s8ebie

0

hahha tak sie gra, a nie jak u nas Pique czy Lenglet

0

To wylądowaniu w nią wjechał?

0

Trzeba było kupić zawodnika choćby pokroju Depaya, a nie brać Suareza 2 w gorszej wersji

0

Dokładnie to samo pomyślałem

0

Nie rozumiem wystawiania Luisa na siłę skoro gra taki piach. Może Leo się wstawia za swoim ziomem i mówi Valverde, że jak Suarez nie zagra to ja też. Dlatego być może gra w każdym spotkaniu.

1

Real złamał mu serce gdy musiał z niego odejść. W końcu ktoś musiał je naprawić

4

Valverde chyba zaprasza tych młodzików na trening i im mówi: "pograjcie sobie gierki treningowe z zawodnikami pierwszej drużyny, bo dopóki ja jestem trenerem, w oficjalnym meczu szansy nie dostaniecie"

4

Oni najlepiej znajdą słowa cash i money

0

Valverde to świetny taktyk. Przeważnie jest tak, że po 60-70 min drużyny przeciwników tracą siły i bardziej się odsłaniają. Powinien wówczas wpuścić Dembele i Malcoma (skoro francuz nie jest gotowy na 90 min mógł grać Cou od początku) i zdjąc Suareza i Coutinho. Ustawić ich bliżej środka niż linii bocznych i Messi za plecami bo i tak więcej rozgrywał niż grał w z przodu. Przy ich prędkości i zwinności coś mogliby ustrzelić, a nawet jak nie to chociaż wykartkować Lyon.

1

Wiem, że może to co powiem jest chamskie i niepolityczne ale jedyne co nas może uratować w tym sezonie to kontuzja Suareza

0

hahahahahaha podsumowanie naszej gry w tek akcji

0

Widzę, że napoleońska, typowo francuska uroda przemawia przez piłkarzy Lyonu

7

hahahahahahahhaah matko boska Valverde, zlituj się

1

Zdejmijcie go, proszę Was

3

Żółta kartka dla piłki za uderzenie w głowę Suareza!!

1

Trochę nie czaję czemu nie da Leo na fałszywą 9 i 2 skrzydłowych czyli Dembele i Malcoma. Suarez jest totalnie bez formy i choćby w drugiej połowie strzelił 4 gole dalej tak będę uważał

5

Zawsze byłem obrońcą Ivana ale wydaje mi się jednak, że jego czas w Barcy się kończy. Nie mogą grać razem na boisku Busi i Ivan, chyba że w przeciwnych drużynach :) Obaj są powolni, obaj są mało zwrotni.
Mamy 2 wozy z węglem, na których wystarczy jedynie szybki i zwinny zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?