0

Najpierw do tego finalu trzeba sie dostac..

0

Szczerze? Nawet jak przejdziemy Live to w finale praktycznie jesteśmy bez szans. Jak Ajax gra na wyjeździe, a jak my?

0

Matko mamy pełne gacie..

0

Kurde do czego to doszło. Mamy 3 bramkową zaliczkę bez straty gola u siebie, a czuję poddenerwowanie myśląc o rewanżu z Live. Kilka sezonów temu czekałbym na rewanż pewny naszej drużyny

1

Co za roznica? Musza grac do konca glownym skladem, a w dodatku mecz pokazal, ze obrona nie jest bez skazy i jak musza walczyc o wynik zbytnio sie odslaniaja

0

Co z Salah bo Legie z Piastem.ogladalem i nie jestem na biezaco

2

Gdyby za Dembele w tej sytuacji był nasz były zawodnik z wąsem, zawsze uśmiechnięty Pedritto. Mogło być po dwumeczu

7

Trochę współczuję tym co wydali kilkaset euro na bilet, a obejrzeli gola na ekranie swojego telefonu. Równie dobrze mogli zobaczyć go w TV...
Ludzie są tak wciągnięciu w te wszystkie selfie, transmisje i inne g**na, że nie potrafią żyć chwilą.

0

Kurcze od poczatku staram sie byc cierpliwy i wspierac Coutinho i Dembele ale ludzie.Taki Tadic czy Neres zjadaja ich ma sniadanie. O innych nie wspomne.
Druga sprawa to taka, ze w naszej druzynie brakuje ruchliwosci i agresji. Namiastle tego dalo przyjscie Vidala. Gdyby drugi zawodnik w pomocy gral na podobnym zaangazowaniu, a do tego mielibysny kreatywnwgo ofensywnego pomocnika bysmy miazdzyli wszystk8ch

10

Wydalismy 300 baniek na Cou i Dembele, a Vidal za 20 baniek nakrywa ich czapka

6

Matko bosko. Dembele blagam. Co ten gosciu gra

0

Eh szkoda ze Dembele nie wszedl przes roznym

0

ahajjaja ale fart

0

Wyszlismy na druga polowe?

1

Kochani. Caly sklad wymienicie za miesiac, po sezonie. Gramy polfinal LM. Tez bym chcial zebysmy zdeklasowali rywala ale przypominam, polfinal LM!! Kibicujcie i cieszcie sie chwila

9

Suarezowi po golu wlaczyl sie tryb protestanta

33

Leo troche turlanko a'la Neymar.

4

Cholera. Ogladam i ogladam i zapomnialem oddychac. Co tam sie dzieje!

0

Trybuny wspierajcie ich!! Jedziemy z nimi

0

No to zacznie sie mecz jak w Manchesterze na utrzymanie pilki. Oby sie udalo wytrzymac

0

Taaaaaa cos jeszcze?

0

I marudy?

0

Ktos pisal, ze mu czarny ptak przeszkadza w trakcie transmisji.. to zszedl :)

0

To byla reka przy ciele? To ma dlugie rece bo mu do łydek sięgają :)

2

Jak to nie byla reka jak koles podbija pilke reka to ja nie wiem

4

Przestancie krytykowac. Kibicujcie!

0

Panowie, zapowiada sie mega meczycho

0

Dobrze, ze Marciniak nie sedziuje. Wydaje mi sie, ze ten sedzie to w miare kumaty byl

5

Eh, stary chlop ze mnie, a dalej przed meczem lekki bol brzucha i przyspieszone bicie serca. Jedziemy z nimi Panowie!!

142

Myślę, że ponad połowa drużyn z TOP10 na Świecie ma gorszego GK niż Cilessen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?