16

Zobaczcie. Przyłapali dziś rano Leo i Suareza z kamerami
http://gif-finder.com/wp-content/uploads/2015/10/Dumb-Dumber-Crying.gif

:)

1

Tu ludzie piszą o jakiś Eriksenach itd. A ja się pytam gdzie jest scouting Barcelony?
Bankowo płacą grubą kasę scoutom na całym świecie, a jedyne kogo potrafimy spróbować kupić to gwiazdy znane na cały świat.
Inne kluby wyjmują dobrych zawodników z chęcia i ambicją za śmieszne pieniądze. My przepłacamy za gwiazdki, które maja wyj**ne

Pomijam nawet liderów drużyny ale choćby zmienników. Taki Origi potrafił nie grać cały sezon i w ostatnich 2 meczach ligowych ratować wygrane Live i pogrążyć nas w LM. A my kogo mamy? Boatenga? Malcoma? Bez jaj.

1

Wątpię. Laureatów ZP wybierają często osoby, które nie znają nikogo więcej niż Leo i Cr7

1

I najlepszw jest to, ze mimo iz on pol skladu Live absorbuje nasza druzyna nie potrafi strzelic gola

0

Valverde jakby mial jaja (a juz dawno pokazal ze nie ma) to by wystawio ta sama 11 na Getafe. Gwizdom z trybun na Coutinho i inne wynalazki nie bedzie konca. Zobaczymy czy brazylijczyk uraczy nas tym swoim sztucznym, glupkowatym usmiechem

0

Anooo :(

3

Wiecie co najbardziej boli? Oglądanie Coutinho i Dembele i myśl, że za tą kasę mogliśmy mieć Mbappe i jeszcze by zostało..

5

Eh pora iść spać... a rano wstyd pokazać się w pracy gdzie 3/4 to kibice prześcieradeł. Oj będą sobie używali. To będzie ciężki dzień.
Dalej nie mogę uwierzyć w ten szczyt frajerstwa.

0

Kto kto? Już googluje :)

1

Bo wszedłeś w kategorię gwałt. Musisz wejść w coś przyjemniejszego :)

0

To co panowie, od jutra zmiana na "Less un club" ?

1

Trzeba się pozbyć tych wszystkich pseudo gwiazd. Serio co ciągle traci piłką podczas zabawy na własnej połowie, Rakitica co biega wolniej niż moje 5 letnie dziecko, Coutinho, który jest wiecznie smutny, Roberto co kupił sobie kontrakt na kilka lat golem z PSG, który finalnie i tak tytułu nie dał.
Pique również myślami jest w showbiznesie, a nie na boisku.

1

To co Panowie za rok bijemy rekord frajerstwa? Pierwszy mecz 5:0, a w kolejnym 0:6? Na Valdkiem na ławce jesteśmy w stanie to osiagnąć!

0

Tak, postawił podobno u buka 50mln $, że przegrają 4:0 i jest obecnie miliarderem. Nie może się chłop z radości otrząsnąć

2

Inaczej by się tą porażkę przyjęło gdyby faktycznie zapowiadała teraz mega rewolucję w klubie. Będzie niestety jak zwykle. Poklepią się po pleckach, rozdadzą podwyżki bo jeszcze za mało zarabiają za chodzenie po boisku i będzie po staremu z Valverde na ławce.

10

Skład na celte by tego nie przegrał 4 bramkami... chociaż by walczyli i biegali

0

Puig i Arthur? hahhaah no fizycznie to zdominujemy każdego. Może jakieś inne dzieci ze szkółki będą chętne dołączyć.. Tylko nie wyjeżdżaj z Xavim i Iniestą bo oni byli jedyni i niepowtarzalni. W obecnym footballu taka linia pomocy nic nie ugra.
Tu każdy musi biegać i walczyć cały mecz. Arhur po 60min oddycha rękawami i jest zmieniany, a Puig w drugiej połowie znika niczym magik.

0

Ten Arthur i Malcom w końcówce to chyba na utrzymanie piłki weszli.

1

I tak pewnie będzie, Ty sobie śmieszkujesz, a wcale się nie zdziwię jak tak będzie. Czas pooglądać bardziej ambitne drużyny grające fajną piłkę jak Ajax. Na drużynę Valvere nie da się patrzeć. Jest Leo i nikt więcej

0

De Ligt po tym co dzis zobaczył raczej nie wybierze już Barcelony.
U nas pół składu powinno się wymienić za brak zaangażowania i chęci do czegokolwiek.
Sorry Leo ale jeżeli takimi meczami chcesz wgrywać złota piłkę to ja nie mam pytań.

3

Czekamy 120 min, może wtedy Live spuchnie hahah

1

Przykre. Gdyby Barcelona miała gonić wynik bez Leo i Suareza tak jak osłabiony Live to przecież by stali i płakali, a oni nam 3 gole wpakowali

0

To co kochani. Żegnamy się z LM. Takiego g**na nikt dawno nie grał w LM.

1

Gra Barcelony na Camp Nou to ekscytacja jak poznanie fajnej, odpicowanej laski gdzieś w klubie i zaciągnięcie do łożka. Niestety gra na wyjeździe to jak zobaczenie jej w swoim łóżku rano bez makijażu

0

I co, brameczka do szatni?

3

Live kilka dni po bardzo wyczerpującym meczu, do tego bez swoich 2 najlepszych graczy jest lepszy zdecydowanie od nas. Przykre

0

To chyba nie na moje nerwy. Ide obejrzę coś przyjemniejszego

0

To cytujemy klasyka? PANIE TUREK KOŃCZ TEN MECZ!

3

Lepiej nie oglądaj ale masz tu http://bfst.to/play/soccer-28.php

3

Jak to było? Wyjdziemy by atakować? Valverde, nos ci urośnie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?