jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Zobaczcie. Przyłapali dziś rano Leo i Suareza z kamerami
http://gif-finder.com/wp-content/uploads/2015/10/Dumb-Dumber-Crying.gif
:)
1
Tu ludzie piszą o jakiś Eriksenach itd. A ja się pytam gdzie jest scouting Barcelony?
Bankowo płacą grubą kasę scoutom na całym świecie, a jedyne kogo potrafimy spróbować kupić to gwiazdy znane na cały świat.
Inne kluby wyjmują dobrych zawodników z chęcia i ambicją za śmieszne pieniądze. My przepłacamy za gwiazdki, które maja wyj**ne
Pomijam nawet liderów drużyny ale choćby zmienników. Taki Origi potrafił nie grać cały sezon i w ostatnich 2 meczach ligowych ratować wygrane Live i pogrążyć nas w LM. A my kogo mamy? Boatenga? Malcoma? Bez jaj.
1
Wątpię. Laureatów ZP wybierają często osoby, które nie znają nikogo więcej niż Leo i Cr7
1
I najlepszw jest to, ze mimo iz on pol skladu Live absorbuje nasza druzyna nie potrafi strzelic gola
0
Valverde jakby mial jaja (a juz dawno pokazal ze nie ma) to by wystawio ta sama 11 na Getafe. Gwizdom z trybun na Coutinho i inne wynalazki nie bedzie konca. Zobaczymy czy brazylijczyk uraczy nas tym swoim sztucznym, glupkowatym usmiechem
0
Anooo :(
3
Wiecie co najbardziej boli? Oglądanie Coutinho i Dembele i myśl, że za tą kasę mogliśmy mieć Mbappe i jeszcze by zostało..
5
Eh pora iść spać... a rano wstyd pokazać się w pracy gdzie 3/4 to kibice prześcieradeł. Oj będą sobie używali. To będzie ciężki dzień.
Dalej nie mogę uwierzyć w ten szczyt frajerstwa.
0
Kto kto? Już googluje :)
1
Bo wszedłeś w kategorię gwałt. Musisz wejść w coś przyjemniejszego :)
0
To co panowie, od jutra zmiana na "Less un club" ?
1
Trzeba się pozbyć tych wszystkich pseudo gwiazd. Serio co ciągle traci piłką podczas zabawy na własnej połowie, Rakitica co biega wolniej niż moje 5 letnie dziecko, Coutinho, który jest wiecznie smutny, Roberto co kupił sobie kontrakt na kilka lat golem z PSG, który finalnie i tak tytułu nie dał.
Pique również myślami jest w showbiznesie, a nie na boisku.
1
To co Panowie za rok bijemy rekord frajerstwa? Pierwszy mecz 5:0, a w kolejnym 0:6? Na Valdkiem na ławce jesteśmy w stanie to osiagnąć!
0
Tak, postawił podobno u buka 50mln $, że przegrają 4:0 i jest obecnie miliarderem. Nie może się chłop z radości otrząsnąć
2
Inaczej by się tą porażkę przyjęło gdyby faktycznie zapowiadała teraz mega rewolucję w klubie. Będzie niestety jak zwykle. Poklepią się po pleckach, rozdadzą podwyżki bo jeszcze za mało zarabiają za chodzenie po boisku i będzie po staremu z Valverde na ławce.
10
Skład na celte by tego nie przegrał 4 bramkami... chociaż by walczyli i biegali
0
Puig i Arthur? hahhaah no fizycznie to zdominujemy każdego. Może jakieś inne dzieci ze szkółki będą chętne dołączyć.. Tylko nie wyjeżdżaj z Xavim i Iniestą bo oni byli jedyni i niepowtarzalni. W obecnym footballu taka linia pomocy nic nie ugra.
Tu każdy musi biegać i walczyć cały mecz. Arhur po 60min oddycha rękawami i jest zmieniany, a Puig w drugiej połowie znika niczym magik.
0
Ten Arthur i Malcom w końcówce to chyba na utrzymanie piłki weszli.
1
I tak pewnie będzie, Ty sobie śmieszkujesz, a wcale się nie zdziwię jak tak będzie. Czas pooglądać bardziej ambitne drużyny grające fajną piłkę jak Ajax. Na drużynę Valvere nie da się patrzeć. Jest Leo i nikt więcej
0
De Ligt po tym co dzis zobaczył raczej nie wybierze już Barcelony.
U nas pół składu powinno się wymienić za brak zaangażowania i chęci do czegokolwiek.
Sorry Leo ale jeżeli takimi meczami chcesz wgrywać złota piłkę to ja nie mam pytań.
3
Czekamy 120 min, może wtedy Live spuchnie hahah
1
Przykre. Gdyby Barcelona miała gonić wynik bez Leo i Suareza tak jak osłabiony Live to przecież by stali i płakali, a oni nam 3 gole wpakowali
0
To co kochani. Żegnamy się z LM. Takiego g**na nikt dawno nie grał w LM.
1
Gra Barcelony na Camp Nou to ekscytacja jak poznanie fajnej, odpicowanej laski gdzieś w klubie i zaciągnięcie do łożka. Niestety gra na wyjeździe to jak zobaczenie jej w swoim łóżku rano bez makijażu
0
I co, brameczka do szatni?
3
Live kilka dni po bardzo wyczerpującym meczu, do tego bez swoich 2 najlepszych graczy jest lepszy zdecydowanie od nas. Przykre
0
To chyba nie na moje nerwy. Ide obejrzę coś przyjemniejszego
0
To cytujemy klasyka? PANIE TUREK KOŃCZ TEN MECZ!
3
Lepiej nie oglądaj ale masz tu http://bfst.to/play/soccer-28.php
3
Jak to było? Wyjdziemy by atakować? Valverde, nos ci urośnie..