4

Irytuje mnie, że w Barcelonie, zawodnicy zamiast grać na swoich pozycjach to wiecznie odchodzą jakieś kombinacje i w 99% przypadków nam one nie wychodzą.
Wzmocnijmy każdą pozycję i grajmy, a nie wiecznie jakiś zawodnik zajmuje "fałszywą" pozycję. Vidal na RM, Sergi Roberto na RB itd.

Do tego święte krowy. Są bez formy, a i tak grają. Do tego gigantyczne wynagrodzenia. To nie może się dobrze skończyć

3

Nie ma zarządu, nie ma trenera, nie ma zawodników, nie ma chęci walki. Tyle o obecnej Barcelonie. Tak słabego Realu od wielu lat nie było. Co smutne my jesteśmy na ich poziomie lub jeszcze gorsi

1

Wystawianie Vidala na prawym skrzydle to jak wystawienie Tomasz Iwana w konkursie piękności. Jedno i drugie nie ma sensu..

0

Albra stracił największą swoją zaletę czyli prędkość. W obecnej formie, po kontuzji, to Firpo powinien grać

1

Ale jesteśmy obsr**ni. Jak co mecz ostatnio

4

Wczorajszy mecz uwidocznił pewne rzeczy, których brakuje w Barcelonie:
1. Kreatywny, tak K R E A T Y W N Y. Naszych takimi nazwać nie można. De Bruyne był wczoraj wszędzie W pomocy, a ataku. Dogrywał, odbierał piłkę, latał na bokach pomocy i w środku pola. Jak wolny elektron. kogoś takiego nam trzeba. 80min, a ten leci poł boiska do pressingu chociaż juz dawno zmienił kolor na czerwony :)
2. Skrzydłowi - fajnie, że Fati wchodzi stopniowo do drużyny ale nie rozumiem sprzedaży Pereza. Zobaczcie ile dają skrzydłowi. Sterling, Vinicius (wiem, że jeździec bez głowy ale szum robi). Jak się nie da środkiem to szybki i zwinny skrzydłowy jest cięzki do zatrzymania. Jak wpadnie w pole karne albo może dograć do kolegi albo wywalczyć rzut karny.
3. Próby wrzutek w pole karne lub chociaż wstrzeliwania piłki. My potrafimy dojść pod pole karne przeciwnika i wrócić z piłką pod własną bramkę byle jej nie stracić. W ten sposób mamy piłkę ale nie dajemy sobie żadnej szansy na zdobycie gola. Każde wstrzelenie piłki może skończyć się golem kolegi z zespołu, rykoszetem lub niefortunną interwnecją przeciwnika. Niech to daje nawet 5% szans na powodzenie. Zawsze jest to jakakolwiek szansa na zdobycie gola. Zabawa z piłką pod własnym polem karnym kończy się kreowaniem sytuacji dla przeciwnika przy jakichkolwiek błędach, a im więcej sie bawimy tym większa szansa na stratę lub błąd zawodnika.
4. Brak zawodników którzy potrafią urwać się z piłką i minąć 1-2 rywali. Przeciwnicy wiedzą, że po za Messim nikt nie ruszy z pilką więc tym łatwiej im się ustawić do blokowania podań.

Wychodzą nasze nieprzemyślane transfery. Niesamowite jest to, że nikt za nie nie ponosi odpowiedzialności.

0

@Jakchcesz Jest Fati

1

Eh. Oddalbym tych wszytkich Rakiticow, Vidalow, Arthurow za takiego De Bruyne.
Taki zawodnik robi całą grę zespołu

2

City gra jak Barcelona. Walenie glowa w mur, zabawa wlasnej polowie i strata gola. Znowu real zgarnie LM majac benzeme w skladzie. To cos niesamowitego

0

@xVENUMx Piękny smog. Ostatnio jak jechalem do zakopca, to poczawszy od Krakowa musialem jechac na klimie i obiegu wew, bo nie dało się w aucie oddychać zapachami z zewnątrz

5

Ależ D.Suarez barcelońskie ciasteczko posłał do S. Mina przy golu na 2:2. Widać, że podglądał Iniestę na treningach

0

@MXFCB Jakbys mial 30cm tez bys musial ulozyc weza w nogawce przed treningiem

0

Czyli co, Man City zdyskwalifikowany i Real w kolejnek fazie bez walki?

2

@inFamous Polecam trasę z Wąwozu Homole, szczytami gór (pagórków) do Szczawnicy (do Palenicy) Świetna przygoda bez zbędnego ryzyka bo nie ma tam odcinków ryzykownych.

5

@bixmix Według mnie to co przede wszystkim różni dawny rap od aktualnego to komercja. Teraz jeden z drugim prześciga się w idiotycznym image, w milionach tatuaży, złotych zębach, drogich furach. Rapowanie jest nastawione przede wszystkim na hajs. Liczą się kliknięcia na youtube, ilość followersów czy fun'ów na facebooki czy insta.
Kiedyś wychodziło kilku chłopaczków w bluzach co w piwnicy zmontowało kilka bitów i nawijało o życiu, które ich otacza i problemach dnia codziennego i jak to widzą własnymi oczami. Dostać sie do studia i coś nagrać to był mega przywilej.
Teraz wystarczy bogaty tata, jakieś znajomości lub hajs na promocję w mediach społeczościowych.

9

Co do Semedo ja bym go zamienił pozycjami z Roberto. Semedo jest bardzo szybki i ma świetną technikę ale często nie ogarnia ustawieniem w obronie i podejmuje źle decyzje. O ile w przypadku skrzydłowego nie ma to aż takiego znacznenia, o tyle w obronie może przynieść opłakane skutki.
Niech tylko trener mu powie, żeby wchodził w pole karne, a nie podawał do tyłu. W kilku meczach ściął do środka i kończyło się albo wolnym na linii pola karnego, albo karnym.

Ogólnie Roberto jest dla mnie fenomenem. Ma słabą technikę, słaby strzał, nie jest w stanie dogonić większości graczy ani uciec obrońcom, słabo gra w powietrzu, nie ma kreatywnych podań, nie potrafi nikogo minąć w pojedynku 1 na 1. I taki zawodnik ma stanowić o sile pomocy FCB.
Zarówno Xavi jak i Iniesta potrafili zagrać "ciasteczko" na kilkadziesiąt metrów, minąć "kółeczkiem" kilku graczy i wiecznie byli pod grą. Iniesta z piłką szedł jak po swoje nie zwracając uwagi na rywali.

0

da ktos link? dzięki

0

My mamy jakąś klauzulę jeżeli chodzi o Adama Traore? Już w młodzikach był dzikiem potężnej budowy, a przygoda w Anglii widać wyszła mu na dobre.

5

@derlysy1979 ..powiedzial Miro siedzac w basenie swojej wielomilionowej rezydencji popalajac kubanskie cygaro :)

2

@Jordi10 Ludzie a Guardiola, Lucho czy Zidane obejmując ławki czy to Barcy czy Realu byli utytułowanymi trenerami. Setien kiedyś miał zawodników pokroju tych, co ma w Barcelonie? Czy Guardiola będąc ternerem Betisu zdobyłby wszystkie możliwe trofea? Ba, mając taki budżet i trenując Bayern czy Man City nie zdobył LM...
Dajcie mu szanse. Nawet jak nie wygramy LM, a powróci styl gdzie będę z emocjami zsiadał do TV co weekend i nie będę mógł się doczekać kolejnego meczu to było warto.

12

Nie mogę już czytać tych Waszych wypocin na temat Valverde. Tak fatalnej Barcelony nie widziałem od czasów ostatniego sezonu Rijkaarda na ławce trenerskiej. Oczy krwawiły.
Czy nowy trener będzie lepszy? Nie wiem. Wiem, że warto było spróbować bo takie trwanie przy Valverde było spisane na porażkę.
Kiedyś już był w Barcelonie taki "WueFista", bez doświadczenia, którego zwalniano po meczu z RSSS, a jak się skonczyło pamiętacie.
Nowy trener to zawsze nowy impuls. Byle nie podporządkował się szatni, a sam ustalił nowe porządki.

1

Hahah sklad za miliard euro, na pensje wydajemy setki mln, a nie potrafia pilki podac. I celebryta pique...Sezon z glowy

37

Valverde to jest gość. Sabotuje w Barcelonie, a w wolnej chwili strzela dla Realu. Człowiek królewskich.

1

Coś czuję manite w grudniu.. ale nie zależne ile dostaniemy później nasluchamy się jak to ma wsparcie zarządu itd

0

My ze Slavia prawie jak Real w mega kryzysie z Galata

43

Gdyby Demebele zagral jak Fati to ocena by wyniosła max 2. Mocna taryfa ulgowa za wiek i bycie wychowankiem

0

Da ktoś link plz?

0

@szymek029 ja tez poprosze

43

U Valverde nikt nie wypala. Przypadek?

1

Zarzad nie kupil Neymara wiec jest foch i nasze gwiazdeczki nie beda biegac i walczyc o wyniki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?