jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Messi rozegrał to wszystko źle. Ucieka po kompromitacji w meczu z Bayernem drużyny, której był kapitanem. Zagrzewał ich do walki? Starał się odwrócić losy meczu? Zagrał fatalnie jak i każdy w tej druzynie. Zapomniał, że zarabia tyle, co pół Bayernu razem wzięte. W meczu z Romą i PSG było to samo. Gdyby nie Neymar, który nas wówczas uratował to nie byłoby historycznej remontady z PSG, która finalnie i tak nic nie dała.
Skoro Leo chciał odejść powinien zwołać konferencję prasową, na której by najpierw przeprosił kibiców za tą porażkę, a następnie powiedział jakie ma plany. Takie gry podjazdowe faxem to są dobre w podstawówce. Gościu będący legendą tego klubu, nie potrafi się zachować i znacznej mierze zostawia plamę na swoim wizerunku. Jak jeszcze podwinie mu się noga i okaże się, że taki Man City nie chce grać na gwiazdeczkę to będzie słabo.
Weźmy do tego wydane miliardy na wzmocnienia przez Man City, który odpada z Lyonem. To ten zaje**sty projekt sportowy? No sorry.
11
Myślę, że Leo za swoje zaangażowanie w meczu z Bayernem również wynagrodzenie za sierpień powinien dostać faxem
1
Może jak Leo odejdzie to Griez sie odblokuje. Potrzeba nam dobrego napastnika i kreatywnych pomocnikow, a przede wszystki zmiany Zarzadu
1
Jak czytam, że nasz nowy trener widzi w swojej druzynie Pique, Albe, Sergi Roberto czy Busquesta to aż nie chce mi się przedłużać umowy na canal+ i eleven
0
Czyli jak jakiś klub chce Leo musi kupić Suareza w pakiecie
5
@max1982 Po tym jak poinformował klub, że chce odejść... faxem. To taki szacunek jakbyś zerwał z dziewczyną po kilku latach smsem..
0
No cóż Leo. Zabieraj Suareza, Albęz Busquesta, Pique, Roberto, Rakitica i uciekajcie do MLS lub do Kataru
1
No i chwila w jakiej znajduje się obecnie Neymar pokazuje, że zrobił dobrze idąc do PSG. My bez niego straciliśmy wiele, on bez Barcelony praktycznie nic.
Zarabia dużo więcej, jest dla nich piłkarskim guru, może pobawić się piłką bez "obrażania" innych zawodników w rozumieniu hiszpanów. Zdobył aktualnie majstra Francji i pewnie na finale LM się skończy jednak patrząc na to co się w Barcy dzieje, podjął dobrą decyzję.
0
W przyszłym sezonie Pjanic za Arthura. Jeszcze jakiś dziadek za De Jonga i ustanowimy rekord najstarszej drużyny w LM na wiele wiele lat
0
@Pawlak1992 Może i nic ale dostali samograj. Czy z nimi czy bez te drużyny by wygrywały bo miały złote pokolenia. Zadaniem trenera jest wyprowadzić drużynę tak słabo grająca jak my w tym sezonie. Niestety Setien był w niebie, że może obserwować tych zawodników na treningu więc o czym my mówimy
0
Serio jedyne na co nas stać to Koeman? Co on osiągnął jako trener? Wydajemy miliard na transfery na przestrzeni kilku lat, a nie jestesmy w stanie opłacić wysokiej klasy specjalisty. Swojego czasu Kloop był do wzięcia ale po co..
To tak jakby żółtodzioba posadzić za sterami samolotu i powiedzieć, leć!
Nawet jeśli wystartuje, skończy się to katastrofą
0
@Gregsky10 to pewnie jakiś fejk. Ktoś się włamał na konto
0
@mesqueunbarca nic nie przewietrzysz. Te nieroby mają długoterminowe, lukratywe kontrakty
0
Olać to. Ważne, że real też odpadł !
Żartuję :)
2
@Tom0VeB PRzecież to wisi tu na stronie już z poł godziny
0
@kaamil1910 co z tego, że wróci jak za mecz/dwa znowu go pożegnamy na kilka miesięcy
1
Tak po wczorajszym meczu PSG tak myślę.. że może warto zaproponować Coutinho, Griezmana i Dembele za Neymara. Nie wiem jak moglismy "oddać" takiego zawodnika.
0
W sumie się ciesze, że zapomniałem o wczorajszym meczu bo nie musiałem oglądać tej farsy. To co gramy od dłuższego czasu to jakaś paranoja. Porażki z Romą czy Liverpoolem powinny uświadomić zarząd, że to banda kolesi bez jaj. Jednak w Barcelonie jest ciągłe głaskanie tych nieudaczników i podbijanie im pensji do takich wartości, że inne kluby nie są w stanie spełnić w przypadku transferu (po za Man City, PSG itp, które mają lepszych grajków).
Tak będziemy brnąć, aż 90% tych grajków zawiesi buty na kołku. Obawiam się, że bez rewolucji w składzie dopiero za 4-5 lat Barca zacznie odbudowywać swoja potęgę.
5
Krótki opis obecnego sezonu w wykonaniu Realu: Karny- Ramos
5
Patrzę, real wygrał 1:0. Myślę.. pewnie znowu ramos po karnym..wchodzę w szczegóły spotkania i już wiem, że mogę iść spać spokojnie. Pewnie jeszcze karny z kapelusza jak to u prześcieradeł bywa ale to i tak nie ma już znaczenia. Sami jesteśmy sobie winni z niewielką pomocą sędziów.
1
Jak tam nasze transfery na nowy sezon? Idąc tokiem myślenia to za Fatiego Willian + dopłacamy z 50mln, za Puiga Cazorla i z 30 baniek dopłaty. I mamy skład na lata, silny i odmłodzony..
0
Griezman zgubił się Setienowi wśród tłumi kibiców na trybunach... oh wait..
0
Przegrajmy ten mecz i już skonczmy tą farsę, ten sezon. Teraz będzie obliczanie matematycznych szans. Mając 4 pkt straty przy kilku kolejkach do końca sezonu i autostradzie realu do mistrzostwa nic sie nie zdarzy. Sędziowie na to nie pozwolą
0
Może lepiej niż wydawać 70mln na jakiegoś piłkarskiego emeryta warto było zapłacić porządemu trenerowi?
0
dajcie link do jakiegoś działającego strima
1
A Vidal go serio ściął z nóg? Wydawało mi się, że tamten sam się wyłożył
9
Messi, Fati, Semedo. Na tych zawodników najprzyjemniej się patrzy. Fati zaczyna mi przypominać momentami Neymara. Wiem, że to wciąż nie ta klasa ale pojedyncze ruchy czy zagrania widać, że ma podpatrzone od Brazylijczyka
1
@Greenalley Nie ma porownywac Ronniego i Leo. Obaj są jedyny i niepowtarzalni jednak to Ronnie mial tą radość w grze i koński uśmiech, który pokochały miliony kibiców na całym świecie kiedy Barca byla na dnie. Leo to legenda jednak jeżeli chodzi o czarowanie piłką i zabawę nią to Ronnie i Neymar są lepsi w tym aspekcie, jednak mniej skuteczni
8
Okrutna jest piłka nożna. Atletico nie istniało cały mecz, a w dogrywce 2 strzały zycia Llorente
4
Dobrze, że piłkarze nie słyszą co ja krzyczę przed telewizorem. Wtedy dopiero by protestowali :)