4

@Comentateiro bzdura. Choćby źle szło, dostanie kredyt zaufania do końcs sezonu

2

@PanAgenda2030 bo to tak trudna liga niemal jak Ligue 1.. przecież oni nie mają tam z kim grać

3

Nie wiem jak Was ale mnie najbardziej martwi sama koncepcja gry. Nowy sezon, miliony wydane, a najwiecen podan w pierwszych 10min mial chyba Mats. Kolejna rzecz to fakt, że jak taki Real czy PSG ma niekorzystny wynik, to od 80min przeciwnik nie wie jak sie nazywa, idzie akcja za akcja ze obrona rywala oddechu nie moze zlapac. A my co? 93 min i rozgrywamy piłkę miedzy Matsem a obroną. Żaden Lewy czy Rafinha na to nie pomoże

0

@msmsms po ich wygladzie i zachowaniu od razu widac skad maja kase na to bmw..

0

@Volk Najlepsze są Pringlesy solone

0

@Criss18Barca Według mnie Fati. Po pierwsze zdrowie, po drugie on nie ma walorów typowego skrzydłowego, a do takiej roli jest przypisany.
Nico to raczej już przepadł.

0

Kiedyś mówiło się, że drużynę buduje się od pozycji bramkarza przez obronę aż po atak. U nas jest odwrotnie. W dodatku pozbyliśmy się jedynego rywala Matsa o pozycję w bramce Barcelony.
W zeszłym sezonie Mats był typową firanką. Puszczał praktycznie wszystko co leciało w światło bramki. Jak zwrócicie uwagę to większość udanych interwencji, za które był chwalony, były dziełem jego wcześniejszego błędu kiedy to sam podał piłkę pod nogi przeciwnika.
Nie mówię, że przez niego zawiedliśmy w ważnych meczach bo to nie prawda, całą drużyna zawaliła ale nie mamy w nim oparcia, fundamentu jak choćby Real w Courtoisie.
Zwróccie uwagę, że co jeden bramkarz La Liga ma w meczach z nami mecz życia.
Mats zaliczył zjazd jak Oblak i nie wiem co jest w stanie go zmotywować.
Niestety my nie szukamy nigdy zawodników dobrych na daną pozycję tylko najlepiej żeby mogli grać na wielu pozycjach, a bramkarz nie musi umieć bronić tylko grać nogami.
No i jesteśmy gdzie jesteśmy..

6

@Slazzy zależy jakie Ci smakują :)))

1

@JarekS a ja uwazam, ze Xavi go szykuje jako trzeciego SO. Pomysl jest taki zeby bronic 433 lub 451, a atakowac 352 gdzie Araujo bedzie trzecim SO, a alba jako pewy pomocnik

6

Bawi mnie to odchodzenie za darmo. Real to z byle ciecis wyciska po 10-20mln, a u nas Depay, reprezentant Holandii, jeden z lepszych strzelców L1 i już pewne nazwisko w piłce chciałby za darmo odejść. No jaja

1

@FioletoweOczy a gdzie mieszkasz? W okolicach Wawy spokojnie

0

@michal26 To zdanie definiuje cały Twój wpis " Trzeba było albo nie robić nic, albo jak już się zdecydowano na sankcje, to iść po całości."
Zgodnie z Twoim tokiem rozumowania mogliśmy dalej finansować wojnę i udawać, że nic się nie dzieje dopóki bomby nie spadną na Polskę albo od razu cała Europa powinna odciąć się do wszystkich surowców pomimo, że w niektórych krajach import z roSSji stanowił ponad 90% zasobów.

Dopuszczać sportowców? A widziałeś jak na początku wojny wstepowali z "Z" na ubraniach lub wmawiali w TV, że trwa operacja uwalniania Ukraińców od nazistów?

Nie rozumiem Twojego toku rozumowania.

6

Leeeeeeeeeeeeeewy Leeeeeeeeeeeeeeeeewy Leeeeeeeeeeeeeeeeeewy. Robert w Barcelonie, coś cudownego i żadne Wasze marudzenie tego nie zmieni!

1

@Doren01 Lewy wykorzystuje 3 na 5 sytuacji, Ferran 1 na 20.

1

@Kurkmen rozumiem, że masz wtyki i wiesz dokładnie jakie były warunki przekazania. Dodatkowo nie wiem po co nam ten sprzet jak WP to wydmuszka. Niech lepiej tam powstrzyma ruskich niz na naszej ziemi.

18

Nie mogę się doczekać na jego sztuczki z piłką

21

Luuk uratował nam 2 miejsce w tym sezonie. Jego gole w końcówkach dały kilka ważnych punktów. Na początku się śmiałem z tego transferu, a później przecierałem oczy ze zdumienia i sam w końcówce darłem się do TV "wpuść De Jonga!" :)
Wybitnym piłkarzem nigdy nie był i nie będzie ale poprzez swój profesjonalizm zyskał mój i pewnie wielu kibiców dozgonny szacunek.

3

Kurde, nie ten De Jong odszedł

5

@Lucky_Luke Po pierwsze Suarez zagrał w dużo mniejszej liczbie spotkań, po drugie oba kluby mają drużyny grające w innym stylu. Atleti od zawsze ciuła po 1:0 więc jak ma nastrzelać więcej goli?

0

@kkbarca Perez posmarował u jakiegoś szamana. Mecze Realu w obecnej edycji, to coś co po ponad 25 latach oglądania footballu sprawiło, że już nic nie rozumiem :)

0

@LloretDeMar i wcale się nie dziwię. Od 2 sezonów Mats gra po prostu słabo. Wieczna podnieta jest jak to gra nogami ale nie od tego jest GK. On ma bronic i wyłapywać jak najwięcej piłek. Co z tego, że obroni coś super co 5 mecz jak praktycznie w każdym puści jeden jedyny strzał na naszą bramkę. On nie daje czegoś ekstra. Większość strzałów, które broni, obroniłby każdy GK z La Liga

1

@kkbarca powiedz to realowi, ktory ma kadre bardzo przeciętną. Gdyby Mats bronil jak Courtois sezon tem wyglądałby o wiele lepeij

1

Fati to nigdy Messim albo chociaż Vinicjusem to nie będzie

9

@Tomix_83 Gavi emerty gra słabo, powinien zakonczyć karierę :) Chłopie, on daje najwięcej serca na boisku. Chłopak ma dopiero 17 lat!!! Czego Ty oczekujesz? Dajmy mu czas

0

Ostatnie mecze udowadniają, że Ferran to był żart i chyba jakiś deal życia Guardioli. Auba niestety też do nas nie pasuje bo my porzebujemy innego typu napastnika. Juz Depay bardziej profilem do nas pasuje ale to nie ta klasa co choćby Suarez.

0

@macio_944 to nie jest obniżka formy. To jest dno dna prezentowane przez ponad połowe składu

7

Busi kończ już karierę bo nie da się patrzeć na Twoją grę... i te podania do nikogo w końcówce jak trzeba gonić wynik

3

Przyjdzie kolejny sezon, te same nadzieje i to samo dno. Powinniśmy wymienić 3/4 kopaczy bo piłkarzami ich trudno nazwać ale na nich nie ma chętnych, a my nie mam kasy na solidne wzmocnienia. Na scouting nie ma co liczyć bo nie istnieje w Barcelonie od lat, a przyjędzie jako szefa skautów kolegi Deco bez doświadczenia nie wróży na przyszłość.

Z Betisem przegramy, z Villareal wtopa i nie zagramy w LM w kolejnym sezonie.To dopiero będzie strata finansowa i wizerunkowa.

0

Na wyjeździe bramki liczą się podwójnie w LE? Czy ta zasada co w LM?

2

@Nazio87 Internet Explorer? To "news" sprzed 3 dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?