0

@patry295 Korwin był na tym okręcie, z którego strzelali

23

Po hibernacji 10-letniej, budzą się: Biden i Putin.
Putin patrzy w gazetę i zaczyna się śmiać i mówić:
- USA przeszło na komunizm.
Biden też bierze gazetę i zaczyna się śmiać i mówi:
- Zamieszki na granicy Polsko-Chińskiej.

Kto wie, może i tak będzie :)

0

@Mns21
dzisiaj w wiadomościach, odpowiedniku wiadomości na tvp1 w państwowej telewizji mówili w rosji


"W sumie nasze okręty podwodne są w stanie wystrzelić ponad pół tysiąca głowic nuklearnych, co gwarantuje zniszczenie dodatkowo krajów USA i NATO. Po co nam pokój, skoro nie ma w nim Rosji?" - pytał prezenter w rosyjskiej telewizji państwowej.

0

I pomyśleć, że nie wiadomo czy przyjdzie nam obejrzeć mecz za tydzień.. cholera wie co Putler wymyśli odnośnie naszego kraju. Dzisiaj szef dyplomacji Unii dziękował Polsce, że zadeklarowała być hubem przerzutowym uzbrojenia na Ukrainę. Teraz mowa o przekazaniu przez Polskę samolotów. Chciałbym się mylić ale bardzo obawiam się, że to się źle skończy :(

1

@clyde nowe rakiety maja zasieg do 5000km podobno takze no nie wiem :)

0

@Survier co czeczency robia na Ukrainie? Tez wojne wypowiedzieli?

2

@Kurkmen niestety Ukraina nie ma ani sil powietrznych, ani systemow anyrakietowych. Moze jakis naziemne przeciwlotnicze

0

@clyde wedlug mnie najpierw musi poradzic sobie z ukraina, odbudowac sily po wojnie i dopiero ruszy dalej o ile ruszy

0

@Mr8lack kilka wystarczy by zniszczyc pol swiata. Nie wiem po co oni tyle tego trzymaja.

0

@Fenelon kto by dal Ukrainie bron atomowa?

0

Moim ulubieńcem jest Gavi ale do Pedriego zaczynam się przekonywać :)

1

Największym błędem było jego przyjście do Barcelony

0

@tomek8756 ja dzisiaj muszę skuć tynk w garażu i naprawić ścianę bo pękła (świeży dom). Także dziś walę tynki

1

@ShowyAnteater co niby oferuje? przegrał wszystkie pojedynki w tym meczu, a każde idealne dośrodkowanie na jego głowę szybowało metry nad bramką. Chyba gościu inny mecz oglądałeś.

0

@D10S1985 nie da sie obejrzeć tego kuponu bez zalogowania do sts

0

Guardiola niby ma Barcelone w sercu w jaki chłam nam sprzedaje. Mógł powiedzieć naszym, żeby ich nie brali. Garcia to pomyłka na CB. Gościu nie ma warunków na tą pozycję. Przestawia go jak chce byle napastnik. Żeby on chociaż szybki był...

Ferran póki co oprócz jednej ładnej bramki również fatalnie ale on ma chociaż warunki żeby się rozwinąć.

1

@SamuraJack a skąd wiesz, że nie pójdą razem do jakiegoś klubu na Ibizie? :D

1

@gumaz jeden wpier***, 2 x KO, 1 nieboszczyk i 4 ucieczki. A jak u Ciebie?

11

Ludzie jak wy jęczycie. Dajmy mu szansę. Obecnie nasz atak nie istnieje. Gorzej nie będzie. Chyba, że dalej macie mokre sny o Fatim strzejącym 50 bramek w sezonie i Haalandzie itd.. obudźcie się. Jesteśmy w d***. Musimy przetrwać ten cięzki sportowo i finansowo czas i się odbudować. Porównywanie do Dembele? Francuz przyszedł za ile 140? 160 baniek? Auba za darmo. Brakowało w ostatnich meczach szybkości. Coraz więcej drużyn nas naciska zamiast stać na własnej polowie co otwiera przestrzenie dla szybkich graczy.

0

Ten kto się śmiał z Dembele i Bale niech teraz przeprasza. Fati ich przebija już w tym wieku. Nic z tego nie będzie.

0

@Rastafarnianin to pokazuje tylko jak fatalną mamy pomoc, że typ, który miał więcej nieudanych zagrań niż tych dobrych, który statystyki dryblingów, wykreowanych akcji i asyst ma żadne, jest u nas najlepszy.
Szczerze mówiąc bardziej podoba mi się gra i zaangażownie 17 letniego Gaviego

1

@Mizander Serio Pedri zagrał pięknie? No bez jaj. W końcówce gdzie trzeba było cisnąć real, Pedri kilkukrotnie oddał za darmo piłkę wrzutkami za linię obrony do nikogo. Jedyna jego akcja godna uwagi to przepuszczenie piłki i strzał.

0

@joloskyy w 10 gralismy? 9 w polu mats?

2

Nie wiem, ten Pedri mnie totalnie nie przekonuje.

0

No i pięknie. Nasza legenda zakończy karierę w Barcelonie. To były wspaniałe lata, nie zapomnę ich nigdy

0

@masq nie wiem co ma piernik do wiatraka. Rozumiem, że Ty jestes Noblistą, że masz prawo wypowiadać się na La Rambli? De Jong jest piłkarskim dnem. Jest to moje prywatne zdanie i póki co, jeszcze w państwie PIS mam do niego prawo i z niego korzystam.

3

@chavez podobno brali je ze sklepiku Barcelony jak ścierki sprzątaczkom się skończyły

0

Mam pytanie do tych co dłużej obserwują Torresa. Osobiście widziałem jego kilka meczów w reprezentacji Hiszpanii. Serio on jest taki dobry żeby w momencie gdy Klub nie ma kasy, a ceny na rynkach zawodnków spadają tyle kasy za niego płacić? Wydaje się, że w obecnej piłce bardziej wartościowi są dynamiczni skrzydłowi typu Coman, Sane, Sterling czy Vinicius, a nawet Dembele w formie. Ferran jakoś nie powala prędkością. Zastanawiam się jaką rolę dla niego widzą w Barcy.

0

@Emhyr a pomyśl taki Pep na ławce, a na boisku Xavi i Aguero w swoim prime, to by dopiero było!

1

Jakaś pechowa ta nasza Barcelona ostatnio. Brak kasy, problemy zdrowotne, pedofile.. więcej niż klub.. ehh może i tak ale ostatnio w czasach Puyola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?