jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Patrząc na skład realu w dzisiejszym meczu to śmiech na sali. A jadą jak chcą Liverpool. Po co nam gwiazdy za setki milionów.
Zaraz się okaże, że mieliśmy za dużo odpoczynku i wypadliśmy z rytmu meczowego i bęcki w sobotę.
0
@Spoko_Hala_Fan różowa..
0
Barcelona wychodzi na fazę pucharową LM - 80% skilla. Real wychodzi na tą samą fazę +80% skilla
1
@FC1899Barca chcą robić hotele na orbicie, a z byle wirusem nie mogą sobie poradzić
3
Ja mam pytano bo nie do końca rozumiem. Madryckie media roztrząsają, że tam powinna być ręka Lengleta. Kilka sekund przed tą ręką noga przeciwnika przeleciała kilkanaście cm nad jego głową. To jest ok?
Kiedyś ktoś podniósł nogę na wysokość pasa przeciwnika i gwizdali za wysoko podniesioną nogę. Teraz gościu ma nogę na wysokości 190cm i jest ok?
0
A tak z innej beczki, był działający Var w tym meczu? Oglądam kolejną powtórkę i nie widzę tem faulu Lengleta
0
Sezon spisany na straty. Trzeba pogonić cała tą kolonię francuską beza charakteru do domu. W meczu z PSG mieliśmy więcej francuzów na boisku niż samo PSG.. to bardzo wymowne. Sami wiedzą, że nie wolno na te panienki stawiać.
0
Trincao to nieporozumienie. Andre Gomes II
23
Ten karny to totalna kompromitacja VAR. Niech Dembele wbiega za kazdym razem na predkości w pole karny to kontatków bark w bark będzie pełno
0
@socha własnie tez nie wiem po co w błąd wprowadzają
27
Nie wiem co ten Dembele w sobie ma ale uwielbiam gościa. Gdyby nie kontuzje to koleś ma potencjał na jednego z najlepszych skrzydłowych na Świecie.
Jakby jeszcze ogarnął swoją głowę byłby przekozakiem.
Jak wczoraj odjeżdżał przeciwnikom to kosmos. Jest jedynym zawodnikiem Barcy, po za Leo, który potrafi pograć 1 vs 1. No i ta rabona wczorajsza... wisienka na torcie :)
1
Trochę nie rozumiem jak mogliśmy oddać Suareza nie mając nikogo w zamian. Bądź co bądż Luis bywał irytujący ale potrafił strzelić coś z niczego albo wygrać w pojedynkę w mecz z Realem. Cóż, być może miał za mocny charakter na tą bandę panienek
1
Nawet autu nie umiemy wyrzucić? Jak przegramy 0:2 to wychodzimy z 1 miejsca?
0
@paweldunajecfcb to masz fajnie. Jedź na wczasy do ciepłych krajów, korzystaj... no chyba, że jak tu u nas bywa test był fałszywie dodatni
0
Może się czepiam ale trochę w tym geście Leo nie podobało mi sie jak potraktował koszulkę Barcelony. Mógł ją podać jakiemuś koledze lub po prostu złożyć i polozyć na murawie, a rzucił ją jak szmatę.
Nie zmienia to jedna faktu, że sama celebracja i oddanie hołdu było magiczne. Do tego bramka strzelona w podobny sposób jak Diego.
Ten kto będzie oddawał hołd Leo, jeszcze się nie urodził.
5
Nasza obrona to krymianał
0
Zastanawiam się po co jest ten cały VAR. Ja przypuszczam, że tam nikogo nie ma tylko realizator transmisji składający powtórki :) Serio w tak ewidentnej sytuacji musi decydować sędzia główny?
2
Antoine, tak się właśnie strzela karne
0
Będzie jajo jak Messi nie strzeli :)
0
@jedrek7000Jeden z lepszych meczów De Jonga od dawna. To on napędza groźniejsze akcje. Oglądasz mecz czy krytujesz tak od czapy?
0
Nie wiem czemu ten marny Pique i Lenglet dalej grają w Barcelonie. To nie są obrońcy na tak wielki klub. Aaa i dobrze, że pozbyliśmy się Semedo, który ostatnio był MOTM w swojej nowej druzynie, a mamy Seri roberto, ni to obrońcę, ni to pomocnika.
Cieszy gra młodych. Świetny mecz De Jonga.
3
Ten griezman to porażka. Atletico nam konia trojańskiego podrzuciło
1
Bartomeu + Griezman za Suareza!
5
To co teraz Stuani do Barcy za 70mln i la liga jest nasza
6
@Mateo87p jestes kibicem Suareza czy Barcelony? Idź kibicować Atletico..
0
Ehh i ta myśl, że po naszych stawkach Lech, Piast czy Legię było stać na wzmocnienie się Vidalem, Suarezem i Rakiticem na europejskie puchary. Barcelona jest hojna to by i pensje zapłaciła :)
4
@Pawelsky dla Roberto to szkoda nawet miejsxe na trybunach trzymac
4
Mnie najbardziej w całej tej sprzedaży Suareza wkurza fakt, że my go na dobrą sprawe oddajemy, a nie sprzedajemy. Trochę już lat na tym świecie żyje i nie pamiętam takiej akcji, żeby zawodnik ze światowego top10 został oddany za free. Może jeszcze Messi do tego? Nawet za głupie 10mln mõgł pójść.. w dodatku oddalismy go do Atletico, ktõre chcialo się z nami sądzić, że 120mlm za Griezmana to za mało.. Kurde, nawet w obecnie będąc bez formy Suarez daje Barcy więcej niz Francuz.
To co się dzieje u nas w klubie jest nie do pomyślenia. Vidal za feee, Suarez za free, Rakitic za paczkę fajek.. Jak bardzo nienawidzę Realu tak jestem przekonany, że Florek na tych 3 graczach by to minimum 30-50baniek wyciągnął.
3
Uff już się bałem, że odszedł od nas Sergi Roberto. Tak jak olimpijczycy za zdobyty medal dostają dożywotnią emeryturę, tak Sergi dostał dożywocie w Barcy za bramkę z PSG
1
@RobsonPL nie, dajmy mu pensję 100mln euro do końca życia za to co zrobił. Jesteś kibicem Barcelony czy Messiego? Ja kibicuję Barcy od 1994. Byłem świadkiem wielu wydarzeń i piłkarzy, którzy przychodzili o odchodzili i nikt nie może stawiać się ponad klub. Chce odejść? Nara.
Jak odchodził Ronaldinho też wydawało sie, że to koniec świata i co?
Mi tylko chodzi o sposób w jaki się żegna, a nie o sam fakt.