jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MOLESTA transfer gdzie? do Barcelony? Coutinho wygrywa pod względem sportowym oraz finansowym
5
@Medium Ktoś dobrze skomentował na twiterze - wygląda jak syn Gundjonsena :D
0
@Medium Poczytaj niżej gdzie niektórzy piszą, że nie poddał się presji i naciskom, że w sumie to ona sama chciała. Są takie orły tu na la rambli. A przykład dałem może z d** ale to ma obrazować, że dla kogoś ta kobieta to dalej jest jego dziecko i może sobie nie życzyć żeby ktoś w ten sposób je traktował
3
Ten Luis Rubiales powinien wylecieć na zbyty pysk. Nie rozumiem czemu go bronicie.
Jestem daleki od ruchów feministycznych ale sam mając córkę uważam, że jego zachowanie jest całkowicie niedopuszczalne.
Podstawcie się z drugiej strony czy to zawodniczki czy jej rodziny.
Załóżmy twoja córeczka 5 letnia córeczka chodzi na zajęcia dodatkowe i jak jej fajnie idzie to 18 trener (między nimi jest 13 lat różnicy) całuje ją w usta. Wtedy to jest ok czy nie jest? Macie jako ojciec z tym problem czy nie? Ja bym zaj*** gołymi rękami
17
@4Fabregas4 gdyby sprawa dotyczyła całowania w usta Twojej żony albo córki ciekawe co byś powiedział. Ja bym dał mu w pysk od razu, tak samo jak on w emocjach pocałował zawodniczkę, ode mnie w emocjach straciłby kilka zębów.
0
Ja bym pogonił Alonso, a postawił na Inigo.
0
@Tabaluga37 niech nie każą Polakom płacić tych wszystkich skladek to sam sobie zapewnie emeryturę inwestując tą kasę teraz
2
@prokofiew ale pytania są zadane w sposób ukierunkowany dla ciemnego ludu.
1
@Crystal37 mur jest zrobiony dla sztuki, zlecony odpowiednim firmom, którego go realizowały. Każdy jest zarobiony, a uchodźcy śniadej urody cały czas przedostają się na terytorium PL. Mam rodzinę w tych rejonach. W lasach jest więcej uchodźców niż grzybów więc o czym rozmawiamy.
1
Może niech od razu wręczą białym puchar za wygranie la liga. Po co te pozory..
0
Bez sensu. Będzie jak zawsze, gra jako taka (o ile uniknie kontuzji) do urodzin siostry, a poźniej zjazd formy
0
@szymonekk Felix taka sama szklanka jak on. Do tego wieczny talent, a na dobrą sprawę to obecnie poziom Ferrana czyli kilka cm nad dnem
0
A do ligi arabskiej nie chce iść? Mógłby jakiś arabski klub wpłacić klauzule i po temacie
23
Xavi powiedział po meczu, że Arsenal zagrał jak w Lidze Mistrzów.. taka pierwsza moja myśl, że my też patrząc na ostatnie lata :)
1
Jest S.Roberto, gracz uniwersalny, nasz kapitano! Może grać na każdej pozycji. Po co nam jakis Mbappe
0
Prowadź do trypletu kapitanie :)
9
Według mnie powinni pogonić Alonso skoro mamy Inigo. Generalnie połączenie Inigo i Araujo to kipiący testosteron na środku obrony. Takich zawodników nam trzeba, a nie Lengletów i inne wynalazki
1
Tak sobie gadacie, gadacie, przyjdzie Real, P$G czy Man $ity i zapłacą ile tatuś chce.
Zawodnik jest tyle wart ile ktoś chce za niego zapłacić. My kupowaliśmy Coutinho czy Dembele 400% drożej niż cena rynkowa więc kto tatusiowi zabroni. Jeden transfer i tatuś jest ustawiony na całe życie.
0
@SenseiFCB brzmi jak aktualny polski hip-hop. Wiele słów z d*** i o niczym :) do tego jakiś autotune, zmodyfikowany głos i jazda
0
@kamilos1214 ja mam premium, czysta przyjemność z korzystania.
1
@MrPGG moi rodzice byli w 1992 roku w Barcelonie i kupili mi breloczek Barcelony i pokazali zdjęcia z CN ... tak się zaczęło i trwa do dziś
0
Historia mocno śmierdzi ale najgorsze jest, że wystarczy pomówienie i Dani siedzi.
Zrobił głupotę i jest to niewybaczalne ale z drugiej strony laska z nim idzie do kibla i czego oczekuje, że mu idzie pomóc ręce umyć?
4
Jeżeli to serio jej zeznania to pokazuje jak mało trzeba żeby skazać człowieka.
7
Eh, będzie nam go brakowało w finale LM ... oh wait
0
@MesQueUnClub22 lepiej telefon schowaj :)
1
@Saviola88 niech wszyscy będą jak Sergi Roberto, ta charyzma, ta wola walki, to zaangażowanie i umiejętności. Wzrór!
7
@PatrychoO mnie ten wynik nie boli bo to był mecz pucharowy dzie na etapie 2:0 dla RM już był wybór albo próbujemy gonić wynik i się odsłaniamy licząc się z kolejnymi golami albo prosimy o najmniejszy wymiar kary. Wybraliśmy próbę podjęcia walki ale nie mieliśmy kim, a jednocześnie odsłoniliśmy tyły.
Podczas spektakularnych porażek ligowych RM z nami, oni już wiedzieli przy 0:2, że jest to meczu i pomimo chęci utrzymania wyniku, nie byli w stanie podjąć żądnej walki
0
@ZoRRowski większych głupot dawno nie czytałem. Powiedz to realowi, który zdobywał LM wiele raz z rzędu, że bez rotacji się nie da. Tam CR7 grał w każdym meczu od początku do końca tak samo jak pozostałe 90% zawodników.. i tak co sezon
0
Niech się przeciwnicy cieszą, że Gavi nie ma budowy Pogby, Adama Traore lub Zlatana bo kilku z nich by zakończył karierę :)
1
Żenada ten nasz sztab medyczy, Klub emerytów realu gra cały sezon, Modric czy Kroos niemal w każdym meczu i dają radę. U nas małolaty nie wytrzymują sezonu. Dodatkowo Pedri i Dembele mieli wrócić na koniec marca, tak mówiły pierwsze prognozy. Teraz mówi się, że jak do końca kwietnia wrócą to będzie cud. Porażka